Izglītība un kursi5 Labākie gleznošanas kursi Rīgā

5 Labākie gleznošanas kursi Rīgā

Atklāj kādi gleznošanas kursi ir Rīgā! Piedāvājumā dažādi mācību līmeņi un profesionāli pasniedzēji

Gleznošanas kursi piedāvā iespēju ikvienam attīstīt savas mākslinieciskās prasmes un pavadīt laiku radošā gaisotnē. Vai vēlaties uzlabot savu estētisko izjūtu vai meklējat veidu, kā uzlabot garastāvokli un labsajūtu? Šie kursi ir izcilas izvēle. Apskatīsim piecus no populārākajiem gleznošanas kursiem Rīgā, kas piedāvā daudzveidīgas mācību programmas un radošas iespējas.

Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola

Sieviete mācās gleznot uz balta audekļa

Skola piedāvā augstas kvalitātes mācību programmas, kas ir pielāgotas dažādu vecumu un prasmju līmeņu māksliniekiem. Tiek piedāvāta iespēja apgūt pamatzināšanas vai pilnveidot jau esošās prasmes. Kā arī skola regulāri piedalās dažādos projektos un konkursos, kas dod studentiem iespēju parādīt savas prasmes plašākai auditorijai un saņemt profesionālu atgriezenisko saiti.

Mācību maksa 20 € mēnesī. Nodarbības sākās no pl.16.00. līdz 20.20. Jaunāko audzēkņu kursi notiek no pl.14.30.

Uzzināt vairāk par kursu: ars

PLENĒRS jeb gleznošana brīvā dabā ar eļļas krāsām

PLENĒRS jeb gleznošana brīvā dabā ar eļļas krāsām: ROZES

Plenērs ir unikāla mākslas forma, kurā glezniecība tiek praktizēta ārpus tradicionālām mākslas studijām, dodoties tieši dabā.

Konkrētā tikšanās vieta plenēram tiks paziņota tiem, kas būs pieteikušies. Tas nodrošina organizatoriem elastību izvēlēties vispiemērotāko un iedvesmojošāko vietu atkarībā no laika apstākļiem un dabas ainavas. Nodarbība notiks 2024. gada 4. jūlijā, ceturtdienas vakarā no plkst. 18:00 līdz 21:00. Dalības maksa ir 40 € par vakaru, kas ietver visus nepieciešamos glezniecības materiālus, tostarp kanvu izmērā 30×40 cm, eļļas krāsas un otas.

Šī kursa pasniedzēja ir Linda Līva Oše ir talantīga māksliniece un pieredzējusi pasniedzēja. Viņa piedāvā vairākus un dažādus gleznošas kursus.

Uzzināt vairāk par kursu: npl

Lindas Līvas Ošes eļļas gleznošanas kurss

Lindas Līvas Ošes eļļas gleznošanas kurss- reklāma.

”Jauno Psiholoģiju Centrs” piedāvā gleznošanas kursus pieaugušajiem, kuri ir interesēti mācīties gleznot no pašiem pamatiem. Kursi ir piemēroti gan pilnīgiem iesācējiem, gan tiem, kas jau ir iepazinušies ar gleznošanu un vēlas papildināt savas zināšanas.

Kā arī šis ir vēl viens kurs, ko pasniedz Linda Līva Oše. Kursā viņa sniedz plašu zināšanu klāstu par eļļas glezniecības tehnikām un pamatprincipiem. Kursa dalībnieki apgūst ne tikai krāsu jaukšanu un tehniskos paņēmienus, bet arī kompozīcijas un faktūras izveidi.

Nodarbības notiek reizi nedēļā trešdienu vakaros no 18:00 līdz 20:30. Kursa ilgums ir trīs mēneši, kas ļauj pietiekami ilgu laiku, lai attīstītu un pilnveidotu savas prasmes. Dalībniekiem kursa maksa ir 80 € mēnesī, kas ietver visus nepieciešamos pamatmateriālus, tostarp papīru, krāsas, otas un audeklus. Tas atvieglo mācību procesu, jo nav jāuztraucas par materiālu iegādi.

Uzzināt vairāk par kursu: nlp

Alises Rozes dizaina studija/mācību centrs

Alises Rozes dizaina studija. Glezna pie baltas sienas.

Alises Rozes centrs piedāvā dažādus kursus, sākot no gleznošanas līdz pat foto un video filmēšanai. Šī daudzveidība ļauj dalībniekiem izvēlēties kursus atbilstoši savām interesēm un vajadzībām.

Katrs kurss ir rūpīgi veidots, lai nodrošinātu gan teorētiskās zināšanas, gan praktisko pieredzi, kas ir īpaši svarīgi radošajās disciplīnās. Cena ir no 74.00 €/ mēn.

Uzzināt vairāk par kursu: arstudio

”IZO Art”

''IZO Art'' mākslas studijas gleznošanas kursi

Kursus vada Nastasja Arajs, kas nodrošina, ka mācību process notiek profesionālā un atbalstošā vidē. Metodika ir balstīta uz praktisko darbu, ļaujot studentiem tūlīt piemērot iegūtās zināšanas.

Nodarbības notiek otrdienās un sestdienās, piedāvājot divus laikus – no rīta un vakarā, kas ļauj izvēlēties visērtāko laiku. Tas ir ļoti ērti nodarbinātiem cilvēkiem. Kursa maksa ir 80 € mēnesī, un tā ietver arī visus nepieciešamos materiālus, kas ir ļoti izdevīgi, jo dalībniekiem nav jāuztraucas par papildus izdevumiem.

Uzzināt vairāk par kursu: izoart

Gleznošanas kursi

Rīgā ir pieejami daudzi kvalitatīvi gleznošanas kursi, kas piedāvā gan iesācējiem, gan pieredzējušiem māksliniekiem iespēju attīstīt savas prasmes un izpausties radoši. Katrs kurss ir unikāls ar savām metodēm, pasniedzējiem un mācību materiāliem, kas garantē, ka katrs dalībnieks var atrast piemērotāko mācību programmu atbilstoši savām vajadzībām un interesēm. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai jau pieredzējis mākslinieks, Rīgas gleznošanas kursi sniegs jums vērtīgas zināšanas un iedvesmu.

Bildes ņemtas no: thesprucecrafts, arstudio, npl, izoart, npl, ars, smithsonianmag.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences