Jaunie projekti''HOFT'' - vai patiešām ekskluzīvākie dzīvokļi Rīgas centrā?

”HOFT” – vai patiešām ekskluzīvākie dzīvokļi Rīgas centrā?

spot_img

Jaunākās arhitektūras tendences – “HOFT” dzīvokļi Rīgas centrā

House of The Flying Trees (HOFT) ir patiešām unikāls projekts! Ēka ir izstrādāta uzņēmuma R.Evolution vadībā, kas specializējas nekustamā īpašuma attīstīšanā, un tas atrodas starp Kronvalda un Esplanādes parku – tuvu Rīgas komercdarījumu centram.

Projekts ir ievērojams ar savu pieeju, kur katrs ineteresantais elements tiek radīts, ņemot vērā tirgus tendences un klientu vajadzības, tādējādi nodrošinot ne tikai stilīgu, bet arī komfortablu dzīves vietu. HOFT ir pazīstams ar savu unikālo dizainu un noteikti izceļas Rīgas arhitektūras ainavā.

R.Evolution ir radījis vairākus augsti novērtētus dzīvokļu projektus:

  1. Filozofu Rezidence
  2. TAL RESIDENCE
  3. Lofts&Rosegold – dzīvojamais kvartāls
  4. “The Home” Jūrmalā

“HOFT” projekta vēsturiskā nozīme

Strēlnieku ielas ēka ir klasisks jugentdstila stila paraugs, kas radīta 19. gadsimtā. Tās fasāde ir bagātīgi pilna ar dekoriem un cilņiem. Ēka vēsturiski bijusi daļa no Ganību robežas ielas 1869. gadā. Projekta attīstītāji ir veikuši rūpīgu vēsturiskās ēkas rekonstrukciju, maksimāli saglabājot vēsturiskās vērtības, piemēram, greznās parādes durvis un griestu izciļņu elementus.

Dzīvokļu dizains un arhitektūra

Dzīvokļu komplekss sastāv no 42 dzīvokļiem, kuru platība kopā ir 9227.8 kvadrātmetri. Katrs dzīvoklis ir rūpīgi plānots, piedāvājot no 5 līdz 7 istabām. Interjers ietver individuāla dizaina mēbeles, ekskluzīvus interjera priekšmetus un unikālas durvju faktūras, kas veido māksliniecisku auru.

Vertikālais mežs

Šis projekts ir pirmā šāda veida realizācija Baltijas valstīs, kas integrē dabas elementus ne tikai horizontāli, bet arī vertikāli. Koncepts ir radies no gaisa dārzu idejas, sniedzot inovatīvus veidus, kā iekļaut zaļumu pilsētas vidē.

Gleznas iekļauta interjera dizainā

Mākslas elementi HOFT telpās ir nozīmīga projekta daļa. Stils tiek ieviests ne tikai ar ekspresīvām gleznām, bet arī caur interjeru un arhitektoniskajiem risinājumiem. Mākslinieki ir izveidojuši 11 dažādu izmēru un tēmu gleznas, kas ir pielāgotas, lai saskanētu ar gan jauno, gan vēsturisko ēkas daļu.

Kāpēc izvēlēties HOFT?

Vertikālais mežs un zaļie elementi HOFT projektā, kas iekļauti gan fasādē, gan iekšpagalmā, ļauj justies tuvāk dabai, pat atrodoties pilsētas centrā. HOFT ir piemērota izvēle tiem, kuri novērtē vēsturisko ēku jūgendstila estētiku apvienojumā ar modernu, māksliniecisku interjeru.

Ja vēlaties apskatīties pieejamos dzīvokļus:

House of The Flying Trees, jeb HOFT ir izcila vieta, ja vēlaties iegādāties ekskluzīvu dzīvokli Rīgas centrā! Vairāk par dzīvokļu izvēli varat uzzināt HOFT mājaslapā

Bildes ņemtas no: kgd-a.org un rvlc.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences