BiznesamLabākās konferenču telpas Rīgā

Labākās konferenču telpas Rīgā

Konferenču telpas Rīgā

Konferences ir neaizstājama darba procesa sastāvdaļa, kurā tiek apspriestas jaunas idejas un meklēti risinājumi aktuālām problēmām. Lai šīs aktivitātes būtu produktīvas, ir svarīgi, ka tās notiek kvalitatīvi aprīkotās un patīkamās telpās. Rīga piedāvā plašu izvēli ar konferenču telpām. Šajā rakstā apskatīsim piecas labākās konferenču telpas Rīgā.

”ATTA Centre”

''ATTA Centre'' ēka Krasta ielā

“ATTA CENTRE” ir liels pasākumu centrs ar plašu telpu – 11 500 kvadrātmetru un 6,9 metru augstiem griestiem. Tajā ir 22 konferenču telpas, kas piemērotas dažādiem pasākumiem, piemēram, izstādēm, konferencēm, banketiem un sporta aktivitātēm.

Centrs ir aprīkots ar modernu tehniku. Tas ietver trīs ekrānus, kas katrs ir 40 kvadrātmetrus lieli, ātru Wi-Fi ar 1 GB/s ātrumu, spēcīgu 20 000 lūmenu lāzerprojektoru un augstas kvalitātes digitālās izkārtnes. Turklāt centrs piedāvā arī pilna cikla ēdināšanas pakalpojumus klientiem.

Adrese: Krasta iela 60.

Rezervēt konferenču telpu: attacentre.

”Riga Islande Hotel”

viesnīcas ēka

“Riga Islande Hotel” piedāvā konferenču zāli – 240 kvadrātmetrus lielu, kurā var ietilpināt līdz 200 cilvēkiem. Šo telpu var viegli pielāgot dažādiem pasākumiem, pateicoties tās pārveidojamībai. No konferenču telpām, kas atrodas 9. stāvā, atveras skaists skats uz Rīgas promenādi, padarot jebkuru pasākumu īpašu.

Viesnīca nodrošina arī visu nepieciešamo tehniku – projektorus, ekrānus, tāfeles, rakstāmpiederumus, mikrofonus, skaņas sistēmu, Wi-Fi, tulkošanas pakalpojumus un datorus. Papildus tiek piedāvāti transporta pakalpojumi un iespēja izstrādāt īpašus nosacījumus ilgtermiņa sadarbībai.

Adrese: Ķipsalas iela 2.

Rezervēt konferenču telpu: islandehotel.

”AC Hotel by Marriott Riga”

''AC Hotel by Marriott Riga'' ēkas augšējais stāvs

Šī viesnīca ir ideāli piemērota konferencēm, semināriem un korporatīvajiem pasākumiem, pateicoties tās modernajām sanāksmju telpām un labam servisam.

“AC Hotel by Marriott Riga” ir 214 kvadrātmetru lielas pasākumu telpas, kas sastāv no četrām sanāksmju telpām un trīs mazākām telpām. Šajā viesnīcā var rīkot pasākumus līdz 180 cilvēkiem. Lielākajā telpā vienlaikus var ietilpināt 150 cilvēkus, tāpēc šī viesnīca ir piemērota dažādiem pasākumiem.

Viesnīcas sanāksmju telpas atrodas augšstāvā, nodrošinot dalībniekiem iedvesmojošu skatu uz Rīgas pilsētu. Telpas ir aprīkotas ar dabisku dienasgaismu, kas radīs vēl vairāk motivējošu un produktīvu darba vidi. Turklāt, katrā telpā ir pieejams jaunākais augstas tehnoloģijas aprīkojums, lai garantētu raitu pasākuma norisi.

Adrese: Dzirnavu iela 33.

Rezervēt konferenču telpu: marriott.

”Digital Art House”

''Digital Art House'' uz Skolas ielas, Rīgas centrā

”Digital Art House” pārstāv unikālu pieeju pasākumu rīkošanai, piedāvājot digitālās mākslas centru kā multifunkcionālu vietu korporatīvajiem pasākumiem, konferencēm un privātajiem notikumiem. Centrs apvieno mākslinieku darbus un mūsdienu tehnoloģijas, radot iespēju pasākumu apmeklētājiem izbaudīt mākslu jaunā un interaktīvā veidā.

“Digital Art House” piedāvā dažādas telpas, sākot no izstāžu zāles līdz atpūtas zālei ar bāru, kur var organizēt dažādus pasākumus. Izstāžu zālē var ietilpināt līdz 250 cilvēkiem, ja tiek izvēlēts brīvs izvietojums, vai līdz 150 cilvēkiem, ja izmanto teātra tipa sēdēšanu. Šī vieta ir piemērota gan konferencēm, gan banketiem.

Centra piedāvājums ietver ne tikai telpu īri, bet arī progresīvas tehnoloģiskās iespējas, piemēram, video projekcijas, kas ir pielāgojamas klientu vajadzībām.

Adrese: Skolas iela 2.

Rezervēt konferenču telpu: digitalarthouse.eu.

”Skanstes City” Konferenču centrs

''Skanstes City'' Konferenču centra ēka

Konferenču centrs “Skanstes City” ir ideāla vieta mazākiem pasākumiem, piedāvājot iespēju īrēt telpas uz dažām stundām vai visu dienu. Apmeklētājiem un pasākuma dalībniekiem ir pieejama liela stāvvietas zona, kā arī iespējas uzlādēt elektroauto un izmantot “carsharing” automašīnas.

Centrā ir dažādas zāles, kas piemērotas atšķirīga lieluma grupām. Piemēram, zāle Nr.1 var ietilpināt 45 cilvēkus un ir aprīkota ar labu tehniku un dabisku gaismu. Katrā zālē ir pieejams ātrs Wi-Fi un dzērieni – tēja, kafija, ūdens, kas ir iekļauti īres cenā bez extra maksas.

Adrese: Skanstes iela 50.

Rezervēt konferenču telpu: skanstescity.

Konferenču telpas

Katras no šīm konferenču telpām Rīgā ir unikāla ar savām īpašībām un piedāvājumu, nodrošinot plašas iespējas dažādu pasākumu veiksmīgai rīkošanai. Izvēloties piemērotāko vietu, jāņem vērā gan pasākuma mērķis un apjoms, gan arī dalībnieku un organizatoru specifiskās vajadzības.

Bildes ņemtas no: niaa, skanstescity, attacentre, tripadvisor, marriott, digitalarthouse.eu, etgroup.ca.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences