Māja un dārzsVai elektriskie radiatori ir risinājums?

Vai elektriskie radiatori ir risinājums?

Vai elektriskie radiatori vispār ir risinājums?

Ja meklējat veidu, kā sasildīt savu mājokli ziemā un nav citu siltuma pieslēgumu veidu kā vien elektrība? Elektriskie radiatori var būt risinājums. Tie ir ātri pieslēdzami un izskatās pietiekami stilīgi. Apskatīsim, kā tie var palīdzēt Jums saglabāt siltumu un komfortu aukstajos mēnešos.

Elektriskie radiatori

Elektriskie radiatori ir populārs risinājums tiem, kuriem nav citu iespēju un tiem kuri meklē ērtu un elastīgu apkures veidu. Tāpat kā jebkuram produktam, arī tiem ir savas atsauksmes, kas bieži vien ir pozitīvas, pateicoties ražotāju aprakstiem, to efektivitātei un dizainam. Pieejami dažādi modeļi – konvekcijas radiatori, eļļas radiatori, un siltuma ventilatori, katrs ar saviem specifiskajiem pielietojumiem un priekšrocībām.

Efektivitāte un enerģijas taupīšana

Elektriskie radiatori ir zināmi ar to, ka spēj ātri sagādāt siltumu. Tas protams nemaz neļauj ietaupīt elektroenerģiju. Svarīgi izvēlēties modeli ar elektronisko termostatu, kas nodrošina precīzāku temperatūras kontroli un enerģijas taupīšanu.

Iespējas un novietojums

Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā elektriskos radiatorus ar iespēju tos regulēt, tas dod iespēju kontrolēt telpas temperatūru un uzstādīt dažādus režīmus. Dizains ir kļuvis arvien modernāks, ļaujot radiatorus vieglāk iekļaut interjerā.

Cenas aspekts

Elektrisko radiatoru cenas var ievērojami atšķirties. Ja plāno izmantot radiatoru regulāri, ieteicams investēt dārgākā modelī, kas būs ekonomiskāks ilgtermiņā. Savukārt, ja radiators nepieciešams tikai īslaicīgi, var izvēlēties lētāku modeli.

Elektriskie radiatori: to populārākie veidi

Konvekcijas radiatori: Šie radiatori darbojas klusi un efektīvi, uzsildot gaisu. Iespējama papildu ventilatora uzstādīšana, nodrošinot vienmērīgāku siltuma sadali.

balts konvekcijas radiators

Eļļas radiatori: Uzticami un droši, šie radiatori uztur siltumu ilgāk, pateicoties eļļas siltumietilpībai. Piemēroti pastāvīgai lietošanai un ideāli vannas istabai.

melns eļļas radiators

Siltuma ventilatori: Ideāli ārtelpu uzsildīšanai, bet piemēroti īslaicīgai lietošanai. Lai arī ir viegli pārvietojami, to darbība var būt skaļa.

melns mazs siltuma ventilators

Šāda veida elektriskos sildītājus/ radiatorus ir iespējams iegādāties 1a.lv.

Kā izvēlēties piemērotāko elektrisko radiatoru sava mājokļa telpām

Svarīgi ņemt vērā pašu telpu un radiatora jaudu. Vannas istabai labāk piemērots būs eļļas radiators, savukārt dzīvojamajai istabai var izvēlēties gan konvekcijas, gan eļļas radiatoru. Bērnistabai un virtuvei arī labi derēs eļļas radiators. Āra telpām ideāli piemērots būs siltuma ventilators.

Elektriskie radiatori iekļauti interjerā pie sienas.

Elektriskie radiatori mājokļa interjerā

Ņemot vērā moderno dizainu, elektriskie radiatori var kalpot ne tikai kā siltuma avots, bet arī kā stilīgs interjera elements. Iespējams piestiprināt radiatoru pie sienas vai izmantot speciālus statīvus, kā arī izvēlēties krāsu, kas atbilst telpas interjeram- parasti baltā krāsa ir labākā izvēle, jo to ir visvieglāk pielāgot.

melns vertikāls radiators

Elektriskie radiatori ir ātra, efektīva un moderna apkures iespēja, bet reizē arī viena no dārgākajām dēl nesamērīgi augstajām elektrības cenām. Iekļaušana mājokļa interjerā padara tos par pievilcīgu izvēli dažādām vajadzībām. Tomēr, izvēloties, svarīgi ņemt vērā radiatora jaudu un cenu, lai nodrošinātu efektīvu un ekonomisku apkures risinājumu. Mēs neiesakam lietot elektriskos radiātorus ja vien Tev nav uzstādīti pietiekoši daudz saules paneļu, kuri spēj nodrošināt pietiekošu elektropadevi par zemām izmaksām.

Bildes ņemtas no: 1a, stadlerform.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences