Dāvanas7 Smieklīgas dāvanas draugiem un ģimenei

7 Smieklīgas dāvanas draugiem un ģimenei

Apskati 7 smieklīgas dāvanas draugiem un ģimenei. Dāvanas jautrām izklaidēm, neaizmirstamām atmiņām

Dāvanas izvēle mūsdienās ir kļuvusi par aizraujošu un radošu procesu, kurā var izpausties un pārsteigt mīļotos ar kaut ko patiešām unikālu un atmiņā paliekošu. Pēc mūsu domām, labākā dāvana ir labas atmiņas. Ja meklējat neierastas un smieklīgas dāvanas, šis raksts piedāvās dažādas aizraujošas aktivitātes, kuras garantēs prieku un jautrību jebkurās svinībās.

1. Neaizmirstamas vakariņas ar izrādi – “Shitty Dinner”

"Shitty Dinner" vakariņas, jeb teātris restorānā.

“Shitty Dinner” ir ne tikai vakariņas, bet arī teātris, kur katrs viesis kļūst par improvizācijas izrādes daļu. Pasākuma laikā tiek piedāvātas gardas trīs kārtu vakariņas, kas ietver uzkodas, pamatēdienu un desertu. Viesi varēs baudīt arī divas glāzes vīna, kamēr viņiem apkārt norisinās neierasti pārpratumi un trakas situācijas, kurās piedalās restorāna personāls. Šis pasākums ir lieliska izvēle tiem, kuri meklē kaut ko neparastu un grib piedzīvot vakariņas pilnīgi jaunā gaismā.

Iegādāties dāvanu: shittydinner

2. Kucēnu joga

Sieviete vingo uz paklāja ar kucēniem.

Kurš būtu domājis, ka joga ar kucēniem var būt jautra un smieklīga dāvana? Kucēnu joga ”FELLINE” studijā ir lieliska iespēja apvienot fizisko aktivitāti ar dzīvniekiem. Nodarbības ilgst vienu stundu, kuras laikā jogas dalībnieki var ne tikai veikt jogas pozas, bet arī spēlēties ar maziem kucēniem. Šī prakse ir ideāla dāvana dzimšanas dienās, vecmeitu ballītēs vai kā jauka pārsteiguma aktivitāte jebkurā dienā.

Iegādāties dāvanu: fellinestudio

3. Privātā putu ballīte no “Mistery Bubbles”

Privātā putu ballīte no "Mistery Bubbles"

Privātā putu ballīte ir izcilā dāvana, kas piepildīta ar prieku un enerģiju. ”Mistery Bubbles” piedāvājumā ietilpst 30 minūšu putu ballīte, kurā var piedalīties līdz 20 cilvēkiem. Papildus tiek nodrošināti 5 litri burbuļu šķidruma un dažādi burbuļu veidošanas rīki, kā arī mūzika no ”JBL PartyBox” tumbas. Tā ir lieliska izklaide vasaras svinībām un ģimenes pasākumiem, kas garantē neaizmirstamu jautrību.

Iegādāties dāvanu: davanuserviss

4. Aizraujošs zorba futbols no Zorb.lv

Zorba futbols ar lielām, caurspīdīgām uzvelkamām bumbās.

Zorba futbols ir viena no jautrākajām aktivitātēm, kas pieejamas Latvijā. Piedāvājumā iekļauts viss nepieciešamais aprīkojums, lai organizētu futbola spēli, kurā spēlētāji ir ietērpti milzīgās plastmasas burbuļos. Šī ir perfekta dāvana draugu grupai, kurā var baudīt neparastu spēli un ir garantēti daudz smiekli.

Iegādāties dāvanu: zorb

5. Karikatūra no StudijaKarikatūristi.lv

Karikatūra no StudijaKarikatūristi.lv

Karikatūra no ”StudijaKarikatūristi.lv” ir personalizēts mākslas darbs, kas piedāvā unikālu iespēju iemūžināt cilvēku ar humoristisku pieskārienu. Katra karikatūra tiek veidota, ņemot vērā individuālas vēlmes un priekšlikumus, kas padara katru zīmējumu par vienreizēju un personīgu dāvanu. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties pārsteigt un iepriecināt kādu ar kaut ko ļoti personīgu un radošu.

Iegādāties dāvanu: davanuserviss

6. Spēle “Mafija” no „Cosa Nostra”

Spēle "Mafija" no itāļu restorāna „Cosa Nostra”

“Mafija” ir spēle, kurā tiek izmantota stratēģija un psiholoģija, lai atklātu un izslēgtu no spēles mafijas locekļus. Organizējot šo spēli kā dāvanu, jūs nodrošināt ne tikai izklaidi, bet arī iespēju viesiem savstarpēji tuvāk iepazīties. Spēle ir ideāli piemērota lielākiem pasākumiem, piedāvājot aizrautīgu un saliedējošu izklaides formu.

Iegādāties dāvanu: cosanostra

7. Brauciens ar retro motociklu ar blakusvāģi

1967. gada ''Iz Jupiter 2'' retro motocikls uz asvalta

Piedāvājums vadīt 1967. gada ”Iz Jupiter 2” retro motociklu ar blakusvāģi sniedz iespēju izbaudīt īstu brīvības sajūtu uz ceļa. Brauciens ar šādu klasisko transportlīdzekli ir vēsturisks piedzīvojums, kas atgādinās par pagājušo laiku šarmu un stilu, padarot to par lielisku dāvanu piedzīvojumu mīļotājiem. Taču, brauciens ar šādu retro motociklu ar blakusvāģi var šķist arī smieklīgs pārsteigums kādam motociklu fanātam.

Iegādāties dāvanu: davanuserviss

Smieklīgas dāvanas

Kopumā, izvēloties dāvanu, neatkarīgi no tā, vai tā ir jautra vakariņu izrāde vai joga ar kucēniem, galvenais ir padomāt par to, kas sagādās lielāko prieku un patīkamākās emocijas saņēmējam. Šīs dāvanas ne vien sniedz iespēju izklaidei, bet arī rada neaizmirstamas atmiņas. Tātad, ļaujiet fantāzijai plūst un izvēlieties dāvanu, kas ne tikai pārsteigs, bet arī izraisīs smaidu. Priecējiet savus mīļotos ar radošām un smieklīgām dāvanām, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku!

Bildes ņemtas no: hoppier, davanuserviss.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences