TehnoloģijasElektroauto ražotājs ''Polestar'' prezentē jaunu viedtālruni

Elektroauto ražotājs ”Polestar” prezentē jaunu viedtālruni

spot_img

”Polestar” piedāvā jaunu viedtālruni, kas nodrošina ērtu savienojumu ar elektroautomobiļiem

Nesenajā prezentācijā tika atklāts jaunais ”Polestar Phone”, kas solās kļūt par inovatīvu risinājumu viedtālruņu tirgū. ”Polestar” ir pazīstams ar saviem elektroauto, ir izstrādājis šo ierīci, sadarbojoties ar ”Meizu”, lai piedāvātu tehnoloģiju, kas ir savienojama ar automašīnām.

”Polestar Phone” tehniskās specifikācijas

''Polestar Phone'' viedtālruņa detaļas tuvplānā.

Šis viedtālrunis ir būtiski uzlabots ”Meizu 21 Pro” modelis. Tas ir aprīkots ar spēcīgu ”Snapdragon 8 Gen 3” procesoru, kas nodrošina augstu veiktspēju un efektivitāti. Ierīce piedāvā 6.79 collu ”LTPO AMOLED” displeju ar 120Hz atsvaidzes ātrumu un 21:9 malu attiecību, kas nodrošina skaidru un dinamisku attēla kvalitāti. Ar trīs kameru komplektu aizmugurē un 5050 mAh akumulatoru, kas atbalsta 80W ātro uzlādi un 50W super bezvadu uzlādi, šis telefons ir gatavs ilgstošai un intensīvai lietošanai.

Mākslīgā intelekta integrācija

Šis viedtālrunis arī iezīmē nākotnes tehnoloģiju virzību, iekļaujot mākslīgā intelekta funkcijas, kas spēj veikt attēlu ģenerēšanu, teksta kopsavilkumu un meklēšanu. Šīs funkcijas ievērojami paplašina lietošanas iespējas, padarot ierīci par ne tikai komunikācijas, bet arī produktivitātes rīku.

Polestar Phone un automašīnu savienošana

''Polestar Phone'' savienots ar ''Polestar'' elektroautomobīli

”Polestar” ir integrējis īpašu operētājsistēmu, zināmu arī kā ”Polestar Phone OS”, kas balstīta uz ”Meizu FlyMe OS”. Šī sistēma ir pielāgota, lai nodrošinātu vienkāršu savienojumu ar ”Polestar” elektroautomobiļiem. Lietotāji varēs izmantot savu viedtālruni kā digitālo automašīnas atslēgu, izmantojot “Polestar Link”, kā arī pārraidīt ziņas, zvanus, mūziku un video tieši uz automašīnas vadības paneļa displeja.

Cena un pieejamība

Pirms tam viedtālrunis bija pieejams tikai Ķīnā, kur tā cena sākas no 7,388 juaņiem, kas ir aptuveni 951.11 eiro. Informācija par globālo pieejamību un cenām vēl nav plaši paziņota, kas rada zināmu neskaidrību starptautiskajiem patērētājiem, kuri ir ieinteresēti šajā ierīcē.

Lai gan mēs esam atraduši, ka Latvijā ir šīs viedtārunis tomēr ir pieejams ”mobile57” par cenu 918 eiro. Pēc viedtālruņa specifikācijām ir zināms, ka tas ir pieejams un tika izlaists 2024. gada 24. aprīlī.

Secinājumi

''Polestar Phone'' telefons ar ''Polestar'' mašīnu uz ekrāna.

”Polestar Phone” ir inovācija viedtālruņu un automašīnu integrācijā. Ar tā spēcīgajām specifikācijām un savienošanas iespējām, šis telefons ir ideāls risinājums tiem, kas meklē tehnoloģiski progresīvu ierīci, kas papildina viņu auto. Tomēr jāgaida papildus informācija par tā pieejamību ārpus Ķīnas, lai saprastu, cik plaši tas būs pieejams globālajā tirgū.

Bildes ņemtas no: gsmarena, autoevolution, bloomberg, electrek.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences