AutoLatvijas dragreiss 2024. gadā Ventspilī

Latvijas dragreiss 2024. gadā Ventspilī

Latvijas dragreiss Ventspilī – vienu no aizraujošākajiem Latvijas motorsporta notikumiem 2024. gadā!

Ventspils 2024. gada dragreisa pasākums solās būt viens no ievērojamākajiem Latvijas motorsporta notikumiem, kas apvieno spēcīgu starptautisko dalībnieku klāstu un plašas izklaides iespējas. Notikums tiks rīkots Ventspils lidostā, kas dragreisa sezonas ietvaros kļūs par skatītājiem aizraujošu sacensību arenu. Pasākums iekļauts pilsētas svētku programmas sastāvā.

Kas ir dragreiss?

Dragreiss ir aizraujošs autosporta veids, kurā divi braucēji sacenšas, startējot no vietas un mēģinot pirmajiem sasniegt finišu 800 metru garā taisnē. Šis sporta veids prasa ne tikai spēcīgu tehniku, bet arī braucēja prasmes, reakcijas ātrumu un rūpīgu sagatavošanos.

Ko sagaidīt no Latvijas dragreisa festivāla?

Pasākums norisināsies no 3.-4. augustam. Sacensības pulcēs dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Zviedrijas, kas cīnīsies par uzvaru dažādās klasēs, tostarp standarta auto klasē, kas ir atvērta arī parastiem autovadītājiem. Organizatori uzsver, ka šī ir lieliska iespēja ikvienam autobraucējam pārbaudīt savas spējas drošā vidē, nevis uz publiskajiem ceļiem. Sacensībām būs ne tikai sportisks, bet arī izglītojošs mērķis, mudinot dalībniekus un skatītājus pievērst lielāku uzmanību drošībai uz ceļiem.

Papildus pasākumi

Pirmā diena pasākumam veltīta kvalifikācijas braucieniem un dažādiem auto klubu šoviem, kas demonstrēs gan sacensību automobiļu, gan kluba piederīgo auto iespējas. Otrā diena sāksies ar fināla braucieniem un kulminēsies ar jaudīgāko automašīnu īpašnieku apbalvošanu. Papildus sacensībām, būs arī plaša auto izstāde, kurā varēs apskatīt dažādu auto klubu piedāvājumu un jaunākos industrijas sasniegumus. Pasākumu papildinās arī iespaidīgs balvu fonds, ko nodrošinājuši daudzi nozarē pazīstami sadarbības partneri.

Organizatori un drošība

Pasākumu organizē Biedrība “Joma Racing Team“, kas ir zināma ar savu pieredzi autosporta pasākumu rīkošanā. Lai garantētu dalībnieku un skatītāju drošību, ir ieviesti stingri drošības noteikumi. Ja trases segums kļūst bīstams, piemēram, mitrs, sacīkstes var tikt pārceltas vai pārtrauktas, nodrošinot, ka visi var droši piedalīties un baudīt pasākumu.

Nobeigumā

Dragreiss Ventspilī ne tikai piesaista tūristus un motorsporta entuziastus no dažādām valstīm, bet arī veicina pilsētas un reģiona ekonomisko izaugsmi. Tas dod iespēju vietējiem uzņēmumiem demonstrēt savus produktus un pakalpojumus plašākam auditorijam, kā arī stiprina Ventspils reputāciju kā nozīmīgu notikumu rīkošanas vietu Baltijā. Pasākums ir svarīgs arī sporta attīstībai Latvijā, veicinot jaunu talantu meklēšanu un attīstību autosporta jomā.

Bildes ņemtas no: autoevolution, Latvijas Dragreiss (facebook), visitventspils.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences