ĒdiensJaunākās konditorejas Rīgā, kuras ir vērts apmeklēt

Jaunākās konditorejas Rīgā, kuras ir vērts apmeklēt

Jaunas konditorejas Rīgā

Rīga vienmēr ir bijusi vieta, kur atrast kaut ko jaunu un aizraujošu. Pēdējos gados konditoreju nozare ir piedzīvojusi īstu uzplaukumu, piedāvājot gan tradicionālus, gan inovatīvus gardumus. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar jaunākajām un visinteresantākajām konditorejām Rīgā, kuras katram saldumu mīļotājam noteikti ir vērts apciemot.


Cruffins

cruffins konditorija

Cruffins, kas atrodas Vecrīgā, Kalēju ielā 9-11, ir kļuvis par fenomenu starp Rīgas konditorejām. Atvērts 2023. gada augustā, šis konditorejas uzņēmums ir iekarojis klientu sirdis ar savu mūsdienīgo, stilīgo pieeju. Cruffins popularitāte ir tik liela, ka to regulāri piemin sociālajo medijos. Lai gan apmeklētājiem bieži nākas stāvēt rindā, cerot iegūt brīvu galdiņu, šī kafejnīca ir kļuvusi par “must-visit” vietu Rīgā. Cruffins piedāvā franču konditorejas izstrādājumus, tostarp arī pistāciju cruffin, kas ir gan pūkains, gan kraukšķīgs. Šī unikālā kūka ir kruasāna un mafina apvienojums, parasti pildīts ar krēmu vai ievārījumu.

BETTER BREAD

maiznīca

Better Bread ir pirmā 100% bezglutēna maiznīca Rīgā Dzirnavu iela 31-1B, kas izcēļas ar savu apņemšanos nodrošināt augstākās kvalitātes produktus. Katrs Better Bread piedāvātais maizes klaips, bulciņas un kūkas tiek gatavotas no organiskām sastāvdaļām un katru rītu tiek ceptas svaigas. Lai nodrošinātu vislabāko izvēli, ieteicams ierasties agri, jo produkti ātri izpārdodas.

Mils

Mils konditorejas Rīgā interjers.

Mils kas atrodas Grostonas iela 21 ir amatnieciskā maiznīca, kas piedāvā īpašu garšu no Eiropas. Visi viņu maizes un konditorejas izstrādājumi tiek gatavoti ar mīlestību un rūpēm. Cepšanas process šajā maiznīcā ir kā māksla un mīlestības izpausme. Katra mīkla tiek rūpīgi apstrādāta, un produkti tiek ražoti mazās partijās, lai varētu nodrošināt augstu kvalitāti. Maizes cepēji eksperimentē ar dažādiem miltiem un graudaugiem, radot jaunas un radošas maizes veidus.


Rīgā var atrast dažādas konditorejas, kas piedāvā gan tradicionālus, gan jaunus saldumus. Vai jūs meklējat klasiskus franču konditorejas izstrādājumus, bezglutēna gardumus vai kaut ko jaunu, Rīgā atradīs ikviens sev tīkamu konditoreju!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences