Ēdiens5 omulīgas kafejnīcas Rīgā

5 omulīgas kafejnīcas Rīgā

Iepazīstiet šīs 5 omulīgās kafejnīcas Rīgā! Izbaudiet kvalitatīvu kafiju, tēju un garšīgas uzkodas

Rīga ir pazīstama ar savu vēsturisko šarmu un modernām atpūtas vietām, kur nozīmīgu lomu spēlē kafejnīcas. Šīs vietas ne tikai piedāvā iespēju nobaudīt labu kafiju un gardus ēdienus, bet arī ir kļuvušas par svarīgām tikšanās vietām. Šajā rakstā esam apkopojuši piecas īpaši omulīgas kafejnīcas Rīgas centrā, kur katrs var atrast kaut ko sev tīkamu.

Kalve Espresso Room

''Kalve Espresso Room'' maza kafējnīca Rīgā.

”Kalve Espresso Room” ir kļuvusi par svarīgu vietu Rīgas kafijas cienītāju vidū. Šeit tiek piedāvāta kafija, ko uz vietas grauzdē pašu uzņēmuma meistari, nodrošinot svaigu un aromātisku dzērienu katram klientam. ”Kalve Espresso Room” ir ideāla vieta ātrai kafijas pauzei, kur var iegādāties arī maigu sviestmaizi vai kādu saldu kūciņu, kas lieliski papildinās rīta kafiju. Lai arī telpas nav paredzētas ilgstošai uzturēšanās, interjers ir minimalistisks un omulīgs.

Adrese: Stabu iela 38

Ezīša Kofīšops

”Ezīša Kofīšops” ir salīdzinoši jauna kafejnīca, kas ātri ieguva rīdzinieku interesi ar savām plašajām un gaišajām telpām. Šī kafejnīca atrodas pašā Rīgas centrā. ”Ezīša Kofīšops” piedāvā plašu kafijas dzērienu klāstu – no espresso līdz radošiem un sezonāliem kafijas dzērieniem, kā arī dažādus vieglos ēdienus, tostarp maizītes un kūciņas. Šeit var atrast arī īpašus piedāvājumus tiem, kas vēlas pavadīt laiku strādājot vai vienkārši uzturēties ilgāku laiku.

Adrese: Krišjāņa Barona iela 3

Strada coffee & tea

Vecrīgas kafējnīcas ''Strada coffee & tea'' tumšais, modernais interjers

”Strada coffee & tea” atrodas Vecrīgā un ir lielisks alternatīvs tūristu apmeklētajām kafejnīcām. Šeit varēsiet izbaudīt ne tikai kafiju, bet arī plašu tēju izvēli. ”Strada coffee & tea” ir pazīstama ar savu mājīgo atmosfēru un viesmīlīgo apkalpošanu. Šī vieta ir piemērota gan ātrai kafijas pauzei, gan nesteidzīgām pēcpusdienām vienam vai draugiem.

Adrese: Jāņa iela 5

This Place Doesn’t Need A Name

“This Place Doesn’t Need A Name” ir unikāls koncepts Rīgā, kas apvieno brokastu kafejnīcu un kokteiļbāru. Šī kafējnīca lepojas ar 25 dažādiem ”Negroni” kokteiļiem, kurus visas dienas garumā varēsiet izbaudīt ne tikai brokastis, bet arī citas maltītes. Īpašā atmosfēra un draudzīgais personāls padara šo kafejnīcu par iecienītu apmeklējumu vietu Rīgas centrā.

Adrese: Antonijas iela 10

Kafejnīca Buberts

Kafejnīcas ''Buberts'' gaišais interjers.

Kafejnīca ”Buberts” ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā siltu un mājīgu atmosfēru. Šeit varēsiet izbaudīt svaigi ceptus kruasānus, svaigi gatavotu kafiju un dažādus ēdienus visas dienas garumā. Kafejnīca ”Buberts” piedāvā arī vakariņas un īpašus pasākumus, kā piemēram, improvizācijas teātra vakarus vai mūzikas koncertus. Kafejnīca ir lieliska vieta, kur satikt draugus un ģimeni, lai kopīgi baudītu laiku un ēdienus.

Adrese: Dzirnavu iela 15

Omulīgas kafejnīcas Rīgā

Šīs piecas kafejnīcas Rīgā ir ideālas vietas, kur izbaudīt kvalitatīvu kafiju un ēdienu, kā arī pavadīt patīkamu laiku vienatnē vai kompānijā. Katra no tām piedāvā kaut ko īpašu. Neatkarīgi no tā, vai meklējat mierīgu vietu darbam vai foršu atmosfēru sarunām, šīs kafejnīcas piedāvā gan izcilu dzērienu klāstu, gan patīkamu vidi jebkuram.

Bildes ņemtas no: miesai, isic, restaurantguru, nonameriga, mapstr, jacoblund.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences