Tendences TOPTOP 10 restorāni Rīgā

TOP 10 restorāni Rīgā

Gatavojaties doties garšas ceļojumā pa Rīgu? Lai palīdzētu jums izvēlēties, mēs esam sagatavojuši šo īpašo sarakstu ar top 10 restorāniem Rīgā. Neatkarīgi no tā, vai esat vietējais iedzīvotājs vai viesis no ārzemēm, šie ēdināšanas uzņēmumi piedāvā neaizmirstamas gastronomiskās pieredzes.

Katrs no šiem restorāniem izceļas ar savu unikālo pieredzi, sākot no vietējās virtuves līdz pasaules kulinārajām izjūtām. Jūs varēsiet baudīt autentiskas ēdienreizes, kas izceļas ar nevainojamu garšas kvalitāti un radošo virtuvi. Vai nu meklējat romantisku vakariņu vietu, ģimenes restorānu vai vietu draugu saietam.


COD restorāna telpa ar japāņu atmosfēru

COD ir autentiskā Japāņu virtuve, kas satiek mūsdienīgu pieeju. Šeit garšas tīrība un kvalitāte ir prioritāte, izmantojot rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, lai radītu neaizmirstamu garšas harmoniju. Restorāna atmosfērā nav tikai izcilas ēdienreizes, bet arī patīkama lounge zona, kas ļauj izlekt no ikdienas steigas. Izmēģiniet īpašos dzērienus no bāra, tostarp mākslinieciski izstrādātos restorāna meistaru radītos signature kokteiļus.

Adrese

Tērbatas iela 45, Rīga


LE DOME restorāna telpa

Le Dome restorāns Rīgas vecpilsētā ir īsta gastronomiskā izbaudīšana ar franču piesitienu. Šeit jūs piedzīvosiet īstu kulinārijas ceļojumu, kur visiem ēdieniem tiek pievērsta īpaša rūpība, lai sniegtu augstākās kvalitātes garšas baudījumus. Šefpavārs Ronalds Striguns balstās uz vietējo sastāvdaļu dabisko garšu saglabāšanu. Gada siltākos mēnešos (no aprīļa līdz oktobrim) varat baudīt ēdienus uz jumta terases, kur pavāri gatavo aizraujošus ēdienus tieši jūsu acu priekšā, izmantojot grilu.

Adrese

4 Miesnieku st, Rīga


ENTRESOL restorāna telpa

ENTRESOL ir noslēpumainais mazais restorāns Rīgas sirdī, kas iepazīstina ar dažādām garšām. Šefpavārs Raimonds Zommers, kurš pieder pie Latvijas godalgotajiem pavāriem, pavada gadus, iepazīstoties ar sezonāliem produktiem un radot ēdienus, kas tuvi dabai. Šefpavāru komandu papildina Viesturs Lasmanis, radot ēdienus ar māksliniecisku piesitienu. Restorāns nodrošina ērtumu un mājīgumu. Šeit viesi jūtas kā mājās, atstājot restorānu ar siltu smaidu un vēlmi atgriezties.

Adrese

Elizabetes iela 22, Rīga


Trīs pavāru restorānu telpa

Trīs šefpavāru restorāns ir īpaša vieta ar atvērtu virtuvi, kas iekarojusi gan vietējos iedzīvotājus, gan dārgos viesus no citām valstīm. Šo restorānu dibināja divi slaveni Latvijas pavāri – Mārtiņš Sirmais un Ēriks Dreibants, un tas tika atklāts 2011. gada septembrī. Restorāns vienmēr ir pieejams, draudzīgs un atvērts ikvienam.

Adrese

Torņa iela 4, Rīga


BARENTS restorāna telpa ar atvērtu virtuvi

BARENTS ar lepnumu piedāvā saviem viesiem atzīmēt ziemeļu garšas, baudot vislabāko no šī reģiona piedāvājuma – svaigo un kvalitatīvo vietējo produkciju. Restorāns izceļās ar jūras veltēm, meža dārgumiem, augļiem, dārzeņiem un citām sezonas sastāvdaļas, rūpīgi atlasot tās no vietējiem zemniekiem, zvejniekiem un medniekiem.

Adrese

Smilšu iela 3, Rīga


Fish House restorāna telpa, kā akvārijs

Fish House “Brasserie de luxe” piedāvā ikdienišķu gardēžu pieredzi, kurā viesi var izbaudīt svaigākās jūras veltes, izmantojot augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Restorāna ēdienkarte ir iedvesmota no Lionas, pārtikas galvaspilsētas, un tā piedāvā autentiskas franču komforta ēdienu garšas.

Adrese

Slokas iela 29, Rīga


MAX CEKOT restorāna telpa

Max Cekot atrodas Jelgavas ielā Rīgā. Šis nav ikdienas restorāns, bet gan vieta, kur viesus gaida tikai trīs vakarus nedēļā – ceturtdien, piektdien un sestdien. Restorānu virtuve ir smalks ēstuvju restorāns, kur piedāvā 10 kursu degustācijas ēdienkarti, kas var būt baudāma gan ar vīnu, gan bezalkoholiskiem dzērieniem.

Adrese

Jelgavas iela 42, Rīga


Fabrikas restorāns izceļas ar savu atrašānās vietu, uz ūdens

Fabrikas Restorans ir viesmīlīgs un vēsturisks restorāns, kas ir neatņemama Ķipsalas daļa un UNESCO mantojuma objekts. Šis restorāns ir izvietots uz pārveidotas ģipša rūpnīcas teritorijas. No ēstuves atklājas iespaidīgs skats uz Daugavu un Rīgas panorāmu.

Adrese

Balasta dambis 70, Rīga


Riverside restorāna telpa

RIVERSIDE restorāns atvērts 2021. gadā. Ēstuve ir gandarīta, ka izpelnījusies klientu uzticību, piedāvājot tikai labāko servisu. Restorāna galvenās vērtības ir gards ēdiens, izcilie kokteiļi no bārmeņiem un ūdenspīpes baudījums.

Adrese

Krasta iela 89, Rīga


Stage 22 restorāna āra terase

Bārs & Restorāns 22. stage ir stilīga jumta terase, kas atrodas tieši Rīgas sirdī. Šis restorāns galvaspilsētā piedāvā apburošu panorāmas skatu uz Rīgas slavenajiem apskates objektiem, tai skaitā Nacionālo operu, Brīvības pieminekli, Bastejkalna parku.

Adrese

Aspazijas bulvāris 22, Rīga


Katra no šīm ēdināšanas vietām pasniedz garšas un piedzīvojumu stāstu, gan saistītus ar vietējām tradīcijām, gan pasaules kulinārajām ceļojumiem. Izmēģiniet šos garšas ceļojumu galamērķus, lai atjaunotu savu izpratni par Rīgas virtuvi.

Bon appétit!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences