SportsMairis Briedis gatavs revanšam: Cīņa par čempiona titulu

Mairis Briedis gatavs revanšam: Cīņa par čempiona titulu

Mairis Briedis revanšā pret Džeiju Opetaiju par Pasaules čempiona titulu

18. maijā, Rijādas grandiozajā “Kingdom Arena”, gaidāma aizraujoša un saspringta cīņa starp Latvijas boksa leģendu Mairi Briedi un austrāliešu bokseri Džeiju Opetaiju. Šis mačs notiks kā daļa no lielāka boksa pasākuma, kura centrālais notikums būs smagsvara čempionu jostu apvienošanas cīņa starp Taisonu Fjūriju un Oleksandru Usiku.

Briedis pret Opetaiju

Mairis Briedis cīņā pret Džeiju Opetaju

Mairis Briedis, kurš profesionālajā boksā ir izcīnījis 28 uzvaras (20 ar nokautu), šoreiz stāsies pretī Džeijam Opetaijam, kurš līdz šim nav piedzīvojis nevienu zaudējumu. Abi sportisti cīnīsies par pasaules čempionu jostām Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un žurnāla “The Ring” versijās kruīzera svara kategorijā, kas paredz maksimālu svara limitu 90.7 kg.

Opetaija, kurš ir par pieciem centimetriem garāks un par 11 gadiem jaunāks, demonstrē lieliskus rādītājus ar 79% uzvaru ar nokautu. Tomēr Briedis, ar savu pieredzi un 71% nokautu efektivitāti, plāno atgūt titulu, zaudēto pēdējā savstarpējā cīņā.

Atgriešanās ar ambīcijām

Mairis Briedis ar uzvarētām trofejām

Pēdējā cīņa starp Briedi un Opetaiju notika 2022. gada 2. jūlijā, kur austrālietis uzvarēja ar vienbalsīgu lēmumu. Kopš tā laika Briedis nav stājies ringā, kamēr Opetaija ir aizvadījis vēl divas cīņas, abas uzvarējot ar tehnisko nokautu. Šī atkārtotā cīņa ir lieliska iespēja Briedim atjaunot savu pozīciju pasaules boksa elitē.

Kur un kā skatīties cīņu?

Mairis Briedis stāv ringā

Cīņu varēs vērot tiešraidē, tā tiks translēta caur DAZN PPV un ESPN+ PPV. Skatītāji varēs lejupielādēt attiecīgās platformas aplikācijas, lai sekotu līdzi šim aizraujošajam pasākumam. Cīņas sākums paredzēts ap plkst. 21:00 pēc Latvijas laika.

Secinājums

Ar vērienīgu atgriešanos un lielām ambīcijām, Mairis Briedis ir gatavs parādīt, ka joprojām ir viens no pasaules spēcīgākajiem bokseriem kruīzera svara kategorijā. Tā kā abu sportistu pēdējo cīņu laikā Briedis zaudēja, šī revanša cīņa ir ne tikai iespēja atgūt zaudēto, bet arī pierādīt, ka pat pieredzējušā vecumā joprojām var dominēt boksa ringā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences