ĒdiensLabākie Rīgas restorāni ar bērnu istabu

Labākie Rīgas restorāni ar bērnu istabu

Bērniem draudzīgi restorāni Rīgā

Vai meklējat ideālu restorānu Rīgā, kur varat baudīt gardu maltīti, kamēr jūsu bērni rotaļu istabā izklaidējas? Iepazīsim dažus no labākajiem restorāniem ar bērnu istabām un gardiem ēdieniem.

”Cydonia Gastropub”

Gastropub Rīgas centrā
Foto atsauce: booking.lv

”Cydonia Gastropub”, kas atrodas netālu no Vērmanes parka, ir vieta ģimenēm, kas alkst garšīgu Latvijas ēdienu. Baudiet lieliski pagatavotus burgerus, grilētus salātus un picas, kamēr jūsu mazie bērni nobaudīs plašo bērnu ēdienkarti. ”Cydonia Gastropub” piedāvā viesmīlīgu personālu, ātru apkalpošanu un patīkamu atmosfēru, kā arī patīkamu maltīti visai ģimenei.

Atrašanās vieta – Dzirnavu iela 84

”Mr. Bunny Kitchen”

Mr. Bunny kitchen restorāns bērniem
Foto atsauce: Dizzidi interjers. E-deco. Interjera tekstils 

Veselīga, bet garšīga maltīte ir īstā vieta, kur nobaudīt ”Mr. Bunny Kitchen”. Šī enerģiskā ēstuve, kas radusies uzņēmīgu sieviešu radošā prāta rezultātā, piedāvā krāsainu atmosfēru, kur vecāki un bērni var baudīt pilnvērtīgas maltītes kopā. No brokastīm līdz pusdienām – katrs ēdiens restorānā Mr. Bunny Kitchen ir gatavots ar mīlestību, tāpēc tas ir labākā izvēle ģimenēm, kas meklē pilnvērtīgu maltīti.

Atrašanās vieta – Dzirnavu iela 63

”Lidojošā varde”

Lidojosa varde Rīgas restorāns
Foto atsauce: restoraniriga.lv

Iegremdējieties mājīgajā ”Lidojošā vārde” atmosfērā, kur Jūgendstils mijas ar kulinārijas izcilību. Ar daudzveidīgu ēdienkarti, kurā ir tādi ēdieni kā grilēta mango vista un cūkgaļas ribiņas latviešu gaumē. Šeit atradīsiet visu, lai iepriecinātu ikvienu no savām garšas kārpiņām. Ģimenes novērtēs āra atpūtas zonu, kas ir ideāli piemērota saulainu dienu baudīšanai, savukārt uzmanīgais personāls nodrošinās neaizmirstamu pusdienu pieredzi arī bērniem.

Atrašanās vieta – Elizabetes iela 31a

”Italissimo”

Italissimo restorāns no iekšpuses
Foto atsauce: Italissimo

Atpūtieties Itālijas garšu sirdī restorānā ”Italissimo”, kas piedāvā autentiskus itāļu ēdienus viduslaiku gaisotnē. No svaigas jūras velšu zupas līdz malkas krāsnī ceptām picām. Katrs ēdiens ir kulinārijas baudījums. Ģimenēm patiks lielā rotaļu telpa un profesionālais personāls, tāpēc ”Italissimo” ir lieliska izvēle ģimenes izbraucienam vai īpašām svinībām.

Atrašanās vieta – Baznicas iela 27/29

Kopumā šie restorāni Rīgā ne tikai piedāvā gardus ēdienus, bet arī nodrošina bērnu istabas, nodrošinot patīkamu atpūtas laiku un maltīti visai ģimenei. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izbaudīt burgerus, latviešu ēdienus vai autentisku itāļu virtuvi, kamēr bērni ir rotaļu istabā, Rīgā ir sagādājusi restorānus, kas ar atplestām rokām uzņemtu jūs un jūsu mazos.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences