Ēdiens5 Labākie krogi Rīgā un Pierīga

5 Labākie krogi Rīgā un Pierīga

Atklājiet 5 labākos krogus Rīgā un Pierīgā! Neformāla atmosfēra, izcils ēdiens un dzīvā mūzika gaida jūs!

Krogs ir ēdināšanas iestāde, kas savā būtībā ir līdzīga kafejnīcai vai restorānam, taču parasti izceļas ar vairāk neformālu atmosfēru un bieži vien tiek asociēts ar alus un citu dzērienu baudīšanu. Krogi bieži kalpo kā sociālās satikšanās vietas, kur cilvēki var ne tikai paēst, bet arī izbaudīt dažādus izklaides pasākumus, kā piemēram, dzīvo mūziku, karaokes vakarus vai sporta spēļu translācijas. Rīgā ir daudz dažādu krogu, kas piedāvā gan plašu ēdienu un dzērienu klāstu. Turpinājumā apskatīsim kādi ir 5 labākie krogi Rīgā un ar ko tie izceļas.

Grīvas krogs

Grīvas krogs ar gaišām, dzeltenām sienām un koka mēbelēm.

”Grīvas krogs, kas atrodas Daugavgrīvā, ir ģimenes vadīts uzņēmums, kas savus klientus uzņem kopš 1997. gada. Sākotnēji kafejnīca “Lauda” piedāvāja jauku atmosfēru un gardas maltītes, laika gaitā pārtopot par Grīvas krogu. Krogs ir iecienīts ne tikai sava izdevīgā pusdienu piedāvājuma dēļ, bet arī ar plašo ēdienkarti, kas ietver dažādus ēdienus no uzkodām līdz desertiem. Krogs ir arī pazīstams arī ar savām izklaidēm – dzīvās mūzikas vakari, karaoke, un pat iespēju nolīgt muzikantus vai fotogrāfu svētku pasākumam.

Adrese: Atlantijas 16-1

Krustakrogs

''Krustakrogs'' krogs un restorāns Mārupē

”Krustakrogs”, kas atrodas Mārupē pie Rīgas, ir pazīstams ar savu plašo ēdienkarti un dzērienu klāstu, kas ietver visu no uzkodām līdz veģetārajiem ēdieniem. Īpaši populāras ir brokastis, ko piedāvā no pirmdienas līdz piektdienai līdz pulksten 12:00, un brīvdienās līdz 14:00. Krogs ir aprīkots ar pasākumu zāli 100 cilvēkiem, plašu āra terasi, izbraukuma banketu iespējām, kā arī diviem bērnu laukumiem.

Adrese: Daugavas iela 2, Mārupe

LIDO Alus Sēta

LIDO Alus Sēta Vecrīgā. Latvijas lauku mājas interjers.

“LIDO Alus Sēta Krogs”, kas atrodas Rīgas vecpilsētā ir vienīgais “LIDO” restorāns vecpilsētas rajonā, kas lepojas ar 26 gadu pieredzi ēdināšanas nozarē. “LIDO Alus Sēta” piedāvā īpašu ēdienkarti, kas ir piemērota tieši alus cienītājiem, kā arī plašu alkoholisko un atspirdzinošo dzērienu klāstu, ieskaitot pašu ražoto “LIDO” alu. Vasaras mēnešos viesi var izbaudīt maltītes un dzērienus arī āra terasē, baudot Vecrīgas burvīgu atmosfēru. Restorāns ir iekārtots Latvijas lauku mājas stilā, piedāvājot koka interjeru un darbiniekus stilizētos latviešu tautu tērpos.

Adrese: Krāmu iela 2

Čehu alus darītava “Stargorod”

Stargorod kroga āra terase

”Stargorod” piedāvā iespēju nogaršot autentisku čehu alu, kur alus tiek brūvēts tieši acu priekšā. Viņi lepojas ar senām brūvēšanas tradīcijām un alus darīšanas procesu, kas notiek ideālos apstākļos pagrabā pie 2 ± 1°С temperatūras. Krogs piedāvā dažādas uzkodas un pamatēdienus, kas lieliski sader ar nefiltrēto, nepasterizēto alu. ”Stargorod” piedāvā ir gan alkoholiskie, gan alus kokteiļi.

Adrese: Republikas laukums 1

Ilkrogs

Ilkroga telpa

”Ilkrogs”, atrodas Ilmājas ielā, ir populārs ar savu mājīgo atmosfēru un ēdienkarti, kurā piedāvājumā ir ķiploku grauzdiņi, pikantie vistu spārniņi, dārzeņu sacepumi un cūkgaļas karbonāde franču gaumē. Desertu izvēlē var baudīt gan saldējumu ar augļiem, gan speciālo “Ilkroga” biezpiena kūku. “Ilkrogs” piedāvā plašu bezalkoholisko dzērienu izvēli, tostarp siltās tējas, kakao, dažādas sulas un tradicionālo kvassu, kā arī gāzētos dzērienus par ļoti pieņemamām cenām. Kafijas cienītājiem krogs piedāvā dažādas kafijas, ieskaitot aromātisku Īru kafiju un eksotisku Karību Moku

Adrese: Ilmājas iela 13

Dažādi krogi Rīgā

Piecu labāko krogu sarakstā Rīgā un Pierīgā, mēs esam iekļāvuši vietās, kur katrai gaumei atradīsies kaut kas īpašs. No ģimenes veidotām kafejnīcām līdz alus darītavām ar dzīvo mūziku — šie krogi piedāvā ne tikai garšīgu ēdienu un dzērienu klāstu, bet arī siltu, mājīgu atmosfēru un aizraujošas izklaides iespējas. Tāpēc, vai meklējat vietu, kur baudīt laisku nedēļas nogales brokastis, vai vēlaties izbaudīt vakaru pie dzīvās mūzikas, šie krogi Rīgā un Pierīgā būs jūsu ideālais izvēle.

Bildes ņemtas no: grivaskrogs, stargorod, krustakrogs, fromme, thecoborn, intravel.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences