Aktīvā atpūtaLabākās deju studijas Rīgā

Labākās deju studijas Rīgā

Deju studijas

Dejas ir viens no senākajiem un universālākajiem cilvēces izteiksmes veidiem. Tās ne tikai sniedz iespēju paust emocijas un stāstīt stāstus caur kustību, bet arī veicina fizisko veselību, koordināciju un sociālo mijiedarbību.

Rīgā ir vairākas deju studijas, kas piedāvā gan klasiskās, gan mūsdienīgās dejas mācības. Apskatīsim piecas no labākajām deju studijām Rīgā, kas piedāvā kvalitatīvu deju apmācību dažādām vecuma grupām un interesēm.

1. Deju skola “Kaprīze”

Deju studijas Kaprīze skatuve, dejotājas.
Foto atsauce: kaprize.lv

Sākot darbību 1994. gadā, “Kaprīze” ir viena no pirmajām mūsdienu deju studijām Latvijā, kas iepazīstināja ar Hip Hop, šova deju, karsējmeiteņu dejām un citiem mūsdienīgiem deju stiliem. Vadītāja Sintija Upeniece ir izaudzinājusi vairākus Latvijas Hip Hop čempionus un skatuves dejotājus. “Kaprīze” piedāvā plašu deju stilu klāstu, sākot no hip hop dejas mazajiem līdz mūsdienu deju nodarbībām pieaugušajiem.

Adrese: Strūgu iela 2c un Miera iela 36, Rīga.

2. Deju studija “REVERSE”

Deju studija REVERSE, komanda dejo ārā
Foto atsauce: reversestudio.lv

Dibināta 2020. gadā, “REVERSE” ir jauna, bet dinamiska deju studija, kas piedāvā dažādu stilu apvienojumu, tai skaitā Street Jazz un akrobātiku. Studija ir guvusi atzinību par savu radošo pieeju un daudzveidību. Nodarbībās tiek apgūta ne tikai deju tehnika, bet arī radoša domāšana un fiziskā sagatavotība.

Adrese: Meža iela 1 k-1, Āgenskalns.

3. Deju studija “Dance Beat”

Dance Beat deju grupa dejo sacensībās.
Foto atsauce: dancebeat.lv

Dance Beat” atšķiras ar individuālo pieeju katram dejotājam, radošumu un profesionalitāti. Studija piedāvā plašu deju stilu klāstu, sākot no Hip hop līdz Veselības vingrošanai. “Dance Beat” organizē dažādas aktivitātes, piemēram, nometnes, interešu vakarus un uzstāšanās iespējas, veicinot dejotāju personīgo izaugsmi un komandas darbu.

Adrese: Brīvības gatve 214S, Rīga.

4. Deju studija “Bachata Riga”

Vīrietis māca dejot sievietei
Foto atsauce: bachatariga.lv

Deju studija “Bachata Riga” ir lielākā deju studija Latvijā, kas sešu darbības gadu laikā apmācījusi aptuveni 4000 klientu. Nodarbības piedāvā dažādu līmeņu bačatas grupu nodarbības, kas piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dejotājiem. Studija rīko arī izbraukuma nodarbības Latvijā un ārvalstīs. Individuālas nodarbības un Lady Styling kursi ir pieejami, lai noslīpētu pamata elementus un piešķirtu dejai individualitāti. “Bachata Riga” aicina iegrimt jutekliskajā bachatā, baudot brīvības sajūtu un atklājot dejošanas prieku.

Adrese: Miera ielā 36, Rīga.

5. Deju studija “Fandango”

Sievietes dejo aiz Žoržš Siksnas
Foto atsauce: fandango.lv

Fandango” piedāvā daudzpusīgas deju un vingrošanas nodarbības visām vecuma grupām. Uzsvars tiek likts ne tikai uz akrobātiku un mākslas vingrošanas elementiem, bet arī uz pareizu elpošanu un relaksācijas tehnikām. Studija piedāvā arī jogas, Bodyart un Cigun nodarbības, papildinot deju mācības ar visaptverošu pieeju fiziskajai un emocionālajai labsajūtai.

Adreses: Centra studija – Kurbada iela 3, Rīga; Mežciema studija – Kaivas iela 50/4-1a, Rīga.


Rīga piedāvā plašu deju studiju klāstu, kas atbilst dažādām vajadzībām un interesēm. Katra no šīm studijām ir unikāla ar savu pieeju un stila dažādību. Vai Jūs meklējat mūsdienu dejas, klasisko tehniku vai radošo izpausmi caur deju, gan pieaugušajiem, gan bērniem Rīgā ir nodarbības ikvienam.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences