Aktīvā atpūtaLMA studentu izstāde ''JAUNmarka''

LMA studentu izstāde ”JAUNmarka”

Izstāde “JAUNmarka”

2023. gada izstāde Latvijas Mākslas akadēmijas aulā Rīgā, kas notiek no 16. decembra līdz 7. janvārim, piedāvā iespēju apskatīt un iegādāties dažādus mākslas darbus, tostarp gleznas, grafiku, keramiku, modes dizainu un tekstila darbus.

Kas padara “JAUNmarku” unikālu?

“JAUNmarka” ir Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) ikgadēja izstāde, kas aizsākās pirms 20 gadiem un ir kļuvusi par svarīgu tradīciju akadēmijas studentiem. Tā sniedz iespēju jaunajiem māksliniekiem parādīt savus darbus plašākai publikai, vienlaicīgi veicinot viņu karjeras attīstību.

“JAUNmarka”, LMA studenti un mākslas vide

“JAUNmarka” ir platforma LMA studentiem, lai demonstrētu savus mākslas darbus un sasniegumus plašākai auditorijai. Tas ir lielisks sākumpunkts tiem, kuri vēl tikai plāno savu karjeras ceļu mākslas nozarē. Katru gadu izstādē var iepazīties ar simtiem studentu darbiem, kas pārstāv dažādas mākslas nozares un medijus.

Izstāde ir arī kā kopsavilkums tam, kas akadēmijā ir tapis studiju gada laikā, un tā sniedz iespēju studentiem saņemt atzinību un atbalstu no sabiedrības. Ar vairāk nekā 400 dalībniekiem un dažādu mākslas nodaļu pārstāvēšanu.

JAUNmarka rīkotā izstāde Latvijas Mākslas Akadēmijā.

“JAUNmarka” ir ne vien izstāde, bet arī svarīga tradīcija Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, kas pastāv jau 20 gadus. Par šo tradīciju var uzzināt vairāk: jaunmarka.

Bildes ņemtas no: liveriga, lma.lv.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences