Dāvanas5 Mīļas dāvanas tuvākajiem cilvēkiem

5 Mīļas dāvanas tuvākajiem cilvēkiem

Izpētiet, mūsu atlasītās, piecas mīļas dāvanas tuvākajiem cilvēkiem, lai izrādītu mīlestību un cieņu

Katram no mums ir svarīgi laiku pa laikam parādīt mīlestību un cieņu tiem, kuri mums ir tuvi. Dāvanu došana ir viens no visefektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt. Šajā rakstā mēs aplūkosim piecas mīļas dāvanas, kas nāk no sirds un ir piemērotas jebkurai gaumei un interesēm. No mājdzīvnieka portretiem līdz eksotisku saldumu komplektiem – šeit atradīsiet kaut ko īpašu, lai padarītu jūsu tuvinieku svētkus patiesi neaizmirstamus.

1. Dāvanu komplekts “Mans mīļais ežuks”

Dāvanu komplekts "Mans mīļais ežuks"

Šis dāvanu komplekts ir īpaši piemērots tiem, kuriem patīk oriģinalitāte un dzīvnieku motīvi. Komplekts sastāv no baltas krāsas t-krekla ar melnu un sarkanu apdruku, kas izgatavots no 100% kokvilnas Bangladešā un apdrukāts Latvijā, kā arī no 330ml krūzes, kuru ir iespējams mazgāt arī trauku mazgājamās mašīnā. Komplekta cena ir €21.98, un tas ir ļoti jauks veids, kā pateikt “Es mīlu Tevi” ar tematisku dāvanu.

Dāvanu var iegādāties: latviesiem

2. Filmiņkamera

Filmiņkameras ar polaroid bildes uz dzeltena fona

Lieliska dāvana fotografēšanas entuziastiem. Analogā fotografija ir lielisks veids, kā atgriezties pie fotogrāfijas pamatiem un izbaudīt attēlu radīšanas procesu. ”Fujifilm” vienreizlietojamā fotokamera ar 29 kadriem un iebūvētu zibspuldi sniedz iespēju uzņemt gan krāsainas, gan melnbaltas fotogrāfijas. Fotokamera maksā €19.44 un ir pieejama iegādei internetā. Tas ir lielisks veids, kā ļaut mīļajiem eksperimentēt ar fotografēšanu, saglabājot īpašus brīžus bez moderno tehnoloģiju iejaukšanās.

Dāvanu var iegādāties: masterfoto

3. Personalizēts atslēgu piekariņš

Personalizēts atslēgu piekariņš zelta krāsā ar uzrakstu: ''Visforšākā mamma''

Šis atslēgu piekariņš ir lielisks piemērs, kā vienkārša ikdienas lieta var kļūt par nozīmīgu un personisku dāvanu. NelaGems personalizēts atslēgu piekariņš ar iespēju iegravēt vārdu vai simbolu uz medaljona ir mīļa un praktiska dāvana. Tas ir izgatavots no 24k apzeltīta juveliertērauda, kas ir antialerģisks un ilgstoši saglabā savu izskatu. Piekariņa cena ir €11.00, un to var saņemt vien 15 minūtēs Avotu ielā, Rīgā vai ar Omnivu nākamajā darbadienā.

Dāvanu var iegādāties: nelagems

4. Mājdzīvnieka portrets

Krāsains mājdzīvnieku portreti ''Photo Lamus''

Mājdzīvnieka portrets ir sirdi sildoša un īpaši personiska dāvana jebkuram mājdzīvnieka īpašniekam. Vai tas būtu portrets, kas uzņemts profesionālā fotosesijā vai uzzīmēts akvareļu tehnikā, šāda dāvana spēs radīt prieku un atmiņas par mīļo četrkājaino draugu. Portreti no ”Photo Lamus” ir krāsaini, stilīgi un noteikti kļūs par izciliem mājokļa interjera akcentiem.

Dāvanu var iegādāties: photolamus

5. Eksotisku saldumu komplekts

Saldumu konplekts no  ''Candy Pop''

Mīļas dāvanas ideja, kas apmierinās pat īstu gardēžu gaumi. Saldumu komplekts, kas ietver gardumus no dažādām pasaules valstīm, piemēram, Amerikas saldumus no ”Candy Pop” vai japāņu moči no ”OK Mochi”, sniegs iespēju izbaudīt eksotiskas garšas. Šī dāvana būs patīkams pārsteigums, kas ļaus justies kā īstā ceļojumā pa dažādām zemēm.

Dāvanu var iegādāties: candypop

Mīļas dāvanas

Dāvanu izvēle tuvajiem ir būtiska svētku sastāvdaļa, un katrs no šiem priekšlikumiem sniedz iespēju padarīt svētkus neaizmirstamus. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties praktisku, romantisku vai piedzīvojumu pilnu dāvanu, galvenais ir doma un mīlestība, ko tajā ieliek. Dāvanas, kas izvēlētas ar sirdi, vienmēr atstāj ilgstošu iespaidu.

Bildes ņemtas no: tefluk, nytimes, nelagems, photolamus, latviesiem, wolt.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences