ĒdiensKafejnīcas Pārdaugavā: 5 Lieliskas Vietas Mierīgai Atmosfērai Rīgā

Kafejnīcas Pārdaugavā: 5 Lieliskas Vietas Mierīgai Atmosfērai Rīgā

Uzzini kādas ir piecas iecienītākās kafejnīcas Pārdaugavā Rīdzinieku vidū

Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar piecām izcilām kafejnīcām Pārdaugavā, kas katra piedāvā īpašu atmosfēru. Šīs kafejnīcas ir iecienītas gan ģimenēm, gan draugu kompānijām, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt gardu maltīti un atpūsties patīkamā vidē. No mājīgiem ģimenes restorāniem līdz moderniem grilbāriem un vietām, kas atdzīvina bērnības garšas – Pārdaugavā ir plaša izvēle, lai atrastu ideālo vietu, kur uzkost un atpūsties.

”Kult Kafe”

Kult Kafe terase vasaras vakarā.
Foto atsauce: Kafejnīca Kult kafe/ Facebook

“Kult Kafe” piedāvā vietējās virtuves garšas. Šī kafejnīca izceļas ar rūpīgi izvēlētiem ēdieniem, kas atspoguļo vietējās kopienas gaumi. “Kult Kafe” ir lieliska vieta, kur vietējie iedzīvotāji un ceļojošie gardēži var baudīt komfortablu atmosfēru un gardas, sātīgas porcijas.

Adrese: Liepājas iela 3B

”Grillgarden”

Grillgarden interjers ar koka sienām.
Foto atsauce: grillgarden-lv

Grilbārs “Grillgarden” piedāvā lieliskus grila ēdienus kopš 2015. gada. Šī vieta ir ideāla grupu apmeklējumiem, piedāvājot gan banketus, gan biznesa pusdienas un vakariņas. Vasaras zāle ar skatuvi piešķir īpašu šarmu, jo tur notiek dzīvās mūzikas vakari un dejas. Ēdienkartē ir uzkodas, salāti, zupas, omletes, veģetārie ēdieni, bērnu ēdieni, deserti un dzērieni.

Adrese: Nometņu iela 58

”Fazenda”

Moderns, tīrs interjera dizains restorānā Fazenda.
Foto atsauce: fazenda.co.uk

Restorāns “Fazenda” ir iemīļots galamērķis Pārdaugavā. Šo mājīgo vietu, kas durvis vēra 2011. gadā, iecienījuši gan ģimenes un draugu kompānijas, gan biroju darbinieki un brīvdienu pastaigu mīļotāji. “Fazenda” piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti, kurā ir brokastis, salāti, antipasti, zupas, veģetārie ēdieni, pamatēdieni, burgeri, bērnu ēdieni un deserti. Vietu papildina kvalitatīvs ēdiens, dzērieni un lieliska apkalpošana.

Adrese: Nometņu iela 7

”Ciemakukulis”

Kafējnīcas ''Ciemakukulis'' kūkas uz balta šķīvja.
Foto atsauce: Ciemakukulis/ Facebook

“Ciemakukulis” ir pazīstams ar saviem gardajiem cepumiem, tortēm un citiem mājas stila saldumiem. Šī kafejnīca piedāvā plašu saldumu un sāļo ēdienu klāstu, tai skaitā picas, plātsmaizes un svaigi ceptu maizi. “Ciemakukulis” ir ideāla vieta brokastīm vai tikšanās reizēm ar draugiem, kuru valdīs vaniļas un kanēļa smarža.

Adrese: Nometņu iela 9

Kalnciema ielas ”Ezītis miglā”

Kalnciema ielas Ezītis miglā terase, galdiņi ārā.
Foto atsauce: Kalnciema Ezītis miglā/ Facebook

Kalnciema ”Ezītis miglā” ir trīs stāvos izvietota kafejnīca. Šī vieta piedāvā lieliskas uzkodas, gardus dzērienus un daudzveidīgus izklaides pasākumus. ”Ezītis miglā” ir iecienīta vieta gan ģimenes brīžiem, gan draugu sarunām, un tās terase ar tramvajiem ir kļuvusi par īstu sociālo mediju trendu. Šī vieta iedvesmo ar savu radošo un māksliniecisko atmosfēru.

Adrese: Slokas iela 17

Kafejnīcas Pārdaugavā

Pārdaugava atrodamas dažādas kafejnīcas, kurās katra atšķiras ar savu unikālo atmosfēru un ēdienu piedāvājumu. Vai jūs meklējat ģimenisku vietu, grila gardumus, bērnības garšas, mājas stila saldumus vai radošu izklaides vietu – Šī Rīgas daļa piedāvā visu to un vēl vairāk. Aicinām izbaudīt šo kafejnīcu terašu sezonu un atrast savu iecienītāko vietu!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences