ModeApģērbs: 2024. gada pavasara tendences

Apģērbs: 2024. gada pavasara tendences

Pavasara apģērbu tendences

Pavasaris vienmēr ir jauna sākuma simbols, un modes pasaulē tas nozīmē jaunas tendences. 2024. gada modes trendi sola būt īpaši aizraujoši, piedāvājot dažādus aksesuārus un audumus, kas iekļauj arī ilgtspējību. Apskatīsim, kādi modes virzieni un akcenti dominēs šajā sezonā, balstoties uz pavasara modes skatēm un prognozēm.

Jauns gads, jauna garderobe

Līdz ar jauno gadu, mēs redzam, kā 2024. gada modes tendences sāk veidoties, pateicoties pavasara modes skatēm un dažādiem sarkano paklāju tērpiem. Aizvadītajā gadā lielu popularitāti guva agrīnā 2010. gadu mode un tā sauktais “stealth wealth” stils. Tas atgriežas pie 90. gadu minimalistiskiem apģērbiem. Tomēr pēdējā laikā uzmanība tiek pievērsta eksperimentēšanai ar spilgtākām krāsām un orģināliem apģērbiem. Piemēram, 70. gadu disko laika stilam un skolas laika apģērbiem, aksesuāriem: bantēm un ”preppy” polo krekliem.

“Klusā greznība” un otrreizējā apģērbu izmantošana

Neskatoties uz luksusa brendu augstajām cenām, “klusā greznība” joprojām būs aktuāla. ”Klusā greznība” ir termins priekš veciem brendu apģērbiem, kas tiek valkāti arī tagad. Otrreizējā apģērbu izmantošanas popularitāte arī turpinās augt. Tas liks pievērst uzmanību agrākām desmitgadēm, ne tikai 90 gadiem vai 2000. gadu sākumam.

Bantes un rozes

Bantes un rožu motīvi ir divas TOP tendences, kas izceļas ar savu sievišķīgumu un romantiku. Tie parādās gan kā aksesuāri, gan apģērbu galvenie elementi. Šīs tendences ir ļoti viegli iekļaujamas apģērbā. Ja apģērbs šķiet garlaicīgs, tad to var padarīt interesantu ar bantēm vai kādu aksesuāru ar rožu motīviem. Šī bilde ir ņemta no kolekcijas: Simone Rocha SS24 (c) Daniel Sims.

Spīdums un ”preppy” stils

Spīdums apģērbā ir kļuvušas par neaizstājamu elementu. Tas piešķir jebkuram apģērbam akcentu un noteikti ļaus tev izcelties starp citiem cilvēkiem. ”Preppy” stils, atjaunināts ar mūsdienīgu pieeju, aicina eksperimentēt ar akadēmiskām jakām, polo krekliem un svītrainām blūzēm. ”Preppy” stilam raksturīgas īpašības ir: glīts, nepiespiests, dārgs apģērbs, jauns, bet klasisks. ”Preppy” stils liek domāt, ka valkātājs ir augstākās klases cilvēks un konservatīvs.

Biroja stils

Biroja stils piedāvā praktiskumu apvienojumā ar eleganci! Tās ir lietas, kas jūsu garderobē kalpos ilgi, nodrošinot gan komfortu, gan stilu. Biroja šiks tendence 2024. gada pavasarī atspoguļo vēlmi apvienot profesionālu biroja stilu ar ikdienišķo stilu. ”Tailored” uzvalki, asimetriskas vestes un ofisa kurpes. Tas piedāvā jaunu skatījumu uz darba apģērbu.

Caurspīdīgums un lielas somas

Caurspīdīgs audums modes pasaulē nav jaunums, taču 2024. gadā tas atgriežas. Lai gan šī tendence var likties izaicinoša. Bet to var pielāgot ikdienas valkāšanai, izvēloties apģērbu ar caurspīdīgiem elementiem vai kombinējot to ar principā jebkādām krāsām. Šo tendenci ir arī pieminējis ”Vouge” savā rakstā kā šī ir aktualitāte. Attēlā redzams ”Céline plastic bag”, kas ir ieguvis popularitāti pēdējā laikā.

Apģērbs un 2024. gada pavasara tendences

Pavasara apģērbs sievietēm.
Foto atsauce: Inga Seliverstova

2024. gada pavasara mode ne tikai ievieš vecos trendus, bet arī apvieno divus dažādus stilus kopā. Modes zīmoli aicina patērētājiem pievērst uzmanību apģērbu izcelsmei un ražošanas procesiem, motivējot pircējus iegādāties otrreizēji pārstrādātus materiālus, apģērbus. Tādējādi, izvēloties ko vilkt, aicinām pievērst uzmanību ne tikai tā izskatam, bet arī tā ietekmei uz vidi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences