Tendences TOPTop 10 rokas pulksteņi vīriešiem

Top 10 rokas pulksteņi vīriešiem

10 labākie rokas pulksteņi vīriešiem

Vīriešu rokas pulksteņi ir daudz vairāk nekā tikai laika rādītāji. Tie ir stila izteiksmes līdzekļi, kas piešķir personību un pievieno eleganci ikdienas tēlam. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat luksusa pulksteni vai budžeta variantu, šodien tirgū ir plaša izvēle. Šis raksts piedāvā desmit labākos vīriešu rokas pulksteņus, balstoties uz ”Forbes” un ”Mens journal” žurnālu rekomendācijām.

1.Bulova

“Bulova Marine Star Series C” ir elegantu zelta akcentu un nerūsējošā tērauda korpusa kombinācija, kas lieliski piestāvēs jebkurā biznesa sanāksmē. Cena ir $650.

bulova marine rokas pulkstenis

2. Timex Marlin

“Timex Marlin” ir vienkāršs un stilīgs pulkstenis, kas izceļas ar klasisko dizainu un draudzīgo cenu – tikai $259. Tas ir ar kupolu formā izliekto akrila stiklu un ādas siksniņu, kas to padara par ērtu rokaspulksteni visā dienas garumā.

Timex Marlin moderns pulkstenis

3. Hamilton Khaki Field Automatic Chronograph

“Hamilton Khaki Field” pulkstenis, kura cena $1895, ir iedvesmots no pulksteņiem, kurus ražoja Otrā pasaules kara laikā. Tas nodrošina izturību un precizitāti. Pulkstenis ir aprīkots ar papildus mazākiem ciparnīcām hronogrāfam un ir viegli lasāms.

Hamilton Khaki Field Automatic Chronograph pulkstenis.

4. Laco Paderborn Type B Dial

“Laco Paderborn Type B Dial” ir pilota pulkstenis, kas maksā $982. Tas ir aprīkots ar precīzu Šveices mehānismu un ir veidots klasiskā stilā.

Laco Paderbon pilota rokas pulkstenis

5. Bella Aventurine

“Bella Aventurine” ir lēts pulkstenis, kura cena ir 149,00 €. Tas piedāvā unikālu laika rādīšanas veidu, izmantojot divas rotējošas lodītes, kas norāda stundas un minūtes. Ar inovatīvu funkciju, kas ļauj ātri un bez papildu rīkiem nomainīt siksniņas, šis pulkstenis ir ērti pielāgojams.

Bella Aventurine inovatīva dizaina pulkstenis uz rokas.

6. Full Metal GMW-B500

“G-Shock” pulksteņi ir slaveni ar to izturību, un Full Metal “GMW-B500” ir viens no izturīgākajiem šī zīmola modeļiem. Tā izturību pret triecieniem nodrošina pilnmetāla korpuss. Pulksens ir izgatavots ar speciāliem sveķu spilventiņiem starp ciparnīcu un iekšējo korpusu, kas palīdz absorbēt triecienus un palielina izturību.

metāla rokas pulkstenis

7. Seiko 5 Sports

“Seiko 5 Sports” ir laba izvēle tiem, kas tikai sāk interesēties par pulksteņiem. Tas maksā 340$. Šis pulkstenis ir ūdens izturīgs un izgatavots no izturīgiem materiāliem. Tam ir arī kalendārs ar datumu, kas padara to ērtāku lietošanā.

seiko rokas pulkstenis

8. Movado Alta Se Automatic Chronograph

“Movado” ir zīmols, kas piedāvā kvalitatīvus pulksteņus, kā, piemēram, modeli “Movado Alta Se Automatic Chronograph”. Šis modelis ir attīstīts, pamatojoties uz agrāko “Sports Edition” dizainu, un izceļas ar gludu formas izstrādi, smalku detaļu apstrādi un “Movado” raksturīgām tehnoloģiskām inovācijām.

pelēks movado rokas pulkstenis

9. Omega Speedmaster Moonwatch Professional

“Omega Speedmaster Moonwatch Professional” ir viens no labākajiem Omega pulksteņiem. Tam ir 42 mm liels nerūsējošā tērauda korpuss, kas izgatavots pēc klasiskā 4. paaudzes dizaina. Šo pašu stilu valkāja astronauti Apollo 11 misijā, kad viņi pirmo reizi nolaidās uz Mēness.

omega rokas pulkstenis

10. Laco Paderborn Type B Dial

“Laco Paderborn Type B Dial” ir īsts aviatoru pulkstenis, kas maksā 982$. Tas ir aprīkots ar precīzu Šveices mehānismu un klasisku dizainu. Pulkstenim ir izliekts safīra kristāla stikls, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem un nodrošina labu redzamību uz ciparnīcas.

laco rokas pulkstenis

Mūsu izvēlētie top 10 vīriešu rokas pulksteņi ir gan kvalitatīvi, gan stilīgi. Tie ir piemēroti dažādām situācijām, sākot no ikdienas lietošanas līdz biznesa sanāksmēm un īpašiem notikumiem. Šie pulksteņi parāda, ka pat praktiski aksesuāri var būt moderni un atbilst dažādām vajadzībām un budžetiem.

Bildes ņemtas no: timeandtidewatches, ebay, monochrome-watches, laco.de, deployant, seikowatches, luxshopping.vn, deployant, ubuy, magneto-watch.eu, menshealth.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences