Izglītība un kursi5 Labākie frizieru kursi Rīgā

5 Labākie frizieru kursi Rīgā

Frizieru kursi Rīgā

Ja esi nolēmis apgūt populārāko skaistumkopšanas nozari friziermākslu vai vēlies pilnveidot savas prasmes šajā aizraujošajā profesijā, Rīgā ir plašas izglītības iespējas. No sākuma līdz pat padziļinātām specializētām programmām, frizieru kursi var dot iespēju gan jauniem, gan pieredzējušiem matu stilistiem iegūt nepieciešamās prasmes un zināšanas. Šajā rakstā mēs aplūkosim piecus labākos frizieru kursus Rīgā, kas izceļas ar savu kvalitāti, mācību programmu daudzveidību un atzinību šajā nozarē.

1. ”Rīgas starptautiskais mācību centrs”

Frizieru kursi 'Rīgas starptautiskajā mācību centrā''

Rīgas starptautiskais mācību centrs piedāvā plašu frizieru programmu klāstu, sākot no pamatkursiem līdz padziļinātiem profesionālajiem kursiem. Tiek piedāvāta gan “Sieviešu un vīriešu matu griezumu un krāsošanas programma” (160 akadēmiskās stundas), gan arī individuālās programmas, kas paredzētas tiem, kas plāno atvērt savu salonu Eiropas Savienībā (640 ak.st.). Programma ir akreditēta un piedāvā starptautiski atzītu diplomu. Kursu maksa sākas no 2520 EUR, un mācību ilgums var variēt, nodrošinot elastīgu grafiku, kas pielāgots katram studentam individuāli. Mācības var notikt gan klātienē, gan attālināti, izmantojot Zoom vai Skype platformas, atkarībā no epidemioloģiskās situācijas.

Uzzināt vairāk par frizieru kursiem: ris

2. Mācību studija ”Curly”

frizieru apmācības mācību studijā ''Curly''

Mācību studija Curly sniedz iespēju apgūt friziermākslu no pamatiem līdz mūsdienīgām tehnikām. Studija lepojas ar profesionāliem pasniedzējiem un intensīvu praktisko nodarbību daļu. Programma ir valsts akreditēta un nodrošina plašu profesionālo zināšanu spektru, sākot no matu mazgāšanas un galvas masāžas līdz sarežģītiem krāsošanas un griešanas paņēmieniem. Kursa ilgums ir intensīvs, un tas sniedz iespēju ne tikai apgūt friziermākslu, bet arī saņemt sertifikātus par papildu prasmēm, piemēram, matu pieaudzēšanā un keratīna taisnošanā.

Uzzināt vairāk par frizieru kursiem: curlystudio

3. Teicami.lv

Sieviete apgriež vīrietim matus frizētavā

Teicami.lv piedāvā frizieru kursus, kas ir pieejami par ļoti pievilcīgu cenu – tikai 140 EUR mēnesī, ar kursa kopējo ilgumu 11 mēnešus. Kursi ir akreditēti, nodrošinot diplomus un sertifikātus, kas atzīti darba tirgū. Šī mācību vieta ir ideāla tiem, kas meklē kvalitatīvu apmācību par zemām izmaksām. Kursi ietver gan teorētisko, gan praktisko apmācību daļu, kas sagatavo studentus reālajam darbam frizētavās.

Uzzināt vairāk par frizieru kursiem: teicami

4. ”Profesionālā Skaistuma skola”

Sievietei mazgā matus frizētavā

Profesionālā Skaistuma skola piedāvā frizieru kursus, kas ietver visaptverošu apmācības programmu. Kursu laikā tiek piedāvātas dažādas meistarklases, piemēram, matu krāsošanas tehnikas un matu pieaudzēšanas metodes. Kursa maksa ir 1620 EUR, un tā ietver 720 kontaktstundas. Mācību programma sniedz dziļas zināšanas par matu kopšanu, frizūru veidošanu un klientu apkalpošanu. Pēc kursu pabeigšanas tiek piešķirta friziera profesionālā kvalifikācija.

Uzzināt vairāk par frizieru kursiem: skaistumaskola

5. Mācību centrs ”Beautek”

Sieviete mācās griezt matus sievietei

Mācību centrs Beautek ir viens no lielākajiem skaistumkopšanas mācību centriem Rīgā, kurš kopš 2008. gada veiksmīgi attīsta un piedāvā dažādus kursus friziermākslā. Viens no pieprasītākajiem kursiem ir “Kolorists – Eksperts”, kas sniedz padziļinātas zināšanas par matu krāsošanas mākslu. Apmācības ietver matu uzbūvi, krāsziņu, neitralizāciju, dažādu krāsošanas tehniku apguvi. Kursa ilgums ir 6 mēneši ar 24 nodarbībām. Piedāvājam profesionālo kosmētiku un individuālu programmas izvēli.

Uzzināt vairāk par frizieru kursiem: beautekcentrs

Kuri frizieru kursi ir domāti tev?

Izvēloties frizieru kursus Rīgā, ir svarīgi ņemt vērā gan programmas saturu, gan tās cenu un ilgumu. Katra no šīm mācību iestādēm piedāvā kaut ko unikālu, sākot no individuāliem kursiem līdz ekonomiski izdevīgām programmām. Potenciālajiem studentiem vajadzētu izvēlēties programmu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām un nākotnes karjeras mērķiem.

Bildes ņemtas no: ris, skaistumaskola, teicami, curlystudio, thesun, ccg.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences