ĒdiensLabākās franču virtuves Rīgā

Labākās franču virtuves Rīgā

Franču virtuve

Franču virtuve ir slavena ar savu daudzveidību un bagātību, piedāvājot plašu delekateses klāstu, sākot no bujabēzes, sīpolu zupas, suflē, escargots un beidzot ar slaveno ratatouille. Tās deserti un vīni ir atzīti visā pasaulē. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kur Rīgā var izbaudīt īstus franču virtuves ēdienus.

Restorāns ”Mio”

Restorāna''Mio'' gaišais interjers

Restorāns ”Mio” ir patiess franču un itāļu virtuves restorāns. Radies pirms deviņiem gadiem, šis ģimenes restorāns ir izveidots ar domu par mājīgu un romantisku atmosfēru, kur katrs apmeklētājs var justies kā īpašs viesis. Sākotnējā ideja bija par franču sendvičēriju, bet pēc tam pārtapa par vienu no franču virtuves restorāniem Rīgā. ”Mio” piedāvā ēdienus no dabīgiem Latvijas produktiem, tādējādi radot ēdienkartes piedāvājumu, kas priecē gan vietējos, gan pilsētas viesus.

Adrese: Blaumaņa iela 15.

”Cadets de Gascogne”

”Cadets de Gascogne” ir autentiska franču maiznīca un kafejnīca, kas savas durvis Latvijā atvēra 1999. gadā. Katrā kafejnīcā katru rītu tiek ceptas svaigas smalkmaizītes un konditorejas izstrādājumi. Latvijas iedzīvotāji un pilsētas viesi šeit var nobaudīt, iespējams, visgaršīgākos sviesta kruasānus, kā arī slavenās franču bagetes un šokolatīnes. ”Cadets de Gascogne” gadu laikā ir būtiski paplašinājies, iekļaujot tādus gardumus kā macarons, Cannelés Bordelais, eklērus un daudz ko citu. ”Cadets de Gascogne” piedāvā produktus bez e-vielām un mākslīgām piedevām, kas gatavoti pēc senām receptēm.

Adreses ir vairākas, kuras var apskatīt googlemaps.

”Riga Crepes”

''Riga Crepes'' dažādas franču virtuves crepes uz šķīvjiem

”Riga Crepes” ir vieta, kurā tiek piedāvātas franču plānās pankūkas ar dažādiem pildījumiem. Šīs vietas koncepts ir radies no vēlmes piedāvāt Rīgā kaut ko unikālu un autentisku no franču virtuves. “Crepes” atšķiras ar to, ka tajās tiek pievienots kausēts sviests, kas piešķir pankūkām izteiksmīgu garšu. ”Riga Crepes” piedāvājumā ir gan saldās, gan sāļās pankūkas, kas gatavotas pēc speciāli izstrādātas receptes, izmantojot tikai svaigus produktus. Šī vieta ir ideāla izvēle tiem, kas meklē garšīgu un veselīgu uzkodu.

Adrese: Pērnavas iela 60.

”Mon Cheri”

restorāna mon cheri telpa

”Mon Cheri” ir viena no romantiskākajām kafejnīcām Rīgā. Tā piedāvā ne tikai franču vīnu un šampaniešu izvēli, bet arī rokām gatavotas konditorejas izstrādājumus. Ar savu balto un gaisīgo aristokrātisku interjeru, ”Mon Cheri” aicina apmeklētājus baudīt mierpilnu un romantisku atmosfēru. Šeit var izbaudīt augstas kvalitātes kafiju no vietējiem grauzdētājiem un drīzumā arī austeres un uzkodas. ”Mon Cheri” ir ideāla vieta tiem, kas meklē jauku vietu, kur baudīt franču virtuves izstrādājumus.

Adrese: Brīvības iela 68.

”Bel etage”

''Beletage'' konditorejas eklērs.

”Bel etage” ir konditorejas-studija Rīgas centrā, kur var nopirkt vai pasūtīt franču stila desertus, piemēram, kūciņas, macarons, eklērus un cepumus. Tas ir lielisks veids, kā iepriecināt sevi vai dāvināt ko garšīgu citiem.

Adrese: Ģertrūdes iela 20.

Franču virtuves restorāni un kafejnīcas Rīgā

Rīgā ir daudz restorānu un kafejnīcu, kur varēsiet baudīt franču ēdienus. Katra vieta piedāvā savu īpašo pieredzi tiem, kas meklē ko jaunu.

Bildes ņemtas no: restoransmio, wolt, cadets, tripadvisor.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences