Aktīvā atpūta5 Labākās svinību vietas Rīgā

5 Labākās svinību vietas Rīgā

Atklājiet 5 labākās svinību vietas Rīgā: dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem un vēl vairāk

Rīga piedāvā plašu svinību vietu izvēli dažādiem pasākumiem, sākot no dzimšanas dienas ballītēm līdz korporatīvajiem pasākumiem. Šajā rakstā iepazīstināsim ar piecas pievilcīgas svinību vietas Rīgā, kurās varat organizēt neaizmirstamus pasākumus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par šīm īpašajām vietām, kas varētu kļūt par jūsu nākamā pasākuma norises vietu.

”Game zone”

''Game zone'' izklaides centrs ar lārzerpeintbolu

”Game Zone” izklaides centrs Rīgā ir lieliska izvēle dažādu pasākumu rīkošanai. Ar kopējo platību 1500 m2, centrs piedāvā trīs spēļu arēnas ar drošu segumu, četras mājīgas banketu zāles un koplietošanas virtuvi ar visām nepieciešamajām ērtībām. Tā ir ideāla vieta dzimšanas dienām, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, kā arī korporatīviem pasākumiem, piedāvājot daudzveidīgas atpūtas iespējas neatkarīgi no laika apstākļiem.

Adrese: Maskavas iela 322

Uzzināt vairāk par vietu: gamezone

”Esena dārzi”

''Esena dārzi'' sieviete stāv zem nojumes

Esenas dārzi piedāvā plašu teritoriju – 60 hektārus, , kas ļauj organizēt gan lielus, gan mazus pasākumus brīvā dabā. Šī vieta ir īpaši pievilcīga tiem, kas vēlas izvairīties no pilsētas burzmas un baudīt svaigu gaisu. Arī neparedzētu laika apstākļu gadījumā dārzos ir pieejamas zvanveida un glempinga teltis, kas pasargās no lietus vai saules.

Adrese: Dzirciema iela 123

Uzzināt vairāk par vietu: esena

”Digital Art House”

''Digital Art House'' lielā zāle ar projektoru

”Digital Art House” izceļas ar savām progresīvajām tehnoloģiskajām iespējām, kas ļauj realizēt dažādus radošus un korporatīvus pasākumus. Telpas ir piemērotas konferencēm, produktu prezentācijām, kā arī privātām un korporatīvām ballītēm. ”Digital Art House” ir aprīkots ar modernām audiovizuālām sistēmām, kas spēj radīt iespaidīgus efektus un atmosfēru. Tā banketu zāle var uzņemt līdz 100 viesiem, savukārt koncertiem telpas var izvietot līdz pat 400 cilvēkiem.

Adrese: Skolas iela 2

Uzzināt vairāk par vietu: digitalarthouse

”Laubes Nams”

''Laubes Namam'' pie ieejas stāv un sēž cilvēki

Laubes Nams ir cēla ēka Āgenskalnā, kas ar savu neoklasicisma stilu piedāvā ideālu svinību vietu dažādiem pasākumiem. Šīs ēkas iekštelpas ir bagātīgi dekorētas un savienotas ar krāšņu dārzu, kas piešķir papildu telpu jebkuram pasākumam. Laubes Nams ir piemērots ne tikai kāzām un privātām svinībām, bet arī semināriem un darbnīcām. Ēka ir saglabājusi daudzus autentiskus arhitektūras un interjera elementus, kas radīs īpašu atmosfēru jebkurām svinībām.

Adrese: Baložu iela 20a

Uzzināt vairāk par vietu: laubesnams

”Apollo Kino”

''Apollo Kino'' pasākumu organizēšanai telpa

”Apollo Kino” piedāvā modernas kinozāles, kas ir piemērotas ne tikai filmu skatīšanai, bet arī dažādu pasākumu organizēšanai, kā piemēram, uzņēmumu pasākumiem, preses konferencēm vai privātiem notikumiem. Katra kinozāle ir aprīkota ar augstas kvalitātes skaņas un attēlu sistēmām, nodrošinot lielisku pieredzi visiem pasākuma apmeklētājiem.

Adreses: Apollo Kino

Uzzināt vairāk par vietu: apollokino

Dažādas svinību vietas Rīgā

Izvēloties piemērotu vietu savam pasākumam, svarīgi ņemt vērā pasākuma veidu, viesu skaitu un vēlamos iespaidus, ko vēlaties atstāt. Katra no šīm vietām Rīgā piedāvā kaut ko unikālu un īpašu, padarot jūsu pasākumu par neaizmirstamu pieredzi. Uzziniet vairāk par katrai vietai, izvērtējiet tās piedāvājumus un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm!

Bildes ņemtas no: gamezone, laubesnams, diena, apollokino, theperfectevent.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences