Aktīvā atpūta4 Atpūtas vietas pie ezera Latvijā

4 Atpūtas vietas pie ezera Latvijā

Apmeklējiet četras populāras 4 atpūtas vietas pie ezera Latvijā ar daudzveidīgām aktivitātēm

Latvija ir daudzas iespējas baudīt dabas skaistumu, atpūšoties pie ezera. Šajā rakstā izcelsim piecas populāras atpūtas vietas, kur varat pavadīt neaizmirstamas brīvdienas pie ezera, baudot dažādas aktivitātes un izklaides iespējas.

Usmas ezers

Usmas ezera ainava dienas laikā.
Foto atsauce: gotobaltic.com

Usmas ezers ir viena no lielākajām un populārākajām atpūtas vietām Latvijā, kur iespējams uzņemt līdz 800 cilvēkiem, nodrošinot 80 gultasvietas. Kempings ”BUKDANGAS” piedāvā dažādas aktivitātes gan uz ūdens, gan sauszemes. Šeit var baudīt ekskursijas pa Usmas ezeru, nomāt kuteri, piedzīvot nakts piedzīvojumu uz salas, kā arī izmantot ūdens motociklu noma un ūdens atrakcijas. Usmas ezera apkārtnē pieejamas arī velo ekskursijas, vietējo gardumu meistarklases un zušu nakts cope. Apskates objekti ietver Īvandes ūdenskritumu, Svētā Pētera baznīcu un Ūdru kalna skatu torni.

Uzzināt vairāk par atpūtas iespējām: usmasezers

Zvirgzdu ezers

Zvirgzdu ezera laivu piestātne vakarā.
Foto atsauce: visitkuldiga.com

Zvirgzdu ezers, kas atrodas Kuldīgas un Alsungas novados, piedāvā plašas atpūtas iespējas dabas un makšķerēšanas cienītājiem. Ezers ir bagāts ar dažādām zivju sugām, tostarp līdakām, zandartiem, plaužiem un līņiem. Vietējā atpūtas vieta ”Ezermaļi” piedāvā četras jaunas sešvietīgas labiekārtotas atpūtas mājiņas, kur katrā ir divas guļamistabas, viesistaba un labierīcības. Šī vieta ir ideāli piemērota ģimenēm, kas vēlas baudīt mierīgu atpūtu pie dabas.

Uzzināt vairāk par atpūtas iespējām: ezermali

Sāruma ezers

Pie sāruma ezera būdiņa ar laivām
Foto atsauce: pazemesezeri.lv

Sāruma ezers ir slavens ar savu skaisto pussalu un blakus esošajiem dīķiem. Paegļu atpūtas vietā iespējams izvēlēties starp 12 četrvietīgām guļbūves mājiņām, kas ir piemērotas ģimenēm un draugu pulciņiem. Kempinga teritorijā ir pieejami sanitārie mezgli, koplietošanas virtuve, telšu vietas ar nojumi un elektrības pieslēgumu, laivu noma un sporta laukumi. Šī vieta piedāvā arī lielisku iespēju svinēt nozīmīgus dzīves notikumus, izmantojot lielo māju ar svinību zāli un sešām divvietīgām istabām.

Uzzināt vairāk par atpūtas iespējām: pazemesezeri

Kāla ezers

Daudz cilvēki laivās uz Kāla ezera vakarā.
Foto atsauce: adventures.lv

Kāla ezera krastā atrodas kempings ”Ielāpi”, kas piedāvā naktsmītnes ar 16 vietām (divas kempinga mājiņas un viena brīvdienu māja). Šeit pieejamas arī telts vietas, kemperu vietas, nojumes, ugunskura vietas un bērnu rotaļu laukums. Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejamas laivu un katamarānu nomas, volejbola un futbola laukumi, kā arī makšķerēšanas iespējas ar Kāla ezera makšķerēšanas licencēm. Kempings piedāvā arī pirts pakalpojumus, lai atpūta būtu pilnīga.

Uzzināt vairāk par atpūtas iespējām: visitmadona

Atpūtas vietas pie ezera

Latvijā ir daudz brīnišķīgu vietu, kur varat baudīt atpūtu pie ezera. Usmas ezers, Zvirgzdu ezers, Sāruma ezers, Kāla ezers un Bebru ezers piedāvā dažādas aktivitātes un izklaides iespējas, kas piemērotas gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Izvēlieties savu mīļāko atpūtas vietu un izbaudiet dabas skaistumu un mieru!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences