BlogeriIntelekta trenere Ilana Blūmentāle

Intelekta trenere Ilana Blūmentāle

Ilana Blūmentāle: Ceļš Uz Garīgo un Intelektuālo Pilnveidošanos

1. Ievads par Ilanu Blūmentāli

Ilana Blūmentāle ir starptautiski atzīta intelekta trenere un mentore, kura savu dzīvi ir veltījusi cilvēku garīgai un intelektuālai izaugsmei. Ar savu aizrautību un radošo pieeju, Ilana ir kļuvusi par iedvesmas avotu tiem, kuri meklē ceļu uz laimīgāku un apzinātāku dzīvi.

2. Intelekta Trenēšanas Metodes

Ilana izmanto progresīvas metodes, lai trenētu cilvēku mentālo intelektu. Viņas pieeja balstās uz emocionālā intelekta, enerģijas un laimes līmeņa attīstību, kā arī mentāli-psiholoģiskās veselības stiprināšanu. Šīs prasmes ir būtiskas ikdienas dzīvē un profesionālajā attīstībā.

3. Personīgās Apmācības un Treniņi

Ilana piedāvā personalizētas apmācības un treniņus, kas notiek tiešsaistē caur Zoom platformu. Šie treniņi ir pieejami nelielās grupās, kas sniedz katram dalībniekam individuālu uzmanību un atbalstu. Katrs treniņš ir 45-60 minūšu garš un notiek deviņas dienas pēc kārtas.

4. Iedvesma un Atbalsts

Ilanas misija ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot vieglāk un laimīgāk. Viņas moto – “Būt veselam un laimīgam ir mūsu patiesā būtība” – atspoguļo viņas uzskatu, ka katram cilvēkam ir potenciāls sasniegt savu labāko versiju, ja viņš izvēlas izaugsmes un attīstības ceļu.

5. Treniņu un Konsultāciju Rezultāti

Gada laikā Ilana ir vadījusi vairāk nekā 300 stundu ilgas konsultācijas un treniņus, palīdzējusi vairāk nekā 200 cilvēkiem un sasniegusi 90+% klientu apmierinātības līmeni. Šie rezultāti liecina par viņas efektivitāti un spēju mainīt cilvēku dzīves uz labāko pusi.

Ilanas Blūmentāles Biogrāfija

  • Izglītība: Maģistra grāds pedagoģijā.
  • Profesionālā pieredze: 7 gadi biznesā, 7 gadi skaistumkopšanā.
  • Papildu prasmes: Yoga meditācija, teorija un prakse; Arompsiholoģija un Aromdiagnostika.
  • Profesionālā darbība: Kopš 2022. gada jūnija ir Starptautiskas Asociācijas Intellekta trenere.

Sazinies ar Ilanu Blūmentāli

📞 Tālrunis: +371 29106888
📧 E-pasts: ilanaa@inbox.lv
🌐 Mājaslapa: Ilana Blūmentāle
📱 Facebook: Ilana Blūmentāle

Fotogrāfe

Tanisa Mihailenko

Sadarbība ar Portālu Tendences.lv

Lai uzzinātu vairāk par Ilanas Blūmentāles darbu un viņas pieeju intelekta trenēšanā, iesakām sekot viņas jaunumiem un rakstiem mūsu Portālā Tendences.lv

Ar Ilanas dalību, Portāls Tendences.lv piedāvās vērtīgu informāciju un padomus par personīgo izaugsmi, garīgo labklājību un intelektuālo attīstību.


Aicinam apmeklēt Ilanas resursu, lai Jūs varētu iegūt papildus informāciju un iedvesmu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences