Aktīvā atpūtaZiemassvētku korporatīvie pasākumi: Kur tos organizēt?

Ziemassvētku korporatīvie pasākumi: Kur tos organizēt?

Kā noorgranizēt lielisku korporatīvo pasākumu?

Par cik drīzumā tuvojas Ziemassvētku laiks, tuvojas arī laiks pasākumiem. Korporatīvie pasākumi ir uzņēmuma organizēti pasākumi, kuru mērķis ir veicināt darbinieku savstarpējo komunikāciju, motivāciju, kā arī stiprināt uzņēmuma kultūru un vērtības. Šie pasākumi var būt dažāda veida – no formāliem biznesa semināriem līdz neformālām kopīgām aktivitātēm. Taču organizātori, var sastapties ar dāžādām grūtībām.

Ziemassvētku pasākums darbā.

Kā atrast īsto vietu korporatīvam pasākumam?

Izvēloties vietu, ir jāņem vērā tās pieejamība un piekļuve iespējamība dalībniekiem. Jāapsver, vai vieta ir viegli sasniedzama ar sabiedrisko transportu, vai ir pieejama autostāvvieta.

Dalībnieku skaits un pasākuma formāts. Vai nepieciešama liela zāle konferencēm vai mazākas telpas darbnīcām? Telpas ietilpībai un izkārtojumam ir jāatbilst pasākuma prasībām.

Pārbaudiet, vai vietā ir pieejams nepieciešamais tehniskais aprīkojums, piemēram, audiovizuālā tehnika, interneta pieslēgums. Arī papildu pakalpojumi, piemēram, ēdināšana un apkalpošana, var būt svarīgi aspekti.

Ar kādām grūtībām var sastapties organizējot korporatīvos pasākumus?

1. Budžeta ierobežojumi

Viena no būtiskākajām grūtībām korporatīvo pasākumu organizēšanā ir budžeta ierobežojumi. Ir svarīgi atrast līdzsvaru starp pasākuma kvalitāti un pieejamo finansējumu, lai nodrošinātu, ka pasākums sasniedz savus mērķus, neiztērējot pārāk daudz resursu.

2. Dalībnieku iesaistīšanās

Izaicinājums ir arī nodrošināt, ka pasākums ir interesants un iesaistošs visiem dalībniekiem. Svarīgi ir izvēlēties atbilstošas aktivitātes un programmu, kas atbilst arī darbinieku interesēm.

ziemassvētku dekori uz galda

Kā atvieglot pasākumu organizēšanu?

Uzsākot plānošanu agrā stadijā, var izvairīties no pēdējā brīža steigas un radīt skaidru vīziju par pasākumu. Svarīgi ir noteikt mērķus, budžetu, datumu un mērķauditoriju.

TOP vietas šādiem pasākumiem

Šobrīd, pasākumu projektu vadītāji aktīvi pievēršas Ziemassvētku pasākumu organizēšanai. Vissarežģītākā daļa ir sameklēt labu vietu, kas ir piemērota visiem. Lai atvieglotu šo uzdevumu, mēs varam ieteikt gan lielo, gan mazo korporatīvo pasākumu vietas:

  1. Hanzas Perons
  2. Radisson Blu Latvia,
  3. Radisson Blu Daugava,
  4. Rīga Hotel Islande,
  5. Mercure Rīga Centrs,
  6. Bellevue Park Hotel Rīga,
  7. Restorāns Kaļķu vārti,
  8. Restorāns Trīs pavāri,
  9. Imperiaresidence.

Bildes ņemtasno: radissonblu, justentrepreneurs.co.uk, clearviewsydneyharbourcruises.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences