Izglītība un kursiTop 5 skropstu pieaudzēšanas kursi Rīgā

Top 5 skropstu pieaudzēšanas kursi Rīgā

Uzzini kādi ir top 5 skropstu pieaudzēšanas kursi Rīgā. Dažādi mācību centri arī piedāvā iegūt sertifikātu

Rīga plašas iespējas profesionālās prasmju pilnveidošanā, īpaši skropstu pieaudzēšanas nozarē. Pilsētā darbojas vairāki augstas klases mācību centri, kas piedāvā dažādus kursus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem skropstu meistariem. Šie kursi ne tikai sniedz zināšanas par jaunākajām tehnikām un materiāliem, bet arī ļauj iegūt starptautiski atzītus sertifikātus. Apskatīsim piecus populārākos skropstu pieaudzēšanas kursus Rīgā, to saturu, izmaksas un īpašības.

“LASHVIII”

”LASHVIII” piedāvātie Klasisko un Apjoma-Mega apjoma skropstu pieaudzēšanas kursi. Šie kursi ir izstrādāti, lai nodrošinātu dalībniekiem visaptverošu izpratni par skropstu pieaudzēšanas tehnikām no pamatiem līdz pat sarežģītākām metodēm. Katrs kurss ilgst divas dienas, un tajā iekļauta gan teorētiska, gan praktiska apmācība.

Kurss ietver šādas daļas:

Teorētiskā daļa: Apskata skropstu augšanas fāzes, darba vietas organizāciju, higiēnas standartus, alerģiju reakcijas un pareizu konsultāciju veikšanu.

Praktiskā daļa: Dalībnieki praktizē uz manekena un reāla modeļa, apgūstot pareizo skropstu piemērošanu, izmēru un izliekumu atbilstoši klienta acu formai un citām individuālajām īpašībām.

Piesakies kursiem: lashviii

“Perfect Silk Lashes”

Skropstu pieaudzēšanas tehnika ar pinceti.

”Perfect Silk Lashes” zīmols ir pazīstams ar savu augstas kvalitātes produktu un mācību programmu klāstu. Apmācību programma ”Master in Extension & Design PSL™” ir sadalīta trīs galvenajos moduļos, kas sniedz dziļu izpratni par skropstu pieaudzēšanas mākslu. Katra moduļa beigās tiek kārtots eksāmens.

Kursa mērķis ir apgūt nepieciešamās prasmes un metodes, lai patstāvīgi veiktu skropstu pieaudzēšanu. Apmācības balstītas uz teoriju un ekskluzīvām tehnikām, ar iespēju iegūt ”PSL™ Certified Center” statusu un ”Master PSL™” sertifikātu.

Piesakies kursiem: perfectsilklashes

“Beauty Pro”

Sieviete mācās skropstas pieaudzēšanas kursos.

”Beauty Pro” ir apmācību centrs un e-komercijas veikals, kas specializējas skropstu un uzacu kopšanas jomā. Šis centrs piedāvā apmācības, kas paredzētas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem skropstu meistariem, nodrošinot augstas kvalitātes izglītību un profesionālu produktu klāstu.

Apmācības ietver divu veidu mentoringa kursus, kas ir pielāgoti atbilstoši kursantu vajadzībām un prasmju līmenim. Šie kursi ir veidoti, lai stiprinātu prasmes, uzlabotu tehnikas, kā arī palīdzētu novērst iespējamas kļūdas un nepilnības.

Kursu veidi:

Individuālais mentoringa kurss: 5 stundu garš kurss, kas ir ideāls iesācējiem vai tiem, kuri vēlas koncentrēties uz konkrētiem uzlabojumiem. Šis kurss sniedz intensīvu individuālu pieeju.

Divu apmācāmo mentoringa kurss: Tas ļauj diviem cilvēkiem vienlaicīgi piedalīties kursā, veicinot savstarpēju atbalstu un mācīšanos. Kurss arī ilgst 5 stundas.

Katra kursa beigās tiek izsniegts sertifikāts, kas apliecina kursantu kompetenci un pietiekamām zināšanām, lai varētu profesionāli strādāt skropstu pieaudzēšanas jomā.

Piesakies kursiem: beautypro

“Starptautiskā manikīra studija”

Sieviete skropstu pieaudzēšanas procedūrā.

”Starptautiskā manikīra studija” ir atzīta institūcija Rīgā, kas specializējas ne tikai manikīrā, bet arī skropstu pieaudzēšanā. Starptautiskā manikīra studija piedāvā intensīvu divu dienu skropstu pieaudzēšanas kursu, kas ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem speciālistiem. Šis kurss sniedz dziļu ieskatu skropstu pieaudzēšanas tehnikās un visos nepieciešamajos aspektos, lai veiksmīgi veiktu skropstu pieaudzēšanu un korekciju. Kurss sniedz starptautisku sertifikātu un piedāvā individuālu pieeju mācību grafika saskaņošanā. Kursa valodas – latviešu un krievu.

Piesakies kursiem: manikirs

“Rīgas Starptautiskais mācību centrs”

''Rīgas Starptautiskais mācību centra'' skropstu pieaudzēšanas kursi.

”Rīgas Starptautiskais mācību centrs” piedāvā plašu kursu klāstu, sākot no klasiskās pieaudzēšanas līdz laminēšanai ar keratīnu. Kursi tiek piedāvāti klātienē un tiešsaistē ar iespēju iegūt starptautisku sertifikātu.

Kursu piedāvājums ietver:

  1. Klasiskā skropstu pieaudzēšana (1×1) – šis kurss ir paredzēts tiem, kas vēlas iemācīties skropstu pieaudzēšanas pamatus.
  2. Skropstu pieaudzēšana 2D un 3D tehnikās – šie kursi iemāca divu un trīs skropstu pievienošanu dabiskajām skropstām, radot biezāku un pilnīgāku izskatu.
  3. Skropstu pieaudzēšana 4D un 5D tehnikās – šīs metodes ir piemērotas klientiem, kas meklē ļoti izteiksmīgu skropstu efektu.
  4. Skropstu ilgviļņi – kurss māca, kā piešķirt dabiskajām skropstām ilgstošu izliekumu.
  5. Skropstu laminēšana ar keratīnu un botoksu – procedūra, kas skropstas padara vizuāli biezākas un veselīgākas.
  6. Apvienotā programma – kurss, kas ietver uzacu un skropstu laminēšanu, piedāvājot visaptverošu pieeju.

Piesakies kursiem: ris

Skropstu pieaudzēšanas kursi

Skropstu pieaudzēšanas kursi piedāvā kvalitatīvu izglītību un prasmes, kas nepieciešamas, lai izceltos skaistumkopšanas industrijā. Katrs no aprakstītajiem kursiem sniedz unikālu pieeju, pārklājot gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas. Interesentiem ir iespēja izvēlēties kursu atbilstoši savām vajadzībām un finansiālajām iespējām. Apzinoties šo kursu daudzveidību un pieejamību, Rīga ir ideāla vieta, kur sākt vai turpināt savu profesionālo ceļu skropstu pieaudzēšanas jomā.

Bildes ņemtas no: ris, lashviii, lashoutesthetics, chicago-eyelashes, mnbrowlashacademy.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences