Jaunie projektiTop 5 jaunie projekti Rīgā

Top 5 jaunie projekti Rīgā

spot_img

Jaunie projekti Rīgā ir salīdzinoši daudz, taču mēs esam atlasījuši 5 labākos

Rīga, kā Baltijas reģiona lielākā pilsēta, nepārtraukti piedāvā jaunus un inovatīvus dzīvojamos projektus. Katrs no tiem piedāvā savas unikālas īpašības, kas atbilst dažādu cilvēku vajadzībām un dzīvesstilam. Šajā rakstā aplūkosim piecus jaunus projektus, kas šobrīd tiek attīstīti, jeb jau ir pabeigti Rīgā, un novērtēsim to piedāvājumus, lai nonāktu pie secinājuma, kurš no tiem varētu būt labākais ieguldījums.

1. Ābeļziedu terases

Projekta ''Ābeļziedu terases'' dzīvojamās ēkas balkoni uz pagalmu.

Atrašanās vieta un apkārtne: Ābeļziedu terases atrodas Teikā, Laimdotas ielā 38, kas ir pieejama un strauji attīstoša Rīgas daļa ar labu sabiedriskā transporta pieejamību un tuvumu lielajiem tirdzniecības centriem Domina un Akropole Alfa.

Projekta apraksts: Ābeļziedu terases ir projekts, kas solās modernu dzīvesveidu ar augstas kvalitātes dzīvokļiem. Šie dzīvokļi ir būvēti atbilstoši gandrīz nulles enerģijas ēkas prasībām, kas nozīmē zemas izmaksas dzīvokļu ekspluatācijai. Saules paneļi un zemgrīdas apkure nodrošina ekoloģisku un patīkamu dzīves vidi.

Tehniskā specifikācija: Dzīvokļu konstrukcija ietver pāļu pamatus un dobjā betona bloku mūrus, kā arī augstas kvalitātes logus un durvis. Balkoni un terases piedāvā plašuma sajūtu, ko pastiprina 2,7 metru augsti griesti.

2. Duntes Zīles

''Duntes Zīles'' jaunais ''Merks mājas'' projekta pagalms ar bērnu laukumu.

Atrašanās vieta un apkārtne: Projekts atrodas Rīgā, Pededzes ielā 3, Skanstes apkaimes tuvumā, kas ir zaļa un mazāk apbūvēta pilsētas daļa, piedāvājot līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un dabas klātesamību.

Projekta apraksts: Merks Duntes Zīles ir projekts, kas uzsvērš ilgtspējību, integrējot mūsdienīgas tehnoloģijas un videi draudzīgus risinājumus. A klases pagaidu energosertifikāts liecina par augstu energoefektivitāti.

Tehniskā specifikācija: Projekts izmanto modernas būvtehnikas un materiālus, kas samazina negatīvo ietekmi uz vidi. Dzīvokļu plānojums piedāvā atpūtas iespējas un ērtas dzīves apstākļus, arī pikniku vietas un bērnu rotaļu laukumi.

3. Dainas

Jauns projekts Rīgas centrā ''Dainas''. Projekta ''Dainas'' pelēkā ēka.

Atrašanās vieta un apkārtne: Dainas ielā 10a, kas ir vēsturiskais Rīgas centrā. Projekts atrodas tuvu sabiedriskajam transportam un centrālajām pilsētas iestādēm.

Projekta apraksts: Dainas projekts piedāvā 112 mājokļus ar ekskluzīviem dzīvokļiem 7. stāvā, kuriem ir plašas terases un skatu uz Rīgas jumtiem.

Tehniskā specifikācija: Dzīvokļu izvēle ir no 24 līdz 214 kvadrātmetriem, piedāvājot pilnu apdari, apsildāmas grīdas un balkonus. Projekta būvniecības procesā ievēroja vēsturisko kontekstu, izmantojot gaišus materiālus un daļēji iegremdētus ķieģeļus fasādē.

4. HOFT

''HOFT'' jaunā projekta ēkas iekšpagalms un ēkas balkoni ar vertikālo dārzu.

Atrašanās vieta un apkārtne: Projekts atrodas starp Kronvalda un Esplanādes parkiem: Strēlnieku ielā 5, kas ir Rīgas komercdarījumu centra tuvumā.

Projekta apraksts: House of The Flying Trees (HOFT) ir izstrādāts ar unikālu pieeju, integrējot mākslas elementus un modernu dizainu. Projekts atspoguļo savu nosaukumu ar vertikālo dārzu balkonos.

Tehniskā specifikācija: Dzīvokļu komplekss sastāv no 42 dzīvokļiem, katrs no kuriem piedāvā 5 līdz 7 istabas. Dizains iekļauj individuālas mēbeles un ekskluzīvus interjera elementus, kas veido māksliniecisku atmosfēru.

5. Šampētera kvartāls

''Šampētera kvatrāls'' 4 dzīvojamo ēku komplekts koku vidū

Atrašanās vieta un apkārtne: Atrodas Rīgas Šampētera apkaimē: Stendes ielā 8, kas nodrošina mierīgu un zaļu vidi ar ērtu piekļuvi centram.

Projekta apraksts: Šampētera kvartāls ir četru māju komplekss ar 158 dzīvokļiem, kas piedāvā dažādus plānojumus un mūsdienīgas ērtības.

Tehniskā specifikācija: Projekts iekļauj ilgtspējīgas iespējas, piemēram, velo novietnes un saules paneļus uz jumta. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar ventilāciju, nodrošinot optimālu gaisa kvalitāti.

Top jaunie projekti Rīgā

Izvēloties labāko projektu, jāņem vērā individuālās vajadzības un dzīvesstils. ”Ābeļziedu terases” un ”Merks Duntes Zīles” piedāvā augstu energoefektivitāti un ilgtspēju, savukārt ”Dainas” un ”HOFT” piedāvā unikālu atrašanās vietu un dizainu. ”Šampētera kvartāls” ir vispiemērotākais ģimenēm, kas meklē mierīgu dzīvi tuvu dabai.

Katram projektam ir savi stiprie un vājie punkti, taču, ja ņem vērā visus kritērijus – energoefektivitāti, ilgtspēju, pieejamās ērtības un orģinalitāti, ”HOFT” šķiet kā visaptverošākais risinājums.

Bildes ņemtas no: abelzieduterases, bonava, starlex, dainas, merksmajas.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences