Mode3 Lielo izmēru apģērbu veikali Rīgā

3 Lielo izmēru apģērbu veikali Rīgā

Apskati kādi trīs lielo izmēru apģērbu veikali Rīgā ir Topā: “KOKOS”, “BiG!moda”, un “Lielie izmēri”

Lielo izmēru apģērbu tirgus Rīgā piedāvā daudzveidīgas iespējas, kas ļauj personām atrast piemērotus un stilīgus apģērbus lielākos izmēros. Šajā rakstā aplūkosim trīs nozīmīgus veikalus, kas specializējas tieši lielajos izmēros – “KOKOS” un “BiG!moda”, kā arī interneta veikals “Lielie izmēri”.

”KOKOS”

''KOKOS'' lielo izmēru veikali Rīgā

“KOKOS” ir veikals, kas klientiem Rīgā piedāvā gan fizisku klātbūtni, gan plašas iepirkšanās iespējas tiešsaistē. Šīs kompānijas piedāvājumā ir uzvalki, jakas, kleitas un citi Plus Size apģērbi, kā arī apavi un aksesuāri. “KOKOS” ir pazīstams ar augstas kvalitātes apģērbu, ko tagad piedāvā arī zem sava brenda “KOKOS LINE”. Šis veikals ir pazīstams ar izcilu klientu apkalpošanu, kas ietver profesionālu stilistu konsultācijas, iespēju pielaikot apģērbus un pat individuālu šuvēju pakalpojumus.

Adrese: Jēzusbaznīcas iela 7

”BiG!moda”

''BiG!moda'' lielo izmēru apģērbi veikalā

“BiG!moda” atrodas Rīgā un ir lielākais lielizmēra apģērbu veikals pilsētā, kā arī veikalam ir mājaslapa, kurā var uzzināt vairāk par pašu veikalu. Veikals piedāvā apģērbus no 40. līdz 60. sieviešu izmēram un no 58. līdz 82. vīriešu izmēram, specializējoties uz korpulentām personām. Šis veikals lepojas ar kvalitatīvu apģērbu izvēli, kas ražoti Vācijā. Apģērbi ir speciāli izstrādāti, lai paslēptu trūkumus un izceltu figūru, turklāt materiāli ir elpojoši un viegli kopjami. “BiG!moda” piedāvā arī iespēju iegādāties modernus un elegantes drēbes par saprātīgām cenām.

Adrese: Terbatas ielā 50

Interneta veikals “Lielie izmēri”

Sarkana vasaras kleita no Interneta veikala "Lielie izmēri"

Interneta veikals “Lielie izmēri” ir radīts 2011. gadā un specializējas tieši lielā izmēra apģērba tirgū. Veikals piedāvā ļoti plašu izmēru klāstu – no 42. līdz 70. izmēram, pieejami gan virsdrēbes, gan peldkostīmi, kleitas un citas drēbes. “Lielie izmēri” lepojas ar individuālu pieeju, pārdodot katram izmēram tikai vienu eksemplāru, lai nodrošinātu, ka klientes nejūtas vienādas. Šis veikals ir izveidots, ņemot vērā tieši lielo izmēru apģērbu patērētāju vajadzības un vēlmes, un tas sniedz iespēju iegādāties modernus apģērbus par konkurētspējīgām cenām.

Internetaveikals, kas piegādā preces Rīgā: lielieizmeri

Lielo izmēru apģērbu veikali Rīgā

Šie lielo izmēru apģērbu veikali Rīgā piedāvā plašas iespējas ikvienam, kas meklē kvalitatīvu un stilīgu apģērbu lielākam izmēram. Gan “KOKOS”, gan “BiG!moda”, gan interneta veikals “Lielie izmēri” demonstrē labu apkalpošanu, nodrošinot, ka katra apmeklējuma reize ir patīkama pieredze.

Bildes ņemtas no: kokoshop, bigmoda, lielieizmeri, hellomagazine.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences