Aktīvā atpūtaIzrāde''Neliešu balle'' 1. martā

Izrāde”Neliešu balle” 1. martā

Izrāde “Neliešu balle”

Austrumu Robeža teātra klubā 1. martā, plkst. 19:00 varēs redzēt komēdiju “Neliešu balle”. Visu iepriekšējo seansu biļetes ir tikušas izpārdotas. Takā var redzēt, ka šī izrāde ir pieprasīta un visticamāk nozīme, ka tā ir ļoti laba.

Izrādes stāsts

Teātra izrāde “Neliešu balle”, ir stāsts par tipisku mūsdienu Parīzes ģimeni. Izrādē tiek atklāta Etjēna un Gabrielas dzīve, kurā Etjēns ir ģimenes pavēlnieks – viņš tīra māju, gatavo ēdienu un pat plāno ģimenes pieaugumu. No otras puses, Gabriela ir sieviete, kas pilnībā uzticas vīra rūpēm, pavadot laiku sapņojot par savu ideālo dzīvokli trīs stāvos, kamēr tērē vīra nopelnīto naudu.

Teātra izrāde "Neliešu balle" saruna starp Etjēnu un Gabrielu.
Foto atsauce: austrumurobeza.lv

Galvenie varoņi un aktieri

Izrādes centrā ir divi galvenie varoņi – Gabriela, kuru atveido Aija Dzērve, un Etjēns, kura lomā var redzēt gan Imantu Pakalniešu, gan Pēteri Galviņu. Līdzās tiem uz skatuves parādās arī Bernārs, ko spēlē Imants Vekmans. Kā arī Šantāla, kuru atveido Zane Burnicka. Bernārs ir iekārojams vecpuisis un televīzijas zvaigzne, savukārt Šantāla ir kaislīga dabas aktīviste.

Kāda ir izrādes intriga?

Gabriela ir izplānojusi viesības ar slepenu nodomu. Lai gan šķiet, ka tās ir parasts pasākums ar vakariņām un interesantiem viesiem, patiesais mērķis joprojām ir nezināms. Rodas jautājums – vai Gabriela rīko šīs viesības vienkārši, lai cilvēki varētu satikties, vai arī aiz šīm sanākšanām slēpjas kaut kas vēl noslēpumaināks?

Izrāde ''Neliešu balle'' vakariņas
Foto atsauce: austrumurobeza.lv

Kur un kad notiks izrāde?

Izrāde “Neliešu balle” notiks Rīgā, R. Vāgnera ielā 8. Biļešu cena ir 28 €, ko var iegādāties: bilesuparadize.

teātra telpa
Foto atsauce: austrumurobeza.lv

Izrāde “Neliešu balle”

Izrāde “Neliešu balle” ir perfekta izvēle tiem, kas meklē dziļu stāstu ar humoru. Ar spilgtiem tēliem un sižetu, kas atspoguļo mūsdienu sabiedrības sarežģījumus un attiecības. Pēteris Galviņš ne tikai ieņem vienu no galvenajām lomām, bet arī ir izrādes režisors. Horeogrāfs Reinis Rešetins piešķir izrādei papildu vizuālos elementus, padarot to par neaizmirstamu teātra izrādi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences