ModeLabākie luksus zīmolu vīriešu gredzeni

Labākie luksus zīmolu vīriešu gredzeni

Stilīgākie vīriešu gredzeni

Luksus zīmolu vīriešu gredzeni simbolizē izsmalcinātību un stila apziņu. Šajā rakstā mēs aplūkosim piecus izcilus piemērus, kas ne tikai izceļas ar savu dizainu un materiālu kvalitāti, bet arī ir pieejami iegādei tiešsaistē.


1. Vivienne Westwood

Vivienne Westwood piedāvā gredzenu, kas imitē cieši pievilktas bikšu jostas dizainu. Šis gredzens ir izgatavots no atkārtoti pārstrādāta sudraba un rotāts ar logotipu, kas imitē sprādzi. Modes ikonas Vivienne Westwood dizains nekad nav parasts vai vienkāršs. Šis gredzens ir pieejams viviennewestwood.

Vivienne Westwood vīriešu gredzens

2. H. Samuel

Ar 19. gadsimta dizaina saknēm H. Samuel piedāvā signeta stila gredzenu, kas izgatavots no melnās keramikas un volframa. Viņu signet stila gredzens, kas ietvarots ar melnu keramiku un pabeigts ar tunģeņa centru, ir piemērots ikdienas stilam. Tas ir pieejams hsamuel.co.uk.

H. Samuel gredzens.

3. Saint Laurent

Saint Laurent ir izveidojis divtoņu, teksturētu sudraba un zelta toņu misiņa gredzenu. Ar zīmola logo iegravētu iekšpusē. Teksturēts sudrabs un zelta toņa misiņa dizains, tas izceļas ar svītrainu tekstūru un zīmola logotipu. Tas ir pieejams matchesfashion.com.

Saint Laurent gredzens.

4. Missoma

Missoma ir zināms ar savu minimālisma stilu un luksusa pieeju. Šis zelta krāsas gredzens ar viļņa motīvu izgatavots no 18 karātu atkārtoti pārstrādāta zelta pārklājuma. Missoma specializējas modeļos, kas ir gan praktiski, gan ar vienkārši dizainā. Gredzens pieejams missoma.com.

Missoma minimālistiskais gredzens.

5. Serge Denimes

Viens no izcilākajiem Serge Denimes gredzeniem ir kompasa dizaina gredzens. Šis gredzens ir izgatavots no sudraba un iezīmēts ar smalkām līnijām, kas norāda uz ziemeļiem. Tas simbolizē ceļojumu un atklājumus, padarot to par ideālu aksesuāru tiem, kuriem patīk piedzīvojumi. To var iegādāties Selfridges veikalos un tiešsaistē.

Serge Denimes vīriešu gredzeniem ie kompass virsū.

Katrs no šīm zīmoliem – Vivienne Westwood, H. Samuel, Missoma, Saint Laurent un Serge Denimes – piedāvā unikālu pieeju luksusa gredzenu dizainam. No Vivienne Westwood provokatīvās elegances līdz H. Samuel klasiskajam izsmalcinājumam, Missoma minimālisma un luksusa kombinācijai, Saint Laurent modernajām divtoņu tekstūrām, līdz Serge Denimes pieejamajai mantojuma klasei, patērētāji var atrast gredzenu, kas atbilst viņu gaumei un stilam.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences