Tendences TOP4 Latvijas jaunuzņēmumi, kas pierādijuši sevi starptautiskā mērogā

4 Latvijas jaunuzņēmumi, kas pierādijuši sevi starptautiskā mērogā

Globālie Latvijas jaunuzņēmumi

Mūsu Latvija varbūt ir maza valsts, bet mūsu valsts radošajos prātos ir daudz inovāciju un radošu ideju, kuras realizējot, tiek panākti un izveidoti pasaules atzīti jaunuzņēmumi. Lūk, četri Latvijas jaunuzņēmumi, kuriem ir izdevies būtiski ietekmēt globālo arēnu.

“Edurio”: Skolu aptaujas

edurio izstāde

Latvijas izplatītākais jaunuzņēmums ‘’Edurio’’ optimize skolu un darba vietu aptaujas, sniedzot vadītājiem noderīgu informāciju. Tās veiktās aptaujas ļauj ieinteresētajām pusēm, piemēram, skolēniem, vecākiem un personālam, paust savu viedokli, dodot lēmumu pieņēmējiem iespēju efektīvi noteikt prioritātes un uzskatus.

Kopienu veicināšana

Bērni sēž klasē skolas solā

Koncentrējoties uz stratēģijām, kas vērstas uz cilvēkiem, ‘’Edurio’’ palīdz skolām un uzņēmumiem kļūt par organizētākām kopienām. Tās specializētie centri piedāvā pielāgotus risinājumus cilvēkresursu, skolēnu iesaistes, vecāku iesaistes un ieinteresēto personu atgriezeniskās saites jomā, veicinot uzlabotu izaugsmi.

“TWINO”: Finansiālās brīvības veicinātāji

twino komanda nodarbojas ar sportu

Latvijas  jaunuzņēmums ‘’TWINO’’ ir izveidojis investīciju platformu, kas padara to pieejamu ikvienam. Ar zemām uzsākšanas prasībām un bez komisijas maksas, viņi sniedz iespēju privātpersonām sākt ieguldīt tikai ar 1 eiro, veidojot ceļu drošai finansiālai nākotnei.

Pārbaudīta pieredze

Twino ofisa telpa

‘’TWINO’’ var lepoties ar stabilu un augstu ienesīgumu, ko nodrošina stingra reāllaika uzraudzība un miljards eiro izsniegto aizdevumu. Pilnībā automatizēta investīciju veikšanas pieredze nodrošina investoriem elementāru ienākumu uzkrāšanu.

“Infogram”: Elementāra datu vizualizācija

infogram aplikācija

‘’Infogram’’ ļauj lietotājiem bez piepūles izveidot satriecošas vizualizācijas. Pateicoties gatavām veidnēm un intuitīviem dizaina rīkiem, pat iesācēji var izveidot uzmanību  piesaistošas diagrammas, kartes, prezentācijas un infografikas dažu minūšu laikā.

Uzlabota komandas vide

inforgram komanda strādā

Reāllaika projektu veidošanas funkcija padara ‘’Infogram’’ ideāli piemērotu komandas projektiem. No veiktā darba vēstures izsekošanas līdz tiešsaistes sarakstei, lai sazinātos darba laikā, tā piedāvā nevainojamu komandas sadarbošanās iespēju, nodrošinot, ka visi ir uz vienas lapas.

“Amberlo”: Juridiskās prakses uzlabošana

amberlo logo

‘’Amberlo’’ racionalizē advokātu biroja pārvaldību, piešķirot paaugstinātu prioritāti drošībai. Ar tādām stabilām funkcijām kā mākoņglabāšanu, biežiem atjauninājumiem un tiešsaistes atbalstu, tas vienkāršo tā darbību un pielietošanu, neapdraudot jūsu datus.

Visaptveroši risinājumi

amberlo mājaslapa ar iespējam

‘’Amberlo’’ kā jaunuzņemums piedāvā visaptverošu platformu juridisko profesiju pārstāvjiem, kas specializējas efektīvas saziņas veidošanā un ieņēmumu veicinošānā ar darba optimizāciju. Darba pārvaldība, laika uzskaite, automatizēta rēķinu sagatavošana un dokumentu pārvaldība – viss vienuviet.

Secinājumi

Globāli jaunuzņēmumi agrāk šķita, kā nepārvarama latvieša siena. Toties šie Latvijas startup uzņēmumi ir izcils piemērs jaunu un progresīvu ideju ieviešanai un izcilībai savās jomās. No izglītības pārveidošanas līdz finanšu revolūcijai, datu vizualizācijai un juridiskās prakses uzlabošanai, tie demonstrē Latvijas prātu meistarību pasaulē. Ar savu lietotāju orientēto pieeju un progresīvajiem risinājumiem tie turpina atstāt paliekošu ietekmi visā pasaulē.

Bildes ņemtas no: Cutting Edge PR, MDX AC, FindABusinessThat, AIB EDU, Premium Beat, Wallpaper Cave, Earth, Understood, Scott Madden

Iepriekšējais raksts

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences