ModeKur iegādāties Latvijā šūtas kleitas?

Kur iegādāties Latvijā šūtas kleitas?

Apskatiet kvalitatīvas un stilīgas Latvijā šūtas kleitas no zīmoliem kā ”ELiZA”, ”Guntina”, ”MAGNOLICA”

Latvijā ražotu apģērbu izvēle ir plaša un daudzveidīga, ļaujot ikvienam atrast sev piemērotu un kvalitatīvu tērpu. Šīs kleitas ir ne tikai skaistas un stilīgas, bet arī šūtas, ņemot vērā ilgtspējīgu ražošanu un vietējo tradīciju saglabāšanu. Apskatīsim trīs populārus zīmolus, kas piedāvā Latvijā šūtas kleitas, katrs ar savu unikālo pieeju un stila izjūtu.

ELiZA

Kleita no veikala ''ELiZA'' gaiši violetā krāsā.

”BRANCHESS”, jeb tagad zināms kā ”ELiZA” ir viens no tiem uzņēmumiem, kas Latvijā ir zināms ar savu apģērbu daudzveidību un augsto kvalitāti. Šis ģimenes uzņēmums lepojas ar sešiem veikaliem visā Latvijā – tie atrodas Rīgā, Valmierā, Alūksnē, Ventspilī un Liepājā. ”ELiZA” sortiments ir ļoti plašs, piedāvājot apģērbus svētkiem un ikdienai sievietēm un vīriešiem, un tas aptver izmēru diapazonu no XS līdz 7XL. Uzņēmums ir pazīstams ar to, ka visi tā apģērbi, tostarp kleitas, svārki, blūzes un vīriešu tauriņi, ir šūti Latvijā no kvalitatīva auduma, kas nodrošina ērtību un vieglu kopšanu. Katra kleita ir nosaukta sieviešu vārdos, kā piemēram, Monta, Rita, Līva, Elizabete un Zanda, kas piešķir katram izstrādājumam personisku pieskārienu.

Apskatīt piedāvātās kleitas: eliiza

Guntina

Latvijā ražotas kleitas no ''Guntina''. Krāsaina un raiba kleita

Zīmols ”Guntina” piedāvā apģērbus, kas ir radīti no audumiem ar pašu dizainētiem rakstiem, kas cēlušies no oriģinālām gleznām un attēliem. Guntina apģērbi tiek šūti viņu pašu ateljē Latvijā, nodrošinot augstu kvalitāti un ekskluzivitāti. Zīmols piedāvā dažādu veidu kleitas, tostarp satīna, lina, organiskās kokvilnas, mežģīņu, šifona, kā arī midi un maxi kleitas. Guntina ir ideāla izvēle sievietēm, kuras meklē ne tikai komfortu, bet arī iespēju izcelt savu individualitāti caur krāsainiem un aizraujošiem dizainiem.

Apskatīt piedāvātās kleitas: guntina

MAGNOLICA

''MAGNOLICA'' tumši pelēka, gara ikidienas kleita ar punktiņiem

”MAGNOLICA” ir vēl viens nozīmīgs spēlētājs Latvijas apģērbu ražošanas industrijā, kas darbojas jau kopš 1997. gada. Uzņēmums piedāvā plašu apģērbu un tekstila izstrādājumu klāstu, kas ietver kleitas, blūzes, svārkus, bikses un sporta tērpus. ”MAGNOLICA” apģērbi tiek šūti, izmantojot augstas kvalitātes izejvielas no Itālijas, Vācijas un Lietuvas. Viņu apģērbi ir pieejami dažādos izmēros no 34 līdz 50, un tiem ir īpašības, kas maskē figūras nepilnības un uzsver tās labākās īpašības. ”MAGNOLICA” piedāvā dažāda veida kleitas, kas atbilst dažādām gaumēm. To klāstā ir biroja kleitas, kas ir eleganti vienkāršas un piemērotas darba videi, kā arī ikdienas kleitas, kas ir brīvākas un ērtākas, piemērotas ikdienas valkāšanai. Pieejamas arī midi kleitas ar kabatām. ”MAGNOLICA” piedāvājumā ir arī sporta apģērbi, kas šūti no poliamīda, kokvilnas un viskozes, kas ir ideāli piemēroti aktīvai dzīvesveidam.

Apskatīt piedāvātās kleitas: magnolica-shop

Latvijā šūtas kleitas

Izvēloties Latvijā šūtas kleitas, ne tikai atbalstām vietējo ekonomiku un mazos uzņēmumus, bet arī iegūstam kvalitatīvu produktu, kas kalpos ilgi un lieliski izskatīsies. ”ELiZA”, ”Guntina” un ”MAGNOLICA” ir tikai daži no daudzajiem zīmoliem, kurus varat apmeklēt, meklējot perfektu kleitu jebkurai dzīves situācijai. Katrs no šiem uzņēmumiem piedāvā unikālus dizainus un augstas kvalitātes materiālus, garantējot, ka jebkura izvēle būs pareiza.

Bildes ņemtas no: magnolica-shop, guntina, eliiza, missyrose.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences