Aktīvā atpūtaEksotiskās siltumnīcas, ko apmeklēt Rīgā

Eksotiskās siltumnīcas, ko apmeklēt Rīgā

Siltumnīcas kvalitatīvam ģimenes laika pavadīšanai

Vai esat noguris no pilsētas burzmas un kņadas? Vai meklējat mierīgu atpūtu dabas skaistuma ieskautā vietā? Rīgas klusās piemales var lepoties ar dažām izsmalcinātām siltumnīcām, kas sola apburošu atpūtu. Iepazīstināsim jūs ar šiem apslēptajiem dārgakmeņiem, kur varat iegremdēties zaļumā un košos ziedos.

1. Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs

Šis ir viena no iecienītākajām siltumnīcām Rīgā, tās lielā izmēra dēļ. Dodieties ārā, jo īpaši jūlijā, kad ir aktīvā sezona, lai vērotu krāsu kaleidoskopu plašajā Latvijas Universitates dārzā. Kā piemērs ir Acāliju māja, kas ir pārpilna košu toņu un bieži vien liek aizkavēties ilgāk kā paredzēts. Nepalaidiet garām elpu aizraujošās tropu siltumnīcas, kas satur brīnišķus skatus.

Brīdinām, ka šobrīd siltumnīcā vēl iespējams notiek remontdarbi, tāpēc tās varētu būt nepieejamas.

2. Mežaparka tauriņu māja

Dodieties tropiskā piedzīvojumā uz Mežaparka tauriņu māju. Šī burvīgā svētvieta, kas atvērta no pavasara beigām līdz vasaras sākumam, aicina visu vecumu apmeklētājus apbrīnot eksotiskos tauriņus. Tā ir paradīze, kur var uzzināt par Latvijas tauriņiem, vienlaikus gozējoties to spilgtajā krāšņumā. Tā ir ideāli piemērota ģimenes izbraucienam, un tā sola maģisku piedzīvojumu spārnu plīvošanas un sulīgas zaļās lapotnes ieskautā vidē.

3. Rīgas Zooloģiskā dārza tropu māja

Ieejiet Amazones meža sirdī Rīgas Centrālā zooloģiskā dārza tropu mājā. Šeit patvērumu rod apdraudētas eksotiskās sugas. Iepazīstoties ar tropu lietus mežos sastopamajām radībām, visām ģimenēm ir iespēja gan aplūkot jautrās ķirzakas, gan izstaigāt cauri baisajai tumsas zonai. No ekvatora līdz Baltijas jūrai šī siltumnīca iepazīstina par dabas brīnumiem.

Nobeigumā

Izvairieties no pilsētas burzmas un dodieties zaļā piedzīvojumā Rīgas eksotiskajās siltumnīcās. Neatkarīgi no tā, vai jūs valdzina lidošie tauriņi vai intriģē apdraudētās sugas, šīs svētvietas piedāvā ieskatu dabas brīnumos. Tāpēc sakopojiet savu zinātkāri un dodieties ceļojumā, kur klusums satiekas ar bioloģisko daudzveidību.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences