Moduļu mājasKapēc 60m2 moduļu mājas ir tik pieprasītas?

Kapēc 60m2 moduļu mājas ir tik pieprasītas?

spot_img

Kāds ir ideālais izmērs dzīvojamai mājai? Mūsu atbilde ir 60m2 moduļu mājas! Apskati dažādus piedāvājumus

60m2 moduļu mājas ir iecienītas daudzu iemeslu dēļ, un tās tiek uzskatītas par ideālu izmēru dzīvošanai. Šāds mājas izmērs nodrošina pietiekami daudz vietas vienai vai divām guļamistabām, vannasistabai un atvērta plānojuma dzīvojamai zonai ar virtuvi un ēdamistabu.

Šis izmērs ir pietiekami liels, lai nodrošinātu visas nepieciešamās ērtības un saglabā to mājīgu. Maza platība nozīmē mazāk materiālu un darba, kas nepieciešams mājas uzcelšanai. Tādēļ 60m2 moduļu mājas būvniecība ir salīdzinoši lētāka, padarot tās pieejamas plašākam pircēju lokam. Apskatīsim 3 variantus no dažādiem moduļu mājas ražotājiem.

1. ”Spars AP”: Vissezonas moduļu māja Siguldā

60m2 moduļu mājas piedāvājums no ''Spars AP''

Moduļu māju ražotājs ”Spars AP” piedāvā 60m2 vissezonas moduļu māju ar diviem moduļiem un pusstāvu. Šī māja ir aprīkota ar vienu guļamistabu un vienu vannasistabu, kā arī tiek piedāvāta par cenu 49 400 EUR bez PVN. Cena iekļauj stabiņveida pamatus un pusstāva izbūvi. ”Spars AP” izstrādā moduļu mājas pēc individuāla pasūtījuma, kas ļauj klientiem izvēlēties sev vēlamo plānojumu un fasādes risinājumus. Mājas tiek ražotas uzņēmuma rūpnīcā un piegādātas jau gatavas lietošanai.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: modulu-majas

2. ”WOOD PANEL HOUSES”: ”60 KV.M. NORD-2”

 ''WOOD PANEL HOUSES'' brūna, koka moduļu māja ''60 KV.M. NORD-2''

”WOOD PANEL HOUSES” piedāvājums ir moduļu māja ar 60m2 . platību, kas tiek piedāvāta par pamatcenu 35 000 EUR. Šajā cenā ietilpst moduļa konstrukcijas ar siltumizolāciju, jumta segums, logi, ārdurvis un fasādes apdare. Iekšējās inženierkomunikācijas un apdare, kā arī piegādes un montāžas izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, atkarībā no objekta atrašanās vietas, un sasniedz aptuveni 20 000 EUR. Šis piedāvājums ir elastīgs, jo klienti var veikt izmaiņas moduļa telpu plānojumā un materiālu izvēlē.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: woodpanelhouses

3. Lokijs Deluxe

Moduļu māja ar terasi "Lokijs Deluxe"

“Lokijs Deluxe” ir A+ enerģijas klases koka moduļu māja, kas garantē zemus uzturēšanas izdevumus un augstu energoefektivitāti. Māja piedāvā divas guļamistabas un vienu sanmezglu, nodrošinot komfortablu dzīvošanu līdz pat trīs istabu plašumā. Mājas projektēšanas procesā ir paredzēta iespēja piebūvēt terasi un nojumi. Papildus mājai, projekts iekļauj arī pirts māju, kas ir 12 m² plaša un aprīkota ar saunu un lāvām. Uz mājas terases ir iespējams izvietot kublu. Koka moduļu viesu māja “Lokijs Deluxe” ir pieejama sākot no 63 000 €, kas padara to par pievilcīgu izvēli, salīdzinot ar tradicionālām būvēm.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: mmom

60m2 moduļu mājas

60m2 moduļu mājas popularitāti nosaka to praktiskums un pieejamība. Šāds mājas izmērs ir ideāli piemērots efektīvai dzīvošanai, nodrošinot visu nepieciešamo komfortu, vienlaikus samazinot uzbūves un apkopes izmaksas. Ar plašu pielāgojumu spektru, šie mājokļi piedāvā izcilu izvēli dažādiem dzīvesveidiem un budžetiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties māju ar modernu vai tradicionālu izskatu, moduļu mājas var būt jūsu nākamais ideālais mājoklis.

Bildes ņemtas no: mmom, woodpanelhouses, modulu-majas, compacthomes.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences