Tehnoloģijas“Instagram” potenciālais konkurents "TikTok Notes"

“Instagram” potenciālais konkurents “TikTok Notes”

spot_img

“TikTok” varētu piedāvāt “Instagram” līdzīgu lietotni. Ko mēs līdz šim zinam par platformu “TikTok Notes”?

Nesen izplatījās ziņas, ka populārais video kopīgošanas serviss “TikTok” ir izstrādājis jaunu produktu, kas pagaidām izskatās, ka varētu būt tieša konkurence “Instagram”. Šī jaunā lietotne, ko sauc par “TikTok Notes”, ir jau pieejama izmēģinājuma režīmā Austrālijā un Kanādā.

Kā “TikTok Notes” atšķiras no “Instagram”?

"TikTok Notes" attēlu kopīgošanas platforma

“TikTok Notes” izceļas ar dažām atšķirīgām funkcijām salīdzinājumā ar “Instagram”. Piemēram, lietotājiem ir iespēja pievienot virsrakstus attēliem, kas atrodas virs to aprakstiem. Tas ir papildinājums, kuru “Instagram” pašlaik nepiedāvā.

Tāpat jaunās lietotnes sākumlapa ir sadalīta divās sadaļās – viena daļa paredzēta ieteiktajam saturam, savukārt otrā – attēliem no profiliem, kuriem lietotājs seko. Šis dizains ir līdzīgs “Pinterest” sākumlapai, bet ar divkolonnu izkārtojumu.

Kas varētu vairāk piesaistīt lietotājus?

"TikTok Notes" platformas sadaļas uz koši zaļa fona.

Lai gan “TikTok Notes” kopumā ir līdzīga “Instagram”, tai ir dažas nelielas atšķirības, kas varētu piesaistīt lietotājus.

Pirmkārt, iespēja pievienot virsrakstus attēliem dod papildus personalizācijas iespējas, kas varētu būt pievilcīgas mārketinga un zīmola veidošanas nolūkos.

Otrkārt, lietotnes sākuma lapas organizācija atgādina “Pinterest”, kas ir populārs vizuālā satura kopīgošanas serviss. Šāds dizains varētu piesaistīt lietotājus, kuri meklē jaunas vizuālā satura kopīgošanas iespējas.

Kāda nākotne gaida “TikTok Notes”?

Tik Tok logo uz balta papīra kuba rozā apgaismojumā.

Pašlaik nav skaidrs, kad “TikTok Notes” kļūs pieejama lielākam lietotāju lokam, tostarp Latvijā un citās valstīs. Tomēr, ņemot vērā lietotnes izmēģinājuma versijas pieejamību Austrālijā un Kanādā, ir iespējams, ka drīzumā tā varētu piedāvāt jaunas iespējas plašākam auditorijam. Ņemot vērā “TikTok” popularitāti un inovatīvo pieeju, “TikTok Notes” varētu kļūt par nozīmīgu spēlētāju attēlu kopīgošanas platformu tirgū.

Secinājumi

Jaunā “TikTok Notes” lietotne rada iespējas uzņēmumam paplašināt savu ietekmi sociālajos medijos, piedāvājot lietotājiem inovatīvu un vizuāli pievilcīgu platformu attēlu kopīgošanai. Tas varētu mainīt pašreizējās attēlu kopīgošanas platformu tirgu, īpaši apdraudot “Instagram” dominanci. Taču tikai laiks rādīs, vai “TikTok Notes” spēs piesaistīt un noturēt lietotāju uzmanību ilgtermiņā.

Bildes ņemtas no: phonearena, gbnews, mashable, techopedia.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences