Mode5 Lēti ārzemju apģērbu interneta veikali

5 Lēti ārzemju apģērbu interneta veikali

Apskatīsim kādi lēti ārzemju apģērbu interneta veikali ir topā: “Cider”, “Shein”, “Temu”, “Asos” un “Boohoo”

Iepirkšanās internetā var būt izdevīga, jo īpaši, ja to apvieno ar tiešsaistes atlaižu kodiem, dienas piedāvājumiem un bezmaksas piegādi. Daudzi tiešsaistes mazumtirgotāji maksā mazāk par pastāvīgajām izmaksām. Viņiem, iespējams, nav jāmaksā īre par fizisku veikalu, un viņiem var būt arī mazāk darbinieku. Tas nozīmē, ka viņi var piedāvāt labākas cenas. Pasaulē ir ļoti daudz ārzemju apģērbu interneta veikali, tādēļ mēs esam atlasījuši 5 no vispopulārākajiem un lētākajiem tiešsaites iepirkšanās veikaliem.

1. “Cider”

"Cider" ap'hgērbu internetveikala mājaslapas galvenā lapa.
Foto atsauce: greenmatters.com

Internetveikals ”Cider” tika dibināts 2020. gadā četru draugu grupā, kuri vēlējās izveidot modes zīmolu, kas svin prieku parasta dzīvē. ”Cider” piedāvā apģērbus iedvesmojoties no dažādām lielu pilsētu ielu stila- Ņujorka, Losandželosa, Parīze, Šanhaja un Seula. Ar “gudrās modes” modeli ”Cider” ražo tikai to, ko patērētāji vēlas, nodrošinot mazāk atkritumu un ātrāku piegādi. Interneta veikals piedāvā bioloģiski pārstrādājamus iepakojumus un apģērbus no atkārtoti pārstrādātiem audumiem, veicinot ilgspējīgu pieeju apģērbu ražošanai.

Cenas

Cenu diapazons šajā veikalā ir ļoti plašs, sākot no ļoti zemām cenām aksesuāriem – 1,90 €, līdz pat augstākām cenām, kā piemēram: 74,70 € par mākslīgās ādas mēteli ar pogām. Jaunās kolekcijas cenas variē no 3,60 € par trikotāžas V-veida kakla topu līdz pat 91,00 € par mežģīņu kleitu.

Links uz apģērbu interneta veikalu: cider

2. “Shein”

"Shein" online apģēbu veikals: modeles ar ''Shein'' apģērbiem.
Foto atsauce: Fei Yu 余笑飞’s

”Shein” online veikals ir Ķīnā bāzēts tiešsaistes ”fast fashion”, jeb ātras modes uzņēmums, kas piedāvā ļoti lētas drēbes. Tas ir kļuvis populārs pateicoties sociālajiem medijiem, kur online veikala produkti tiek, galvenokārt, reklamēti. Neskatoties uz pretrunīgām diskusijām par tā piegādi un ātras modes industrijas negatīvo ietekmi, ”Shein” turpina piesaistīt klientus ar zemām cenām un plašu produktu klāstu.

Cenas

Te var atrast t-kreklu tik zemā cenā kā 5 € un džinsus ap 10 €. Turklāt daži īpaši piedāvājumi var būt pat zemākās cenās, piemēram, 3 € par tīkla kleitu vai tikai 2 € par caurspīdīgu topu, kas ir ārkārtīgi zemas cenas pat ātras modes industrijā.

Links uz apģērbu interneta veikalu: shein

3. “Temu”

"Temu" tiešsaites internetveikals: mobīlā aplikācija.
Foto atsauce: temuapp.io

Internetveikals ”Temu” tika dibināts 2022. gadā Bostonā, tātad pa visam nesen, tas darbojas kā starpnieks starp pircējiem un pārdevējiem, līdzīgi kā ”Amazon” vai ”Etsy”. ”Temu” piedāvā plašu preču klāstu par pieejamām cenām, sadarbojoties ar pieredzējušiem loģistikas partneriem, lai nodrošinātu ātru un drošu piegādi.

Cenas

”Temu” piedāvā plašu produktu klāstu ar ļoti pievilcīgām cenām, kas bieži vien ir zemākas nekā citās e-komercijas platformās. Preču cenas šeit var sākties no tikai 1,77 €, kas ietver visu, sākot no nagu lakas līdz virtuves piederumiem, un sasniegt līdz 70,98 € par ziemas mēteļi.

Links uz apģērbu interneta veikalu: temu

4. “Asos”

''Asos'' apģērbu internetveikala modeļi un modeles ''Asos'' drēbēs
Foto atsauce: medium.com

Pazīstams apģērbu veikals visā pasaulē: ”Asos”. Uzņēmums piedāvā plašu zīmolu un savu iekšējo kolekciju klāstu, nodrošinot bezmaksas atgriešanas iespējas. Ar milzīgu produktu krājumu un mūsdienīgu, taču klasisku stilu, ”ASOS” ir lieliska vieta, kur meklēt drēbes pasākumiem: viesu tērpus pasākumiem vai pat līgavas vedēju kleitas. ”ASOS” arī ir apņēmies attīstīt ilgtspējīgu pieeju ražošanai un ir apņēmies samazināt savu ietekmi uz planētu, piedāvājot ”animal free” produktus.

Cenas

”Asos” ir pazīstams ar savu plašo zīmolu un produktu klāstu, piedāvājot drēbes, kur cenas sākas no aptuveni 7,04 €. ASOS nodrošina plašu cenu diapazonu.

Links uz apģērbu interneta veikalu: asos

5. “Boohoo”

Lēts angļu apģērbu internetveikals "Boohoo"
Foto atsauce: boohoo.com

”Boohoo” ir Apvienotās Karalistes tiešsaistes modes mazumtirgotājs, kas katru dienu pievieno līdz pat 100 jauniem produktiem. ”Boohoo” piedāvā modes apģērbus un aksesuārus par pieņemamām cenām, specializējoties uz sava zīmola drēbēm. Neraugoties uz dažām pretrunām par šo online apģērbu veikalu, ”Boohoo” turpina piedāvāt pievilcīgas cenas un plašu produktu klāstu.

Cenas

Ar ikdienas atjauninājumiem un biežām akcijām, ”Boohoo” ir izdevīga izvēle modes entuziastiem. Drēbju cenas šeit var sākties jau no 4 €, kas padara šo online veikalu par izcilu izvēli, meklējot kvalitatīvas modes preces par zemām cenām.

Links uz apģērbu interneta veikalu: boohoo

Lēti ārzemju apģērbu interneta veikali

Šie pieci ārzemju interneta veikali – “Cider”, “Shein”, “Temu”, “Asos”, un “Boohoo” – piedāvā patērētājiem pievilcīgu iespēju iegādāties modes preces par izdevīgām cenām. Katrs no šiem veikaliem izceļas ar unikālām priekšrocībām, sākot no ilgtspējīgas modes līdz lielām atlaidēm.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences