Ceļojumi4 Labākās vienas dienas ekskursijas pa Latviju

4 Labākās vienas dienas ekskursijas pa Latviju

Vienas dienas ekskursijas pa Latviju: Kuldīgā, Ulbrokā, Vidzemes reģionā, Vidzemes mini zoo parkā

Latvija ir salīdzinoši maza valsts, kas nozīmē, ka daudzi tās apskates objekti ir viegli un ātri sasniedzami. Vienas dienas ekskursijas var sniegt pārsteidzoši daudzveidīgu piedzīvojumu spektru – no jūras krastiem līdz mežiem un no senām pilīm līdz modernām mākslas galerijām. Katrā Latvijas reģionā ir savs unikāls piedāvājums, tādēļ ekskursijas var būt atšķirīgas un pielāgotas dažādām interesēm.

Festivāls “Lido zivis Kuldīgā”

Kuldīgas tilts pāri Ventas rumbai rudenī.

Ekskursija sākas ar agru izbraukšanu no Rīgas, dodoties uz Kuldīgu – pilsētu, kas slavena ar savu vēsturisko šarmu un Ventas Rumbu. Ventas Rumba ir platākais ūdenskritums Eiropā. Šajā dienā jūs varat vērot lidojošas vimbas, kas ir unikāla parādība pavasara laikā. Festivālā “Lido zivis Kuldīgā” varēsiet ne tikai vērot lidojošas vimbas, bet arī izbaudīt dažādus kultūras pasākumus un mākslinieciskās aktivitātes. Ēdoles pils apmeklējums piedāvās ieskatu Kurzemes bīskapijas viduslaiku vēsturē. Dienas noslēgumā ekskursija piedāvā baudīt vietējās konditorejas “Ineses tortes” izstrādājumus, kas veidot no 100% dabīgām sastāvdaļām.

Par ekskursiju vairāk uzzināsi: celojumubode

Muzikālais restorāns Ulbrokā

Kultīras centrs ''Ulbrokas Pērle''

Ceļojums uz Ulbroku sniedz iespēju piedalīties jaunā “Muzikālā restorāna” atklāšanā. “Ulbrokas Pērle” ir kultūras centrs, kas apvieno dažādus kultūras pasākumus, koncertus un izstādes. Apmeklētāji var izbaudīt gan mākslinieku priekšnesumus, gan amatiermākslas grupu uzstāšanās. Pēc kultūras baudījuma varat izbaudīt pusdienas vietējā kafejnīcā.

Par ekskursiju vairāk uzzināsi: balt-go

Ar prieku uz Vidzemi

"Nu liela muiža" muzejs vasaras vakarā.

Šī ekskursija sākas ar braucienu no Rīgas, kur pirmā apstāšanās ir pie Zinātņu akadēmijas, pēc tam dosieties uz Vidzemes reģionu. Vidzemē apmeklēsiet “Nu liela muiža” muzeju, kur iespējams uzzināt par mucu izgatavošanas seno mākslu. Ceļojums turpinās ar apstāšanos Adzelviešu zemnieku saimniecībā, kur tiek audzētas kaņepes. Oleru muiža, kuru atdzīvināja mākslinieku ģimene, piedāvā ekskursiju pa muižas kompleksu un romantiski iekārtotu dārzu. Ekskursiju noslēdz Naukšēnu vīna darītavas apmeklējums, kur var nogaršot vietējos vīnus un sidrus.

Par ekskursiju vairāk uzzināsi: celojumubode

Eksotiskie dzīvnieki un atrakcijas Zemgalē

Mini zoo ''Dobuļi'', eksotiski dzīvnieki: kamieļi

Šī ekskursija ir piemērota ģimenēm ar bērniem, piedāvājot izglītojošu un izklaidējošu dienu laukos. Ceļojums ietver mini zoodārza apmeklējumu, kur var sastapt gan vietējos, gan eksotiskos dzīvniekus. Vēlāk ekskursijas dalībnieki apmeklē zemnieku saimniecību, kurā ir izveidots atrakciju parks. Dienas noslēgumā grupa dodas uz atpūtas kompleksu, lai izbaudītu tradicionālo latviešu pīrāgu cepšanu.

Par ekskursiju vairāk uzzināsi: celotajs

Vienas dienas ekskursijas pa Latviju

Studenti stāv uz balkona un skatās uz Rīgas panorāmu.

Šīs ekskursijas piedāvā iepazīt dažādus Latvijas reģionus un pilsētas, vēsturi un kultūru īsā laika posmā, piedāvājot gan izglītojošus, gan izklaidējošus piedzīvojumus. Katra ekskursija ir rūpīgi plānota, lai jūs varētu pavadīt laiku, bez raizēm. Neatkarīgi no tā, vai meklējat mierīgu atpūtu dabā vai aktīvu piedzīvojumu, šeit atradīsiet kaut ko piemērotu savām interesēm.

Bildes ņemtas no: brinumuguntinja, energokomplekss, kuldiga, skolenuekskursijas, lu, escape.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences