MūzikaOZOLS koncerts 28.decembrī Arēnā Rīga

OZOLS koncerts 28.decembrī Arēnā Rīga

OZOLS ilgi gaidītais koncerts vairs nav aiz kalniem

Ģirts Rozentāls, tautai pazīstams kā Ozols, ir viens no Latvijas hip hop mūzikas aizsācējiem. Viņa muzikālā karjera aizsākās 1996. gadā, piedaloties grupās “Fact” un “Rool Makaz”. Ozols ir izdevis vairākus ievērojamus albumus un saņēmis plašu atzinību, gan no kritiķiem, gan klausītājiem. Viņa darbi ir atzīti gan Latvijā, gan ārpus tās, veidojot nozīmīgu ieguldījumu Latvijas mūzikas industrijā.

OZOLS jaunais albūms “1979”

Ozols, nesen izdeva savu jaunāko albumu, ar nosaukumu “1979”. Šis albums ir īpašs ar to, ka tas ir radīts ar lielu rūpību un emocionālu iesaisti, kurā ir piedalījušies vairāki izcilākie Latvijas hip-hop mākslinieki. Šis albums atver jaunu nodaļu Ozola muzikālajā karjerā, iepazīstinot klausītājus ar 15 dažādiem un unikāliem skaņdarbiem.

OZOLS JAUNAIS ALBUMS "1979"

OZOLS koncerts Arēnā Rīgā

2023. gada 28. decembrī Arēnā Rīga norisināsies Ozola koncerts. Tas sāksies plkst. 20:00 un turpināsies līdz 22:30, piedāvājot skatītājiem neaizmirstamu pieredzi. Koncertā skanēs populāri hiti kā “O.Z.O.L.S.”, “Personības rekords”, “Rajons”, “Stils”, “Superhaips”, “Pavasaris”, “Saulesstariņš”, “Tu Nāc Tu Ej” un citi.

Koncerta pirmā daļa būs veltīta saspēlei ar Latvijas Radio Bigband un Kristīni Prauliņu, piešķirot jaunu un bagātīgu nokrāsu Ozola pēdējos gados tapušajiem skaņdarbiem. Otrā daļa būs retrospektīvs atskats uz mākslinieka visu laiku spilgtākajiem darbiem.

OZOLS koncerts Arēna Rīga šogad 28. decembrī.

OZOLS koncerts Arēnā Rīga ir gaidīts notikums Latvijas hip hop kultūras cienītājiem. Tāpēc, ja esi hip hop fans un neesi vēl iegādājies biļeti, izdari to!

Bildes ņemtas no: bilesuserviss, lasi.lv.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences