SportsPirmais boutique sporta klubs Latvijā: Only private gym

Pirmais boutique sporta klubs Latvijā: Only private gym

Jauns sporta klubs – Only private gym

“Only Private Gym” ir unikāls boutique tipa sporta klubs, kas uzsver komfortu un individualitāti. Šis fitnesa klubs ir veltīts veselīgam dzīvesveidam un nodrošina privātu vidi tiem, kas to novērtē.

“Only private gym” vide un aprīkojums

“Only Private Gym” piedāvā augstākās klases treniņu vidi un aprīkojumu. Kluba telpas ir 300 kvadrātmetru plašas, no kurām paveras skats uz Daugavu, radot patīkamu atmosfēru. Sporta klubs atrodas Kuģu iela 26. Klubā ir pieejama Elevation Series ar Discover SE konsole, Insignia Series, Signature Series un Hammer Strength HD Elite sēriju aprīkojums.

ONLY private fitness trenežieru zāle

Serviss un speciālisti

“Only Private Gym” klubā strādā veselības speciālisti un pieredzējuši sportisti. Katrs jaunais klients saņem bezmaksas sākotnējo fitnesa novērtējumu un personīgo treniņu sesiju. Turklāt ir iespējams uz laiku pārtraukt abonementu līdz pat 8 nedēļām bez papildu maksas. Kluba augsti kvalificētie speciālisti palīdz sasniegt individuālos mērķus.

Ekskluzīvas privilēģijas

Kluba dalībnieki bauda vairākas ekskluzīvas privilēģijas, tostarp neierobežotu piekļuvi zālei, dvieļiem un citām ērtībām jebkurā laikā, bezmaksas apsargātu autostāvvietu, kā arī 10% atlaidi visiem SPA pakalpojumiem.

Only Private Gym masāžu,

Kapēc izvēlēties “Only private gym”?

“Only Private Gym” ir fitnesa klubs, kurš piedāvā augstas kvalitātes treniņu aprīkojumu un patīkamu vidi, vienlaikus īpaši pievēršoties katras klienta individuālajām vajadzībām.

Bildes ņemtas no: onlyfitness.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences