SlavenībasLebrons Džeimss sadarbībā ar Nike izlaiž jaunus apavus - "Nike Lunar Roam"

Lebrons Džeimss sadarbībā ar Nike izlaiž jaunus apavus – “Nike Lunar Roam”

Lebrons Džeimss sadarbībā ar “Nike” izlaiž jaunus apavus

Lebrons Džeimss, NBA superzvaigzne, ienāca “Crypto.com” arēnā Losandželosā, pārsteidzot visus ar savu apavu izvēli – jaunākajiem “Nike Lunar Roam”. Šie viegli, elpojoši ikdienas apavi ir ievērojami savā nenoteiktajā stilā, atšķirībā no parastajiem krāšņajiem un uzmanību piesaistošajiem NBA spēlētāju apaviem.

“Nike Lunarlon Foam” tehnoloģija

“Nike Lunar Roam” atgriežas pie revolucionārās “Nike” tehnoloģijas – “Lunarlon Foam”. Šis inovatīvais materiāls, kas radīts pagājušā desmitgadē, bija liels solis uz priekšu tehnisko apavu attīstībā. Tas bija domāts, lai samazinātu slodzi basketbolistiem un ilgstošiem skrējējiem, piedāvājot mīkstu, elastīgu un absorbējošu soli.

Nike lunar roam apavi

No sporta zāles līdz ielām

Atšķirībā no iepriekšējiem “Nike Lunaracers” vai “Nike Hyperdunks” modeļiem, “Nike Lunar Roam” ir pirmā reize, kad “Lunarlon Foam” tiek izmantots kā vienkāršs ikdienas apavi. Ar šo integrāciju, “Nike” nodrošina ne tikai sportisku, bet arī ikdienas ērtumu, atdarinot gandrīz bezsvarības sajūtu.

Lebrona Džeimsa stils

Lebrons Džeimss demonstrēja, ka augsts ērtības līmenis var saplūst arī ar stilu. Valkājot “Lunar Roams” kopā ar melnām bikšu kostīma biksēm, vienkāršu T-kreklu un džinsa jaku, viņš parādīja, ka šie apavi var izskatīties tikpat tīri un stilīgi kā jebkuri citi populāri ielas apavi. “Alabaster” krāsu shēma un apavu dizains veiksmīgi apvieno ērtumu ar modes izjūtu.

Lebrona Džeimsa stils pirms spēles

Nike Lunar Roam

Šie “Nike Lunar Roam” apavi, kādreiz tika paredzēti tikai skriešanai, tagad ir kļuvuši par daļu no ikdienas stila. Ar to atgriešanos, tie piedāvā kaut ko īpašu: skriešanas apavu izskatu apvienojumā ar ikdienas ērtumu, radot lielisku komforta un stila kombināciju.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences