ĒdiensVirtuļi jeb “Donuts” Rīgā

Virtuļi jeb “Donuts” Rīgā

Garšīgākie virtuļi Rīgā

Virtulis, pazīstams arī kā donats, ir populārs deserts visā pasaulē un arī Rīgā. Tas tiek gatavots no mīklas, kas tiek izvārīta un pēctam pārklāta ar dažādām glazūrām, tā ir lieliska uzkoda. Rīgā ir daudz vietu, kur var nobaudīt virtuļus.

”Ze Donats”

krāsaini virtuļi salikti kastē

“Ze Donats” izceļas ar unikālu piedāvājumu – virtuļu sienu, kas ir ideāls papildinājums jebkuram pasākumam. Vai tās būtu kāzas, dzimšanas dienas svinības vai kristības, virtuļu sienu var izmantot, lai piešķirtu svētkiem īpašu noskaņu. Ne tikai pasākumiem, bet arī ikdienai “Ze Donats” piedāvā lielu donatu klāstu. Cenas, sākot no tikai 0,99 €, ļauj ikvienam atļauties mazu pauzi no ikdienas steigas, baudot augstas kvalitātes virtuļus. Šī vieta ir pazīstama ar savu rūpīgi izstrādāto virtuļu recepti!

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 18.

”Karstie Virtuļi”

Āgenskalnā esošajā “Karstie Virtuļi” piedāvājumā izceļas karstie karameļu virtuļi, kas ir kļuvuši par klientu favorītu. Šeit virtuļus var baudīt gan ar biezu, kārdinošu glazūru, gan pūdercukurā. Virtuļu mērces un īpaši garšīgie pildījumi ir tas, kas padara šo vietu īpašu. “Karstie Virtuļi” ir ideāla vieta kuri vēlas baudīt siltus, tikko ceptus virtuļus.

Adrese: Nometņu iela 36.

”Mcdonalds Latvija”

Lai gan varētu šķist neparasti iekļaut “Mcdonalds” sarakstā ar virtuļu degustācijas vietām, šī ātrās ēdināšanas vieta piedāvā trīs īpaši iespaidīgus virtuļu veidus. ”Oreo mini” virtulis, ”Milka mini” virtulis un sirds formas virtulis. Šie virtuļi ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas ātru un garšīgu uzkodu ceļā.

“Mcdonalds Latvija” atrodās vairākās vietās Rīgā, ko var apskatīt: googlemaps

Virtuļi Rīgā

Rīgā var atrast daudz vietu, kur ēst virtuļus – no konditorejām līdz moderniem ātrās ēdināšanas restorāniem. Katra vieta piedāvā kaut ko īpašu, tāpēc ir laba ideja izmēģināt virtuļus no dažādām vietām.

Bildes ņemtas no: Tripadvisor, foursquare, mcdonalds, freepik.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences