Tendences TOPTop interneta veikali Latvijā

Top interneta veikali Latvijā

Apskatīsim kādi ir top interneta veikali Latvijā šobrīd: ”220”, ”1a”, ”Barbora”, ”Zalando”, ”RD Electronics”

Interneta veikalu tirgus Latvijā ir piedzīvojis strauju izaugsmi pēdējos gados, piedāvājot patērētājiem aizvien plašāku preču un pakalpojumu klāstu. Šajā rakstā apskatīsim kādi ir pieci no pieprasītākajiem interneta veikaliem Latvijā, to piedāvājumu un atšķirības, kas katru no tiem padara par iecienītu iepirkšanās vietu daudziem klientiem.

1. ”Barbora.lv”: Pārtikas un ikdienas preču interneta veikals

Pārtikas un ikdienas preču interneta veikals ''Barbora.lv''. Kastes ar pārtiku no ''Barbora.lv''.

“Barbora.lv” ir viens no vadošajiem pārtikas produktu interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā plašu svaigu un iepakotu pārtikas preču klāstu. Šis veikals ir īpaši populārs starp tiem, kas izvēlas iepirkties bez nepieciešamības doties uz veikalu. “Barbora.lv” piedāvā ērtu preču meklēšanu un pasūtīšanu tiešsaistē, kā arī ātru piegādi līdz patērētāja durvīm. Veikals darbojas arī Lietuvā un Igaunijā, nodrošina kvalitatīvu pārtikas piegādes servisu Baltijas reģionā.

Finansiālie Rādītāji

2024. gada sākumā tika ziņots, ka ”Barbora” apgrozījums Baltijas valstīs ir pieaudzis par 40%, sasniedzot 141 miljonu eiro. Šis pieaugums apliecina uzņēmuma spēju efektīvi reaģēt uz pieaugošo pieprasījumu pēc tiešsaistes pārtikas iepirkšanās.

Links uz internetveikalu: barbora

2. ”Zalando”: Modes un dzīvesstila preču internetveikals

''Zalando'' modes un apģērbu internetveikala modeļi ar ''Zalando'' apģērbiem.
Agency: Anomaly Berlin

“Zalando” ir starptautisks modes un dzīvesstila preču interneta veikals, kas klientiem Latvijā piedāvā piekļuvi tūkstošiem zīmolu un jaunākajām modes tendencēm. Veikals ir iecienīts pateicoties tā plašajam produktu klāstam, ērtajai piegādei un atgriešanas politikai, kā arī biežiem atlaides piedāvājumiem. “Zalando” nodrošina bezmaksas piegādi un atgriešanu, kas padara iepirkšanās procesu šajā e-komercijas platformā vēl patīkamāku.

Finansiālie Rādītāji

”Zalando” finansiālie rādītāji liecina par uzņēmuma spēcīgu pozīciju tirgū. 2022. gadā ”Zalando” Eiropā sasniedza vairāk nekā 10 miljardu eiro apgrozījumu. Pirmajā pusgadā 2023. gadā uzņēmums turpināja iespaidīgu sniegumu, ģenerējot aptuveni 4.8 miljardu eiro, kas vēl vairāk nostiprina tā finansiālo stāvokli un tirgus pozīciju.

Links uz internetveikalu: zalando

3. ”RD Electronics”: Elektronikas un tehnikas inernetveikals

''RD Electronics' tehnoloģijas un preces dzīvojamā istabā.

“RD Electronics” ir viens no lielākajiem elektronikas un sadzīves tehnikas interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā plašu preču klāstu no vadošajiem pasaules ražotājiem: ”Apple”, ”Samsung”, ”LG”, ”Sony”, ”Philips”, ”Asus”, ”Dell”, ”Electrolux”, ”Indesit” un vēl citiem. Klienti šajā veikalā var atrast visu nepieciešamo savām mājām, birojam vai atpūtai. “RD Electronics” piedāvā augstas kvalitātes preces par konkurētspējīgām cenām, kā arī regulārus atlaižu piedāvājumus. Veikala priekšrocība ir arī iespēja iegādāties preces līzingā, nodrošinot klientiem elastīgas maksājumu iespējas.

Finansiālie Rādītāji

”RD Electronics” ir demonstrējis iespaidīgu apgrozījuma pieaugumu pēdējo gadu laikā. 2021. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 124,73 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, bija par aptuveni 17% vairāk.

Links uz internetveikalu: rdveikals

4. ”1a.lv”: Internetveikals visam

Interneta veikals 1a.lv atklāj jaunu veikalu Rīgā, Daugavas labajā krastā.

“1a.lv” izceļas ar savu lielo preču piedāvājumu, kas aptver gandrīz visas patērētāju vajadzības – no elektronikas un datoriem līdz biroja tehnikai un mājas prečēm. Šis veikals ir pazīstams ar savu plašo zīmolu klāstu, kā arī ar regulāriem atlaides piedāvājumiem un akcijām. Uzņēmums regulāri ievieš jaunas tehnoloģijas un digitālos risinājumus, lai uzlabotu klientu iepirkšanās pieredzi un optimizētu iekšējos procesus. “1a.lv” ir veiksmīgi paplašinājis savu darbību arī ārpus Latvijas, nodrošinot pakalpojumus klientiem Lietuvā un Igaunijā, un ir kļuvis par vienu no lielākajiem Baltijas interneta veikaliem.

Finansiālie Rādītāji

2022. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 66,939 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, liecina par stabilu izaugsmi. Šie skaitļi ir vēl jo iespaidīgāki, ņemot vērā tirgus dinamiku un konkurences intensitāti e-komercijas nozarē.

Links uz internetveikalu: 1a

5. ”220.lv”: Latvijas e-komercijas līderis

Cilvēki stāv rindā uz 220.lv veikalu Rīgā.

“220.lv” ir viens no vadošajiem interneta veikaliem Latvijā, kas klientiem piedāvā plašu preču klāstu – elektroniku, mājas un dārza preces, sporta un atpūtas inventāru, skaistumkopšanas produktus, bērnu preces un daudz ko citu. Veikals ir pazīstams ar savu ātro piegādes servisu, kas spēj nodrošināt preču piegādi pat tajā pašā dienā. “220.lv” ir zināms arī ar savu elastīgo maksājumu sistēmu, kas klientiem piedāvā iespēju preces iegādāties līzingā. Vēl viena no “220.lv” priekšrocībām ir tā klātienes veikali, kas atrodas Rīgā un citās Latvijas pilsētās, piedāvājot klientiem iespēju apskatīt preces pirms to iegādes tiešsaistē.

Finansiālie Rādītāji

Pēdējo gadu laikā “220.lv” ir demonstrējis ievērojamu apgrozījuma pieaugumu. 2023. gadā uzņēmums ziņoja par 105 miljonu eiro apgrozījumu, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu (2022. gadu) ir par aptuveni par 66% vairāk.

Links uz internetveikalu: 220

Vērts pieminēt: ”KurPirkt.lv”

Trīs sievietes sēž pie datora un rāda ar pirkstu uz ekrānu.

”KurPirkt.lv” ir izcils un populārs interneta veikalu preču meklētājs Latvijā, kas savu darbību uzsāka 2007. gada nogalē. Platforma piedāvā unikālu iespēju atrast vairāk nekā 12.5 miljonus preču no vairāk nekā 1200 Latvijas interneta veikaliem, atvieglojot pircējiem procesu, kur var atrast un salīdzināt vēlamo preču cenas dažādos interneta veikalos.

Šeit ir daži konkrēti aspekti, kas padara ”KurPirkt.lv” par izcilu e-komercijas platformu:

”KurPirkt.lv” piedāvā uzlabotas meklēšanas iespējas, ļaujot lietotājiem efektīvi atrast vajadzīgās preces, izmantojot detalizētu filtrāciju un meklēšanu. TOP sadaļā ir redzami meklētākie atslēgas vārdi un aktuālākās preces, kas lietotājiem ļauj ātri uzzināt par populārākajiem un pieprasītākajiem produktiem tirgū.

Links uz internetveikalu: kurpirkt

Top interneta veikali

Katrs no šiem interneta veikaliem piedāvā unikālas priekšrocības un specializējas konkrētās preču kategorijās, nodrošinot patērētājiem plašu izvēli un augstas kvalitātes iepirkšanās pieredzi tiešsaistē.

Bildes ņemtas no: kursors, zalando, rdveikals, thebalancemoney, omniaretail.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences