Aktīvā atpūtaLabākās pastaigu vietas Rīgā

Labākās pastaigu vietas Rīgā

Pastaigu vietas Rīgā

Vai meklējat vietas ar gleznainiem skatiem, kur doties nesteidzīgā pastaigā pa Rīgu? Mūsu Rīga var lepoties ar vairākiem burvīgiem parkiem, kas piedāvā mierīgu vidi un satriecošus skatus, ideāli piemērotus relaksējošām pastaigām. Iepazīsim dažas no labākajām vietām pilsētā, kur varat izbaudīt apburošu pastaigu dabas skaistuma ielenkumā.

Dzegužkalns

Dzegužkalna celiņi un trepītes

Dzegužkalns ir skaists, kalnains parks, kas atrodas tikai 15 minūšu brauciena ar autobusu no centrālās stacijas. Šis parks ar izteiktu reljefu un krāšņiem apstādījumiem apmeklētājiem piedāvā vizuālu baudu. Lai gan parks atrodas tuvu pilsētas centram, tajā valda mierīga atmosfēra, kas padara to par ideālu vietu nesteidzīgai pastaigai. Dzegužkalna izcilība ir tā augstākais pakalns, no kura paveras apburošs skats uz Rīgu, īpaši rudenī, kad lapu koki ainavu iekrāso košās krāsās.

Arkādijas parks

Arkādijas parka ūdenskritums

Arkādijas parks ir klusuma oāze netālu no Rīgas sirds, kas piedāvā mierīgu vidi relaksējošām pastaigām. Lai gan tajā nav daudz atrakciju bērniem, tas to kompensē ar savu kluso atmosfēru un ainavisko skaistumu. Parka ezeri, kuros mīt pīles un citi putni, piešķir tam papildu šarmu, padarot to par lielisku vietu pēcpusdienas pastaigai. Apmeklētāji var nodarboties arī ar skriešanu kalnā vai vingrinājumiem, baudot Arkādijas parka piedāvātos rāmos skatus.

Miera parks

Miera dārza bērnu laukums

Miera parks ir Rīgas slēptais dārgakmens, kas ir iecienīts ar savu tīrību un sakopto apkārtni. Šajā plašajā parkā ikviens var atrast sev kaut ko piemērotu, sākot ar foršu bērnu rotaļu laukumu un beidzot ar plašu skeitparku. Apgaismotie celiņi nodrošina, ka apmeklētāji var baudīt parka skaistumu arī pēc tumsas iestāšanās. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodaties nesteidzīgā pastaigā vai iesaistāties brīvdabas aktivitātēs, Miera parka atradīsiet mierīgu glābiņu no pilsētas burzmas un kņadas.

Lucavsalas atpūtas parks

Lucavsalas bērnu laukums ar bērniem un vecākiem

Lucavsalas atpūtas parks piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas visu vecumu apmeklētājiem. No rotaļu laukumiem un pludmales volejbola laukumiem līdz peldvietām un grila vietām – ikvienam ir ko baudīt. Tā kā parks atrodas tuvu pilsētas centram, tas ir viegli pieejams, tāpēc to labprāt izvēlas ģimenes un draugu kompānijas, kas vēlas atpūsties dabā.

Viestura parks

Viestura dārza aleja ar arku

Viestura parks, kas atrodas netālu no Klusā centra, ir mierīga vieta, kur aizbēgt no rosīgās pilsētas dzīves. Šis parks ar saviem ziedainajiem un ēnainajiem stūrīšiem ir ideāla vieta atslābinošai pastaigai. Apmeklētāji var apbrīnot iespaidīgo arhitektūras ansambli, kas veltīts Latviešu dziesmusvētkiem, vienlaikus baudot mierīgu atmosfēru. Viestura parks ir apburošs vēstures un dabas skaistuma apvienojums, kas padara to par obligāti apmeklējamu vietu Rīgā.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat mierīgu atpūtas vietu vai gleznainu vietu nesteidzīgai pastaigai, šie parki Rīgā piedāvā neaizmirstamus iespaidus. Tāpēc ņemiet savus pastaigu apavus un iepazīstiet skaistumu, kas jūs gaida Latvijas galvaspilsētas sirdī!

Bildes ņemtas no: wallpapercave, pardaugavaspastaigas, citariga, veseligsridzinieks, jauns, lsm.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences