ĒdiensUz kādiem restorāniem doties klusajā centrā?

Uz kādiem restorāniem doties klusajā centrā?

Uzzini kādi ir labākie restorāni klusajā centrā: “Beer Museum”, “Lidojošā Varde”, “Fifii”, “JOHN”, “SNATCH”

Viena no prestižākajām apkaimēm Rīgā ir Klusais centrs, kas atrodas starp Marijas, Matīsa, Hanzas ielu un Rīgas pilsētas kanālu. Šī apkaime ir slavena ar savu vēsturisko Jūgendstila arhitektūru un ēdināšanas iespējām, kas galvenokārt ietver restorānus un kafijas veikalus, kuri ir iecienīti gan starp vietējiem, gan tūristiem.

“Beer Museum” alus daritava un restorāns

“Beer Museum” ir ne tikai restorāns, bet arī alus daritava, kas piedāvā unikālu atmosfēru un plašu alus sortimentu. Restorāna ēdienkarte piedāvā dažādus pamatēdienus, piemēram, sezonas zivju zupu ar lasi un tomātu un chorizo krēmzupu. Turklāt piedāvājumā ir arī gatavoti pamatēdieni kā cepti kartupeļi ar mīdijām un Atlantijas lasis ar sezonālo burkānu krēmu. Ēdienkartes klāsts piedāvā izvēlēties īpaši gatavotus gaļas ēdienus, kā arī jūras veltes.

Adrese: Dzirnavu iela 34A

Restorāns “Lidojošā Varde”

Restorāna "Lidojošā Varde" terase ārā vasarā.

Šis restorāns ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas aizbēgt no pilsētas steigas un izbaudīt nesteidzīgas vakariņas. Vasaras terase piedāvā lielisku iespēju relaksēties ērtos dīvānos, krēslos un baudot kokteiļus. Restorāns ir draudzīgs arī pret ģimenēm, jo ir nodrošināta bērnistaba, kur mazie viesi varēs rotaļāties.

Restorāns “Lidojošā Varde” lepojas ar plašu Eiropas stila ēdienu izvēli. Papildus pastāvīgajai ēdienkartei, kas ietver aukstās un siltās uzkodas, salātus, zupas, pamatēdienus un desertus, restorāns piedāvā arī sezonālo ēdienkarti. Īpaši pieprasīti ir restorāna burgeri, pastas un dažādi voki.

Adrese: Elizabetes iela 31A

Restorāns “Fifii”

Restorāns “Fifii” atrodas klusajā centrā un ir pazīstams ar tā elegantu dizainu, kuru radījusi ”Mimoza Deko” komanda. Fifii” piedāvā plašu telpu klāstu un ēdienkarti, kurā dominē Eiropas virtuves ēdieni. Viesi var izvēlēties starp dažādiem pamatēdieniem, piemēram, saldās kukurūzas cāļa krūtiņu ar kukurūzas biezeni un pīles kājas konfitu. Restorāna šefpavārs Remi Colpin ir zināms ar savu spēju izmantot vietējos un sezonālos produktus. Bērniem tiek piedāvāta spēļu zona un īpaša ēdienkarte.

Adrese: Jura Alunāna iela 2a

Restorāns “JOHN”

Restorāna "JOHN" elegantais un modernais interjers.

“JOHN” atrodas vēsturiskā ēkā, kas agrāk kalpojusi kā ASV vēstniecība. Restorāns ir veltīts Džona F. Kenedija piemiņai, piedāvājot apmeklētājiem unikālu kultūru apvienojumu – Amerikāņu steikus apvienojumā ar Eiropas stila ēdienkarti. Ēdienkarte bieži mainās atkarībā no sezonas piedāvājuma, nodrošinot vienmēr jaunas un aizraujošas garšas. Starp populārākajiem ēdieniem ir Atlantijas menca ar ziedkāpostu biezeni, halibuts ar ceptu kāpostu un diļļu mērci, kā arī liellopa fileja ar kartupeļu “pave” un topinambūru biezeni.

Adrese: Ausekļa iela 22

Restorāns “SNATCH”

Restorāna "SNATCH" ēdamzāle un bārs, gaišā interjerā ar dažādu krāsu gaismām.

Restorāns “SNATCH” piedāvā iespaidīgu interjeru ar atklātu virtuvi, kas ļauj viesiem vērot ēdienu gatavošanas procesu. Pavārs Sergejs Siporovs ir radījis ēdienkarti, kas balstīta uz koplietošanas ēdieniem. Restorāna ēdienkartē ir iekļauta arī mājās gatavotas maize, īpašas olīvas un ”boutique” zīmola olīveļļa. Tāpat arī “SNATCH” piedāvā plašu reģionālo vīnu izvēli. Barā ir rūpīgi atlasīta kokteiļu līnija, kas ietver gan ziemas, gan vasaras variantus. Ziemā dominē garie, balstīti uz stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem kokteiļi, bet vasarā – vieglāki dzērieni kā ”Spritz”, ”Amalfi” un ”Mango Bellini”.

Adrese: Elizabetes iela 39

Restorāni klusajā centrā

Kronvalda parks vasarā, klusajā centrā.

Dodieties uz kādu no šiem izcilajiem Klusā centra restorāniem! Izvēlieties “Beer Museum”, lai uzzinātu vairāk par alus darināšanu un degustētu dažādus izlejamos alus, “Lidojošā Varde” ģimenes draudzīgai atmosfērai, “Fifii” sezonālai ēdienkartei, “JOHN” amerikāņu un Eiropas virtuves ēdieniem, vai “SNATCH” iespaidīgam interjeram un koplietošanas ēdieniem. Liela daļa no šiem restorāniem piedalās pavasara Rīgas restorānu nedēļā, takā neizmirstiet apskatīt arī īpašās restorānu ēdienkartes.

Bildes ņemtas no: lidojosavarde, beermuseumbar, fifii, lv.johnrestaurant, thecatchfamily, questory, bonvivant.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences