Mēbeles11 interjera dizaina tendences, kas 2024. gadā būs pamanāmas visur

11 interjera dizaina tendences, kas 2024. gadā būs pamanāmas visur

spot_img

Uzzini kādi interjera dizaina trendi būs pamanāmi telpās. Apskatīsim krāsas, dekorus, tekstūru

Interjera dizains 2024. gadā izceļas ar ilgtspējīgu materiālu izmantošanu, pārdomātu dizainu un ilglaicīgiem dizaina elementiem. Tieši šie aspekti nosaka, ka dizaina tendences vairs nav saistītas ar dārgu zīmolu produktiem, bet gan praktiskām mēbelēm un dekoriem. Kā arī šajā rakstā apskatīsim kādas krāsu paletes ir aktuālas.

1. Zilās krāsu paletes

Guļamistaba ar maigām zilām sienām un batiem logu rāmjiem.

Zilā krāsa ir izraudzīta par 2024. gada dominējošo krāsu. ”Valspar un Benjamin Moore” ir iekļāvuši to gada krāsu sarakstā. Zilā krāsa bieži tiek asociēta ar mieru un relaksāciju. Tai piemīt spēja radīt nomierinošu atmosfēru, tāpēc tā ir ideāla izvēle guļamistabām, dzīvojamām istabām un vannas istabām.

- Reklāma -

2. Veca un jauna stila apvienošana

Interjera dizains, kas vērsts uz vecām un jaunām mēbeļu kombinācijām. Gaiša viesistaba ar zaļiem dīvāniem.

Šī tendence ļauj radīt telpu ar stāstu un dziļumu, apvienojot mūsdienu dizainu ar vēsturiskiem elementiem. Šī pieeja ļauj radīt autentisku vidi, kas atspoguļo 2024. gada lielāko trendu: ”Vecais nāk atpakaļ modē”.

3. Jaukti metāli

Vannasistaba ar gaišām sienām un jauktiem metāliem.

Jaukto metālu izmantošana ir tendence, kas piešķir interjeram modernu un industriālu pieskārienu. Šī tendence ir īpaši aktuāla vannas istabām, kur var apvienot bronzas, vara un niķeļa elementus, radot vizuāli pievilcīgu kontrastu. Šāda pieeja ļauj dizaineriem radīt unikālu un pielāgotu atmosfēru.

4. ”Biophilic” dizains

''Biophilic'' interjera dizaina mēbeles un dekori dzīvojamā istabā.

”Biophilic” dizains turpina gūt popularitāti, jo cilvēki vēlas sajust tuvāku saikni ar dabu. Būtībā dizaina mērķis ir ienest āru iekštelpās.

Tas ir kas vairāk nekā tikai puķupodos audzētu augu ienešana interjerā; tas ietver dabā sastopamo rakstu izmantošanu, maksimālu dabiskās gaismas izmantošanu, ūdens elementu iekļaušanu, ilgtspējīgu materiālu, piemēram, koka un akmens, izmantošanu.

5. Daudzslāņains apgaismojums

Daudzslāņa apgaismojuma lampa viesistabā virs balta dīvāna.

Daudzslāņains apgaismojums ir stratēģija, kas ļauj izveidot dinamisku un multifunkcionālu telpas atmosfēru. Šī tendence ietver dažādu gaismas avotu izmantošanu – no mājīgām galda lampām līdz praktiskam darba apgaismojumam. Šāds apgaismojums ļauj pielāgot gaismu atbilstoši telpas izmantošanai un aktivitātēm.

6. Bagātīgi teksturālie elementi

Telpa ar pelēcīgi zilu sienu ar tekstūru, krēsls un komode uz pelēka paklāja.

Profesionāli interjera dizaineri parasti ievēro neformālus “noteikumus”, kas balstīti uz konkrētiem interjera dizaina principiem un elementiem. Šie interjera dizaina elementi ietver: telpu, līniju, formas, gaismu, krāsu, faktūru un rakstu.

Tekstūras ir kļuvušas par vienu no galvenajiem akcentiem, kas piešķir interjeram dziļumu. Dažādu materiālu – audumu, ādas, koka – kombinācija var radīt siltu un aicinošu atmosfēru.

7. Izmanto ilgtspējīgas iespējas

Ilgtspējīgs interjera dizains, ilgtspējīgi dekori un augi istabā.

Ilgtspējība ir kļuvusi par būtisku tendenci, ne tikai interjerā, bet arī visur citur. Tomēr, interjera dizainā ilgtspējīgs dizains ir saistīts ar produktiem, kas ir videi draudzīgi un izturīgi. Šāds dizains uzsvaru liek uz pārstrādātiem materiāliem.

Krāsa ir neatņemama interjera dizaina sastāvdaļa. Tradicionālās krāsas vienmēr ir saturējušas gaistošos organiskos savienojumus (GOS). Šīs krāsas ir uz šķīdinātāju bāzes. tās izdala toksiskas vielas, kas daudzus gadus var pasliktināt gaisa kvalitāti mājoklī. Tadēļ, mēs iesakam labāk izmantot Ekokrāsas, kas ir veidotas uz ūdens bāzes, tāpēc, ka tās ir daudz drošākas lietošanai un dzīvošanai.

8. Jauni, silti neitrālie toņi

Dzīvojamā istaba ar sārtām un sarkanām sienām. ''Vintage'' stila krēsls un kamīns

Aizvietojot aukstos pelēkos un bēšos toņus, jaunie neitrālie toņi ir kļuvuši par tendenci. Tā vietā tendence virzās uz siltākām un zemiskām krāsām mājoklī. Kā piemēru, atsvaidzinošām un jaunām neitrālām krāsām, var minēt: bālu gaiši rozā, maigu pasteļkrāsas dzeltena un gaišāku brūnu.

9. Dekoratīvie keramikas izstrādājumi

Moderna virtuve ar akmens virsmām un atvērtiem virtuves plauktiem uz kuriem novietoti keramikas trauki.

Dekoratīvā keramika ir mākslinieciska tendence, kas nav domāta visiem! Tā izceļ materiālu un izteiksmīgu dizainu. Akmeņu un keramikas dekoru izmantošana ne tikai virtuvēs un vannas istabās, bet arī kā akcentējoši elementus dzīvojamās telpās ir kļuvis par trendu.

10. Krāsas

Istaba ar salātlapu zaļām sien;a un dzeltenu krēslu.

Krāsu izmantošana ir kļuvusi par svarīgu elementu, kas ļauj interjeram izcelties. Mūsdienās patērētāji kļūst drosmīgāki, izvēloties un kombinējot krāsas, kas veido personisku un vizuāli pievilcīgu telpu. Moderns interjera dizains asociējas ar košu krāsu paleti un dažādiem dekoriem, kas kopīgi saskan vienā telpā.

11. Rokdarbi un dekori

Rokudarbu dekors pie sienas ar zelta un sudraba elementiem.

Amatniecība un rokdarbi atgriežas dizainā, akcentējot unikalitāti. Šī tendence veicina atbildīgu patēriņu un pievērš uzmanību mazākajiem dizaineriem un amatniekiem, dodot telpai kaut ko atšķirīgu un personīgu.

Interjera dizaina tendences

Sākot ar dzidrinātu krāsu palešu izmantošanu līdz biophilic dizaina integrācijai, katra tendence atspoguļo mūsdienu sabiedrības vēlmes radīt ne tikai skaistu, bet arī funkcionalitāti un ilgtspēju. Šīs tendences izceļ nozīmīgu pāreju no vienreizējas modes uz telpām, kas paredzētas ilgstošai lietošanai.

Bildes ņemtas no: thedesignsheppard, thatscandinavianfeeling, chrislovesjulia, livingetc, bergerpaints, miradorlife, architecturaldigest, home-designing, nepal.ubuy, housebeautiful.

spot_img

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences