TehnoloģijasLatvijas tehnoloģiju uzņēmēji atklāj "StartSchool"

Latvijas tehnoloģiju uzņēmēji atklāj “StartSchool”

spot_img

“StartSchool” ir tehnoloģiju un biznesa izglītības programma, ko piedāvā 100 topošajiem līderiem bez maksas

“StartSchool” ir tehnoloģiju un biznesa izglītības iniciatīvs, ko radījuši pazīstami Latvijas tehnoloģiju uzņēmēji. Šī programma piedāvā 100 topošajiem tehnoloģiju līderiem iespēju bez maksas apgūt tehniskās zināšanas un uzņēmējdarbībai svarīgas prasmes. Programmas galvenais atbalstītājs Jānis Berdigans norāda, ka izglītība šeit tiek veidota sadarbībā ar ASV atzītu IT izglītības programmu un dibinātāji ir apņēmušies nodrošināt finansējumu 780 tūkstošu eiro apmērā pirmajiem trīs gadiem.

Kāda ir programmas struktūra?

Piedāvājumā ir 12 mēnešu pilna laika tehnisko mācību programma, kas ir izstrādāta sadarbībā ar ASV partneriem. Programmas absolventi darbojas tādos uzņēmumos kā ”Apple”, ”Google”, ”Tesla” un citur, turklāt daudzi no tiem ir dibinājuši arī savus jaunuzņēmumus.

Kāda ir mācību programma?

Programmēšanas valodas apgēšana datorā.

“StartSchool” piedāvā visaptverošu mācību programmu, kas ietver dažādas programmēšanas valodas un tehnoloģijas, kā piemēram, ”JavaScript”, ”Ruby” on ”Rails” un ”Python”. Programma ir paredzēta arī studentiem bez iepriekšējām tehniskām zināšanām, un tā ir orientēta uz pašvadītu mācīšanos un praktisku prasmju attīstību.

“StartSchool” ir revolucionāra pieeja tehnoloģiju un biznesa izglītībai Latvijā. Programma piedāvā nozarei atbilstošu mācību kursu, kas pielāgots mūsdienu tehnoloģiju jomas vajadzībām. Dibinātāji uzskata, ka izglītība ir atslēga uz nākotni, kur Latvija var kļūt par tehnoloģiski bagātu un konkurences spējīgu valsti.

Kā notiek finansējums?

Programmas pirmo mācību gadu finansē ziedojumi no dažādiem atbalstītājiem, tostarp Latvijas tehnoloģiju uzņēmējiem, investoru grupām un ekspertiem. Šie atbalstītāji veido “Tech Education Foundation”, kas ir galvenais atbalsta avots programmas attīstībai un studentu izglītošanai.

startschool komanda priecīga un rādā īkšķi uz augšu

Dibinātāji aicina pievienoties arī citus potenciālos atbalstītājus un ziedotājus, kuri vēlas atbalstīt augsta potenciāla idejas.

Pierakstīties!

Ievadi epastu un piedalies akcijā uz Failiem.lv PRO abonomentu!
Jūsu epasts tiks 100% pasargāts no spam!
spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences