DāvanasZiedi dzimšanas dienā: Kur iegādāties labāko puķu pušķi?

Ziedi dzimšanas dienā: Kur iegādāties labāko puķu pušķi?

Apskati, kur Latvijā pārdodas labākie ziedi dzimšanas dienai, uzzini par dažādiem piedāvājumiem

Dzimšanas diena ir īpašs notikums, kurā ziedu pušķis var ne tikai izteikt sveicienus, bet arī paust dziļākas jūtas un vērtības. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kur Latvijā var iegādāties vispievilcīgākos un svaigākos ziedu pušķus dzimšanas dienas svinībām, izceļot populārākos ziedu veikalus un to piedāvājumus.

Magnolijas zieds Tērbata

Sieviete baltā kleitā tur košu ziedu pušķi ar rozā ziediem.

”Magnolijas zieds Tērbata” ir ziedu veikals, kas atrodas Rīgas centrā uz Tērbatas ielas un piedāvā plašu klāstu ar eksotiskiem un sezonāliem ziediem. Viņu ziedu pušķis Nr.4 maksā 78,00 EUR, ir piemērots gan svētkiem, gan ikdienas pārsteigumam. Šis pušķis ietver 25 fuksijas krāsas rozes, kas papildinātas ar eikaliptu un citiem eksotiskiem zaļumiem, radot krāšņu un pievilcīgu kompozīciju.

Iegādāties ziedus: magnolijasdizains

Bante

Ziedu pušķis, jeb kompozīcija vīrietim no ''Bante''

”Bante” ir uzņēmums, kas pazīstams ar savu spēju radīt neaizmirstamus ziedu aranžējumus, kas ir veltīti arī vīriešu auditorijai. Viņu filozofija ir radīt ziedu kompozīcijas, kas simbolizē spēku, pārliecību un mērķtiecību. Šāds piegājiens ir ļoti piemērots, ja dzimšanas dienu svin vīrietis, kas novērtē unikālu un spēcīgu dizainu. ”Bante” piedāvā klientiem iespēju izvēlēties ziedus, kas tiek savākti svaigi un ar rokām izvēlēti, lai nodrošinātu augstu kvalitāti.

Iegādāties ziedus: ibante

TopDavanas.lv

Gaiši rozā ziedu kaste ''Exclusive velvet collecion''

TopDavanas.lv ir vēl viens interneta veikals, kas piedāvā plašu ziedu un dāvanu klāstu. Viņu “EXCLUSIVE VELVET COLLECTION” ziedu kaste maksā 147,00 EUR, ir veidota no peonijām, krūmu rozēm un klasiskajām rozēm, radot gaišu, mīļu un elegantu kompozīciju. Šis piedāvājums ir īpaši piemērots, ja vēlaties sagādāt kādai sievietei īpaši aizraujošu dzimšanas dienas pārsteigumu.

Iegādāties ziedus: topdavanas

VIOLET.LV

Ziedu kaste "Sārtais saulriets" ar rozā un orandžām puķēm

VIOLET.LV ir internetveikals, kas specializējas ziedu un dāvanu piegādē. Viņu piedāvātā “Sārtais saulriets” ziedu kaste maksā 54,00 EUR un ir piepildīta ar sārtiem un rozā toņu ziediem, kas simbolizē siltumu un maigumu. Veikals ir pazīstams ar to, ka piedāvā ātru piegādi – pasūtījumi Rīgā tiek piegādāti tajā pašā dienā, kas ir liels plus, ja ziedu pušķis nepieciešams pēdējā brīdī.

Iegādāties ziedus: violet

Ziedu salons “Aina”

Ziedi dzimšanas dienā no salona ''AIna''. Tumši sarkanas tulpes.

“Aina” ir viens no Rīgas senākajiem ziedu saloniem, kas atrodas Āgenskalnā. Viņu “RED TULIPS” pušķis maksā 37,80 EUR un ietver sarkanas krāsas tulpes, kas simbolizē spēku un kaisli. Salonā ir iespēja apskatīt un izvēlēties no plaša ziedu un augu klāsta, kas iekļauj arī dažādus suvenīrus un dāvanas.

Iegādāties ziedus: ainasziedi

Ziedi dzimšanas dienā

Ziedi dzimšanas dienā ir brīnišķīga dāvana, kas spēj padarīt jebkuras svinības vēl īpašākas. Latvijā ir daudz vietu, kur iegādāties kvalitatīvus un skaistus ziedus. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties “Magnolijas ziedu Tērbatā”, “Bante”, “TopDavanas.lv”, “VIOLET.LV” vai ziedu salonu “Aina”, katrs no šiem veikaliem piedāvā unikālus ziedu aranžējumus, kas atbilst dažādām gaumēm un vajadzībām. Apsveriet iespēju pievienot personisku piezīmi vai kartiņu, lai padarītu dāvanu vēl mīļāku un aizkustinošāku.

Bildes ņemtas no: ainasziedi, topdavanas, violet, ibante, magnolijasdizains, medium.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences