Ēdiens5 Labākās kondetorejas, kas piedāvā kāzu kūkas

5 Labākās kondetorejas, kas piedāvā kāzu kūkas

Uzziniet par labākajām konditorejām, kas piedāvā kāzu kūkas, to garšu klāstiem un degustācijām

Kāzu torte ir vairāk nekā tikai noslēgums kāzu dienai; tas ir simbols jaunā pāra sākotajai kopdzīvei un būtiska kāzu dienas daļa. Izvēloties kāzu torti, ir svarīgi apdomāt ne tikai tās garšu un izskatu, bet arī to, kā tā atspoguļos kāzu svinību tēmu. Šajā rakstā aplūkosim, kur sākt meklēt kāzu tortes, ko ņemt vērā pirms tās pasūtīšanas un kādas ir aktuālās tendences kāzu tortēm gan garšas ziņā, gan vizuālā noformējumā.

“Kūkas Gardas”

"Kūkas Gardas" torte ar orandžiem ziediem un makarūniem un citām kūku dekorācijām

“Kūkas Gardas” ir izcēlusies ar savu pieeju kāzu kūku ražošanai. Uzņēmuma veiksmes stāsts sākās nelielā dzīvokļa virtuvē, kur tās dibinātāji sāka ar mājražošanu. Pakāpeniski, pateicoties nepārtrauktam darbam un augstai kvalitātei, “Kūkas Gardas” ir izaugusi par vienu no vadošajiem kāzu kūku ražotājiem.

Šīs konditorejas piedāvājumā ir gan tradicionālās kāzu tortes, gan mūsdienīgas porcijkūciņas, kas ļauj viegli apkalpot lielu viesu skaitu. Porcijkūciņu cenas svārstās no 3,00 līdz 4,00 EUR par gabalu, un ir pieejama arī kūku degustācija.

Uzzināt vairāk par kāzu kūku piedāvājumu: kukasgardas

“Mājas Kūkas”

"Mājas Kūkas": Balta kūka kāzām ar mellenēm

“Mājas Kūkas” ir ģimenes vadīts uzņēmums, kas īpašu uzsvaru liek uz kvalitatīvām un dabīgām izejvielām. Viņu kūku klāsts ietver dažādas tortes un desertus, kas gatavoti pēc ilggadējiem pielāgotām receptēm. Kāzu kūku degustācijas notiek klienta mājās un maksā 35 EUR. “Mājas Kūkas” piedāvā plašu kūku klāstu, sākot no pirmo jubileju kūciņām līdz iespaidīgām kāzu tortēm.

Uzzināt vairāk par kāzu kūku piedāvājumu: majaskukas

“Cake Fab”

"Cake Fab" pidāvātās kāzu kūkas baltā krāsā

“Cake Fab” specializējas musa kūku un mini kūciņu ražošanā, piedāvājot ārkārtīgi plašu garšu un formu izvēli. Viņu pieeja ir orientēta uz augstu kvalitāti un inovatīvu dizainu. Kāzu kūkas pieejamas pēc pasūtījuma, un piedāvājumā ir iekļautas dažādas garšas, piemēram, aveņu, zemeņu un pistāciju. Degustācijas komplekts, kas ietver sešas populārākās mini kūciņas, ir pieejams par 24 EUR.

Uzzināt vairāk par kāzu kūku piedāvājumu: cakefab

“Sweet Events”

"Sweet Events" dažādas baltas kāzu kūkas pie greznas sienas

Kāzu aģentūra “Sweet Events” ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi kāzu nozarē piedāvā ne tikai organizatoriskus pakalpojumus, bet arī ekskluzīvas kāzu kūkas. Viņu komanda ir apmācīta Parīzē un Londonā, kas ļauj viņiem piedāvāt augstas klases konditorejas izstrādājumus. “Sweet Events” kāzu tortes ietver daudzstāvu, grafiskās, krēma un slavenību tortes, kas tiek izgatavotas, ņemot vērā individuālās klientu vēlmes. Katra torte ir rūpīgi izstrādāta, lai atbilstu pasākuma tematikai un stilistikai.

Uzzināt vairāk par kāzu kūku piedāvājumu: sweetevents

“Kuuknese”

"Kuuknese" aveņu musa kūka

“Kuuknese” ir salīdzinoši jauns uzņēmums kāzu kūku tirgū, ir ieguvis atzinību ar savu pieeju dabisku un sezonālu izejvielu izmantošanai. Piedāvājumā ir plašs kūku klāsts, ieskaitot musa kūkas un tradicionālākas vārītā krēma un medus kūkas. Klienti var izvēlēties no dažādām garšām, tostarp medus, šokolādes, ogu biskvīta un burkānkūkas. Porcijkūciņas maksā no 3 līdz 4 EUR par gabalu, bet daudzstāvu kūkas ir pieejamas par 15-20 EUR par gabalu, ar iespēju pielāgot dizainu klienta vēlmēm.

Uzzināt vairāk par kāzu kūku piedāvājumu: kuuknese

Ieteikumi kāzu kūkas iegādei

Kāzu tortes izvēles procesu vislabāk ir sākt ar degustāciju, kas ļauj ne tikai nogaršot dažādus variantus, bet arī tieši sarunāties ar konditoru par to ko vēlies savā kāzu dienas kūkā. Pirms tortes pasūtīšanas ir būtiski izvērtēt ne tikai cenu, bet arī izmēru, kas atbilstu viesu skaitam, un pārliecināties par izejvielu kvalitāti un svaigumu. Vēl viens svarīgs aspekts ir dizains, kas jāsaskaņo ar kāzu tēmu un dekorācijām.

Līgava griež ar nazi kāzu kūku.

Pašreizējās tendences kāzu tortēm rāda, ka arvien populārākas kļūst ne tikai tradicionālās garšas: vaniļa un šokolāde, bet arī eksotiskāki piedāvājumi, kā piemēram, tropisko augļu pildījumu kūkas. Dizaina ziņā daudzi pāri izvēlas minimālistisku un gaisīgu noformējumu ar dzīvajiem ziediem.

Noslēgumā, kāzu tortes izvēle ir nozīmīgs lēmums, kas prasa rūpīgu apdomāšanu un plānošanu. Izvēloties torti, kas atbilst jūsu vēlmēm un svinību stilam, tā kļūst par iespaidīgu akcentu svinībām, kas paliek viesu atmiņā ilgi pēc kāzu dienas.

Bildes ņemtas no: kuuknese, sweetevents, cakefab, majaskukas, kukasgardas, reekaevents, ouicharcuterie.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences