SportsFury pret Usyk: Kur skatīties gaidāmo čempionu cīņu?

Fury pret Usyk: Kur skatīties gaidāmo čempionu cīņu?

Kur skatīties Tyson Fury un Oleksandr Usyk smagsvara čempionu cīņu?

Šī gada boksa pasākumu kalendāru neapšaubāmi iezīmēs smagsvara kategorijas čempionu Tyson Fury un Oleksandr Usyk cīņa, kas norisināsies 2024. gada 18. maijā Saūda Arābijas galvaspilsētā Riadā, Kingdom Arenā. Abi bokseri šajā cīņā stāsies ringā neuzvarēti, un uz spēles būs visas četras pasaules čempiona jostas.

Kur un kā skatīties cīņu?

Fury un usyk skatās viens otram acīs
  1. Globālā pārraide: Cīņu varēs skatīties globāli caur “DAZN” straumēšanas platformu, kas ir pieejama dažādām ierīcēm, ieskaitot viedtālruņus, planšetdatorus, spēļu konsoles un viedtelevīzorus. Šī platforma ļauj sekot līdzi pasākumam no jebkuras pasaules vietas, izņemot Ķīnu, Krieviju, Baltkrieviju un Ukrainu.
  2. Lielbritānijas skatītājiem: Apvienotajā Karalistē cīņu tiešraidē varēs vērot “Sky Sports Box Office“. Biļetes varēs iegādāties, sākot no maija sākuma, izmantojot “Sky Q”, “Sky Glass” un citas atbalstītās ierīces. Agrāka biļešu iegāde garantēs zemāku cenu, £24.95, bet vēlāka iegāde izmaksās dārgāk.
  3. “TNT Sports Box Office”: Līdzās “DAZN” un “Sky Sports”, cīņu Apvienotajā Karalistē piedāvās arī “TNT Sports Box Office“. Arī šajā gadījumā biļešu cena būs £24.99, un tos varēs iegādāties tieši pirms pasākuma.

Kādēļ šī cīņa ir tik nozīmīga?

Fury ar usyk ar leģendu stāv ringā

Tyson Fury un Oleksandr Usyk abi ir starp savas svara kategorijas spēcīgākajiem bokseriem pasaulē. Fury, kurš ir WBC čempions, un Usyk, turētājs WBA, WBO un IBF jostām, šajā cīņā noskaidros, kurš ir neapstrīdētais čempions. Abi sportisti ir izcīnījuši savas jostas pret spēcīgiem pretiniekiem un ir palikuši neuzvarēti savās karjerās. Šī cīņa sola būt ne tikai tehniski augstvērtīga, bet arī emocionāli piesātināta, ņemot vērā abu bokseru personību un sportisko garu.

Ko sagaidīt?

Fury un usyk čempiona cīņas baneris

Kā vienu no gada gaidītākajiem sporta notikumiem, šī cīņa piesaista ne tikai boksa fanu uzmanību, bet arī plašāku sporta sabiedrību. Ar viņu nevainojamo tehniku, izturību un taktisko prātu, Fury un Usyk ir gatavi demonstrēt boksu, kas var kļūt par vēsturisku notikumu

Papildus galvenajai cīņai, pasākuma programma ietver arī citus aizraujošus mačus, piemēram, Jai Opetai pret Mairi Briedi par vakanto IBF kruīzera jostu, kā arī citus mačus, kas padara šo vakaru par neaizmirstamu sporta notikumu.

Bildes – britishgq; eurosport; dazn

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences