Ceļojumi2 dienu ekskursijas pa Baltijas valstīm

2 dienu ekskursijas pa Baltijas valstīm

2 dienu ekskursijas uz Gotlandes salu, Druskininku Lietuvā un, tepat Latvijā, uz muzeju nakti Alūksnē

2 dienu ekskursijas ir fantastiska iespēja nedēļas nogalē aizbraukt kaut kur, vai nu ārpus Rīgas, vai ārpus Latvijas uz kādu no kaimiņu valstīm, kā piemēram: Lietuvu, Igauniju, Poliju, Dāniju un Vāciju. Šajā rakstā apskatīsim vairākas 2 dienu ekskursijas pa Baltijas valstīm uz kurām ir vērts aizbraukt brīvdenās.

Atpūta Druskininkos un brauciens pa Augustovas kanāliem

''Druskininkas'' pilsētas skats, jeb panorāma dienas laikā.

Pirmā diena

Ceļojums sākas agri no rīta izbraukšanu no Rīgas ar autobusu, dodoties uz seno Biržu pilsētu Lietuvā. Tur apmeklējiet Biržu pili un piedalīsieties alus degustācijā. Pēc tam ceļš vedīs uz ”Druskininku”, kur varēsiet atpūsties ūdens atrakciju parkā, izbaudot karstumu un dažādas pirtis, vai Sniega arēnā, kur pieejamas dažādas ziemas aktivitātes.

Otrā diena

Otrā diena iesāksies ar ”šakotis” degustāciju, pēc kuras dodsieties uz ”Augustovas” kanāliem Polijā. Šis brauciens ietver kuģīša braucienu pa kanāliem, kur redzēsiet daudzus interesantus dabas skatus un inženierijas brīnumus kā slūžas. Dienas noslēgumā apmeklējat ”Vigras” Nacionālo parku, kurā varēs apskatīt gleznainus ezerus un klosteri.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: laimture

Divu dienu Vidzemes ceļojums ar Muzeju nakti Alūksnē

Muzeju nakts Alūksnē, Bībeles muzejs

Pirmā diena

Ceļojums sākas ar izbraukšanu no Rīgas. Pirmās dienas galamērķis ir Alūksne. Pa ceļam apstāsies Veclaicenē, kur varēs iepazīstaties ar vietējo dabu un vēsturi. Druskas pilsētā apmeklēsiet pilskalnu, un tad dodaties uz ”Dēliņkalna” skatu torni, no kura paveras brīnišķīgas ainavas. Dienas noslēgumā piedalāties Muzeju naktī, baudot kultūras un mākslas pasākumus Alūksnē.

Otrā diena

Otrā diena sāksies ar apmeklējumu ”Alūksnes Bānīša kvartālā”, kur tiek veicināta uzņēmējdarbība. Apmeklējat arī jaunuzcelto Biznesa staciju, kur var nobaudīt vietējo alu un zivju delikateses. Tālāk dodsieties uz ”Apes” pilsētu, kur notiek ikgadējais Pierobežas gadatirgus. Pēc tam pilsētas ekskursija ar vietējo gidi un dienas noslēgumā ceļš atpakaļ uz Rīgu.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: skaistieskati

Saulgieži Gotlandes salā

Gotlandes salas skats uz jūru no klintīm pavasarī

Pirmā diena

Ceļojums sākas ar lidojumu no Rīgas uz ”Gotlandi”, kur jūs apmetīsieties ”Best Western Solhem Hotel”, kas atrodas netālu no Visbijas vecpilsētas. Pirmās dienas programmā ir iekļauta ekskursija uz ”Fores” salu, kurā iekļauta īsa prāmja brauciena daļa. Apskatīsiet ”Rauki” – dabas veidotas akmens skulptūras un ”Langhammara” dabas rezervātu. Diena noslēdzas ar atgriešanos ”Visbijā” un pusdienām vietējā restorānā.

Otrā diena

Otrajā dienā piedāvāta ”Visbijas” pilsētas ekskursija ar pikniku ”Almedalenas” parkā, kur varēsiet baudīt seno pilsētas sienu un šaurās ielas. Pēcpusdienā sekos izbrauciens ar velosipēdu pa salas dienvidaustrumu daļu, apmeklējot ”Gnisvārda” zvejnieku ciematu un ”Torsburgen”, vienu no senākajām aizsargsienām Skandināvijā. Dienas noslēgumā piedalīsieties saulgriežu svinībās, kas ”Gotlandē” ir krāšņas un aizraujošas.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: estravel

2 dienu ekskursijas

Izmantojiet šīs brīnišķīgās 2 dienu ekskursiju idejas, lai izbaudītu nedēļas nogali ar jauniem piedzīvojumiem. Atklājiet Baltijas valstis un Latvijas kaimiņvalstis un atvieglojiet plānošanas procesu ar šiem, jau iepriekš, rūpīgi izplānotajiem maršrutiem, kas piemēroti jebkuram piedzīvojumu meklētājam!

Bildes ņemtas no: druskininkai, thetravel, aluksniesiem, baltictour.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences